Dziecko urodziny. Jak wybrać najlepszy?

Zawartość:

Zapewne każdy miał przynajmniej raz na jakiś czas życia dziecka, urodziny, nawet jeśli on sam miał jeszcze dzieci. Nawiasem mówiąc, ludzie, którzy nie mają jeszcze zostać rodzicami wybrać prezent jest zawsze trudniejsze dla dziecka. Kto wie, co będzie zadowolić kwiat życia?

load...

Oczywiście, można iść po linii najmniejszego oporu i przynieść pieniądze – mówią, niech rodzice decydują, że dziecko potrzebuje. Jednak bardziej niż dziecko na pewno będzie zadowolony prezent, wybrany z miłości niż koperty z pieniędzmi. No, może z wyjątkiem młodzieży i bardzo młodych ludzi, oczywiście.

W rzeczywistości, wybrać prezent nie jest tak trudne, jeśli pamiętać o dwóch podstawowych zasad. Wykluczyć jeden mówi, że w wyborze prezentu należy podchodzić z wyobraźnią – nie bój się eksperymentować, proces jest dość oszczędny. Druga zasada wymaga w żadnym wypadku nie należy zapominać o wieku dziecka, dla którego wybrać prezent. No i jeśli przynajmniej wiedzieć coś o interesie dziecka i jego umiejętności – masz szczęście.

Prezent dla dziecka do roku

Jeśli prezent jest wymagane do małego człowieka, który jest jednocześnie pierwszym dniem urodzin nie wspomniano, że ważne jest to, że jest to przede wszystkim użyteczne. Ponieważ prezent szczęśliwy maluch nie może z powodu cech wiekowych, nawet radować się rodzicami.

load...
 • Porozmawiaj z rodzicami

Najbardziej sensowne rozwiązanie – rozmawiać z rodzicami dziecka. Dowiedzieć się, co dziecko potrzebuje – pozwoli to uniknąć sytuacji, w której dziecko, które są karmione wyłącznie piersią, daj pięć drogich butelek. Aby nie zawstydzić siebie lub swoich rodziców, należy zaznaczyć dokładną kwotę, jaką jesteś skłonny wydać na prezent.

 • Komunikować się z innymi donatorami

Jeśli zostaniesz zaproszony do niektórych wydarzeń – takich jak chrzciny, można współpracować z innymi gośćmi i dać coś pożytecznego i kosztowny: wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy. Mimo to, należy skonsultować się z rodzicami! Więc twój prezent będzie bardzo ważna i będzie naprawdę przynieść wymierne korzyści dla rodziny.

 • Ubrania i pieluchy

Jeżeli znasz rozmiar ubrania dla dzieci, można kupić ładny garnitur – dzieci mają wyjątkową zdolność do natychmiastowego brudne ubrania. A najbardziej opcja korzystna będzie pieluch – i rozmiar jest bardzo trudny do pominięcia, jeśli wiesz, wiek dziecka, a zbędne, nigdy nie będzie.

 Prezent dla dziecka z jednego roku do trzech lat

Letni mężczyzna – jest to dość dojrzały człowiek, którego jasny grzechotka nie może być zaskoczony. Więc doszliśmy do przedstawienia Wybór bardziej poważnie. Proponujemy Ci kilka prezentów na urodziny i nie tylko, że jest niemal uniwersalna:

 • Bale

Piłka nie pozostawia obojętnym żadnego dziecka! Zwłaszcza, że ​​wybór celów jest ogromny – na każdy gust i dowolnym kolorze. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni rozmiar piłki – dziecko musi być swobodnie trzymać go w swoje ręce i jednocześnie, aby zobaczyć wszystko przed sobą, tak aby nie wpaść na meble i rogach. Jedyny wyjątek – gimnastyczne ball. Też, nawiasem mówiąc, bardzo dobry prezent.

 • Zabawki na biegunach

Zabawki na kółkach, jak i godovastiki i trzyletni maluch. Więc dlaczego nie rozważyć tę miłość przy wyborze prezentu? Na pewno widzieliście te zabawki – zabawki na kółkach, które dołączone kija do pchania zabawkę lub kawałek sznurka, aby wyciągnąć go wzdłuż. Wiedza, która prowadzi zabawkę, dziecko będzie uszczęśliwiony – zabawkę przez długi czas nie przeszkadza dzieciom.

