Dzień Rzemiosła Walentynki dla faceta: Making prezent własnymi rękami

W naszych czasach, kupić mały prezent na Walentynki, nawet w ostatniej chwili jest bardzo prosta, wystarczy udać się do wszelkich sklepów w pobliżu, i wybrać pierwszą dostępną rzeczą w oczach. Ale, niestety, takie prezenty nie nosić coś niezwykłego, osobistego i symboliczne, jak tylko znać tylko dwa.

load...

Półki z prawie wszystkich sklepach są wypełnione i znudzony tego samego rodzaju pamiątek – świecące serca, gumowe breloczki, pocztówki z stereotypowe pozdrowienia, bale i innych takich niepotrzebnych produktów. Jednak większość osób woli oryginalne i niezwykłe prezenty wykonane własnymi rękami. A niekoniecznie być fachowiec i umieć szyć, dzianiny, rysować, śpiewać i tańczyć, to wystarczy, aby pokazać trochę wyobraźni i cierpliwości, dołożyć starań, aby ostatecznie unikalne rzemiosło z 14 lutego były w pełni przygotowane.

Dar, gotowane własny: co jest lepsze na pobyt

Przeglądu i wyboru pomysłów Walentynki, zawsze brać pod uwagę charakter młodego człowieka. Zastanów się, czy chcesz otrzymać taki dar, byłoby to spodobało ci? Jeśli odpowiedź brzmi tak – nie krępuj się przystąpić do realizacji planu i przygotować niespodziankę rękami. Nie bój się podejmować ryzyko, bo faceci lubią pięknych dziewczyn, które mogą być zabawne i bezbronny, a nie osoba, która uzyskuje doskonałe naraz.

Numer jeden pomysł: oryginalny świecznik z dysków

Prawie każdy dom ma starych, niepotrzebnych lub uszkodzonych dysków, co jest dość trudno znaleźć zastosowanie w domu, więc są one w najlepszym razie są wykorzystywane jako podstawki do kubków, w najgorszym – wyrzucić do kosza, gdzie zrzutu zanieczyszczeń. W rzeczywistości, materiał ten może być przygotowany w niezwykły świecznik, które będą ozdobą pulpicie bliskiej osoby.

load...

Materiały, które na pewno trzeba:

 • Dwa lub trzy dyski (jeden w rezerwie, ponieważ po raz pierwszy jest mało prawdopodobne, aby stworzyć arcydzieło);
 • Małe wielobarwne świeca;
 • Silikonowy klej pistolet i klej (można pożyczyć od sąsiadów);
 • Kamyki, muszle morskie, koraliki, kamienie kolorowe – krótko mówiąc, wszystko, co można ozdobić podstawy świecznika, a kilka naklejki i aplikacje.

Krok pierwszy – delikatnie z pistoletem stawiamy koraliki i ozdoby na błyszczącą powierzchnię i odczekać, aż klej twardnieje całkowicie. W tym czasie, otwór drugiego dysku do uszczelniania małe serce wycięte z papieru błyszczącego. Teraz prostopadle do połączenia podstawki i gotową ścianę (górne i dolne koła), między sobą, pożądane jest, aby jedno ostrze przechodzi przez środek drugiej zasady. Ostatnim krokiem – instalowanie świecę. Zamocować go tak, że podczas spalania nie pozostaje w kontakcie z innymi materiałami, które zaczynają się topić.

Pomysł numer dwa: słodki walentynkowy czekoladki z zestawu

Rękodzieło Walentynki nie muszą być super skomplikowane i profesjonalnie urządzone, takich jak poduszki w formie serca, koralików portret, krawat, szyte z jedwabiu lub miękkich zabawek. Może to być zwykła karta, wykonany własnymi rękami z cukierkami, że kocha swoich ludzi młodych.

Tak, trzeba do niego:

 • Piana. Dobry wygląd, po prostu zabrudzone w kartonach od sztuki, które rzucają szkoda, a nigdzie nie;
 • Papier krepa. Często producenci drogich słodyczy go używać do dekoracji wnętrza pudełka, ale jeśli kupił cukierki luzem, nie rozpaczaj – można go znaleźć w Urzędzie departamentu;
 • Klej i klej pistolet, który, podobnie jak w poprzednim przypadku, łatwiej i taniej pożyczać;
 • Wykałaczki. Jaki jest gospodyni nie wykorzystać je do przygotowania, na przykład kanapki lub pieczenia w piecu z ziemniakami boczkiem;
 • Cukierki. Pożądane jest, aby to było pyszne i drogie słodycze (Best – trójkątne trufle), gdyż wtedy jeszcze być spożywane;
 • Taśmy i nóż (nożyczkami).

Najpierw należy wyciąć serce z pianki. Aby podstawą produktu jest płaska, należy skorzystać z kartonu w naturalnej wielkości: dołączyć go do powierzchni materiału i narysuj ołówkiem wzdłuż konturu. Dekoracji krawędzi taśmy i papieru marszczonego. Teraz każdy kawałek cukierka od Pierce rogu z wykałaczką i owinąć w kilka warstw kolorowego szmatką. Gotowe kwiaty kładzie się na piance. Valentine wyglądać bardziej elegancko, kradzieży kosmicznych dekoracyjne róże.

Pomysł numer trzy: baranek z kartą

Jeśli druga połowa z poczuciem humoru dobrze przygotować na dzień miłośników zabawki z małego plakatu. Pocztówka może napisać śmieszne i naiwne wiersz lub oświadczenie o jego uczuciach. Aby jagnięcinę, znajdziesz następujące materiały:

 • Tektury lub grubego papieru, który będzie odbywać się od tułowia, głowy i karty;
 • Nożyczki lub ostrego noża piśmienne;
 • Białe waciki z lekkich prętów (około sto sztuk);
 • PVA;
 • Pisaki, kredki i kolorowe pióra;
 • Kilka kołki do bielizny, wskazane jest – drewniana lub czarny plastik.

Na papierze białego kartonu narysować w niewielkiej odległości od siebie korpusu jagnięcia (owalnym) i pyska, a następnie przecięta wzdłuż konturu rysunku. Teraz zatrzymany na czubku głowy i tułowia bawełny kije, pręty, które muszą być najpierw dokładnie pocięte do bazy.

Gdy preforma wyschła Głowy kleju pomiędzy kołkami są tak, że zwierzę stabilnie stał. Za można dołączyć kartę lub małe zdjęcie. Należy pamiętać, że te delikatne rzemiosło na Walentynki powinny być przygotowane w przeddzień święta, więc nie mają czasu, aby rozbić lub pomieszane.

Pomysł Number Four: zające

Nawet jeśli nigdy nie odwiedził wnioski z pracy w szkole i zmaga się z igły i nici, szyć swoje ręce cute para w miłości leverets łatwo odnieść sukces. Na wszystko będzie trwać około dwudziestu minut, nie więcej, ze to pamiątka może być stosowany jako talizman lub dekoracji w samochodzie.

Materiały do ​​pracy:

 • Kolorowe gęstą tkaninę. Dla chłopiec powinien wybrać niebieski, dla dziewcząt – blady róż;
 • Wypełnienie z waty lub piany;
 • Nici, igły, nożyczki;
 • Koraliki.

Po pierwsze, przygotować wzorca – kwadratu średniej wielkości (około 15 cm), a następnie traktować krawędzi, tak aby nie nieładzie w czasie. Dzielą materiał wizualny na dwie części, na górze i wyciągnąć duży ołówek i płaskiego trójkąta, którego naroża powinny być w kontakcie z krawędziami materii. Teraz iść linia uzyskano przez konwencjonalną ściegu (licząc od prawej) jak w polewanie.

Delikatnie pociągnij za końce nici tak, aby nie rozerwać. W powstałej jamy powinno spowodować watę lub inny wypełniacz, a następnie – do zaciskania tkaniny aż do końca, aż krawędzie spotykają. Tak, gotowy do głowy: istnieją uszy i pysk. Teraz możemy przystąpić do ciała: podłącz pozostałą materię, wewnątrz dodać pianę i szyć zabawki. Czyni to samo z drugim kawałkiem tkaniny.

Udekoruj miłośników królik, wykonane własnymi rękami, może to być inna. Dla oczu, na przykład, lepiej jest użyć przycisków paciorków czy małe, może przechylić znacznik rysować lub dokonać zastosowania gęstej materii, w brzuchu powinien trzymać wielkie serce. Nie zapominaj także o małe zwierzęta kucyków, które szyją z piękną jedwabną wstążką.

Pomysł numer pięć: Brelok w formie serca

Jeśli młody człowiek na zawsze stracić klucze, dać mu breloczek, ale nie jest proste, które można kupić w przejściu lub w sklepie, ale wykonane swoje ręce. W ten sposób można pokazać oryginalność, z tym darem zawsze będzie przypominać o sobie i swoich uczuciach dla faceta.

Należy przygotować:

 • Polimer gliny. Kup ten materiał może być w każdym sklepie, który sprzedaje produkty do ręczna. Można tam kupić i form w formie serca, jeśli nie chcą spędzić czas i zrobić to własnymi rękami;
 • Podstawą;
 • Lakier bezbarwny.

Więc, weź czerwoną lub różową glinkę i sprawiają, że trójwymiarowy przedmiot obrabiany – małe serce (do pięciu centymetrów wielkości). Top nożem lub specjalnym stosie zrobić małe nacięcie – otwór dla sudecka. Drugi etap – przygotowanie skrzydła białej gliny i dołączyć je do tyłu. Gdy produkt jest gotowy wrzenia przez około piętnaście minut w czystej wodzie, a następnie czekać aż do ochłodzenia się nieco i pokrywa górną dwa lub trzy warstwy lakieru.

Dokonywanie pamiątka lepiej niż kilka dni przed Walentynki, więc miał czas do całkowitego wyschnięcia. Przed oddaniem nić przez otwór w środku ringu, tak, że przyłączył się do podstawy łańcucha FOB lub sznurowania, który dzierży klucze do swojej drugiej połówki.

Jeśli zdecydujesz się zrobić oryginalny prezent z rąk, należy przygotować alternatywną opcję, na wszelki wypadek: torebki, kubek, zegar, pamiętnik, etc. Po tym wszystkim, sytuacja kiedy facet daje elegancką bransoletkę lub telefon komórkowy, a ty – mały domowy zabawka, wygląda, delikatnie mówiąc, nie bardzo. W tym przypadku, te rzemiosło Walentynki to lepiej przedstawić jako dodatkowy prezent.

load...