 • Zabawki Rocking

Na pewno masz dziecko był drewniany koń na biegunach? Czas płynie, a nic się nie zmienia – kocham te zabawki u dzieci pozostaje do dnia dzisiejszego. Jednak kołysanie stało inaczej – że słoni i koni, i Hippony, piękne i miękkie. Ten fotel będzie służyć dziecku przez co najmniej kilka lat. Najważniejsze, aby zwrócić uwagę przy zakupie – jest na uchwycie. Tańsze modele nie są objęte cokolwiek – tylko kawałek drewna. Od takich rockers powinno być zaniechane, ponieważ istnieje ryzyko, że dziecko się krzywda. Dlatego nie jest konieczne, aby zaoszczędzić na prezenty, jeśli nie chcesz urodzin nie stać się guzy i siniaki dziennie.

 • Zabawki edukacyjne

Nie zapomnij o zabawki – są one również doskonale nadaje się jako prezent dla dziecka. Piramidy, kostki, projektanci – wybór jest wystarczająco duży. Najważniejsze – do wyboru zabawek, które są wystarczająco duże, szczegół. Po tym wszystkim, małe dzieci uwielbiają odkrywać świat „na pamięć” i można wpakować małe szczegóły w ustach. I w nosie i uszach.

Nie opuszczaj książek – małe dzieci są bardzo wdzięcznych czytelników. Należy jednak pamiętać – starają się zarezerwować na sile, a zatem wybór odpowiednich książek – z grubych kartonowych stron. I pamiętaj – dla takiego małego dziecka najważniejsza jest treść, ale forma – jasne piękne zdjęcia i minimum tekstu.

 • Gniazdowania Lalki

Chcesz zaimponować nie tylko dzieci, ale również ich rodziców? Kupić mu prezent urodzinowy zagnieżdżony lalkę! Wierz mi, że dzieciak będzie zachwycony i docenić ten dar. Ponadto – Matrioszka nie tylko ciekawy prezent urodzinowy, ale również świetny materiał rozwojowy. I umiejętności motorycznych i logiczne i twórcze myślenie pozostanie na plusie.

Prezent dla dziecka czterech – sześciu lat

Dla starszych dzieci i dar powinien być bardziej „dorosłych”. W tym przypadku również nie będzie to zbędny do konsultacji z rodzicami, który powie Ci, jaki rodzaj prezentu urodzinowego zadowoli ich dziecko najbardziej.

 • Rower

Dzieciństwo bez roweru – i dzieciństwa w ogóle. Dlatego też, jeśli nie rower dziecko jest jeszcze znaleźć idealny prezent. Oczywiście, należy wziąć pod uwagę wiek dziecka przy wyborze roweru. I upewnij się, że wybrany model był uprzęże kół – są niezbędne w momencie, gdy dziecko nauczy się jeździć.

 • Kompleks sportowy

Jeśli nie ramy finansowe nie są ograniczone, można rozważyć zakup kompleksu sportowego dzieci – pierścienie, belki, huśtawki, liny drabinie – taki dar jest nie tylko niezwykłym, ale także bardzo przydatne. Przerwanie wybór na kompleksie sportowym, nie zapomnij kupić maty – oni po prostu muszą spaść w przypadku dziecka, że ​​nie otrzymał żadnych obrażeń.

 • Gry edukacyjne

Gry edukacyjne są istotne w tym wieku. Ale, oczywiście, są one coraz bardziej skomplikowane – do wymiany kostki pochodzących projektanta „Lego”, aby zastąpić piramidę – puzzle. Po pierwsze, stymulują rozwój graficznego myślenia, logiki, a to jest bardzo ważne, umiejętności motorycznych. Nawiasem mówiąc, całkowita ruchliwość zależy rozwój mowy dziecka.

 • Role playing

Po około czterech lat dziecko budzi zainteresowanie w wielu grach RPG. I wybierając prezent, że odsetki powinny być brane pod uwagę. Na przykład, można dać zestawy chłopiec „ognia”, „lekarz”, „mechanik”, a dziewczęta z pewnością zachwyci zestawy do młodej kochanki – zabawka deska do prasowania, pralka, żelazko, komplet naczyń.

 • Prezenty sportowe

Trudno jest znaleźć dziecko, które nie będzie pobity przez energię krawędzi. Oraz w celu kierowania tą energię w spokojnej oczywiście, można wybrać odpowiedni prezent. Chłopcy na pewno przyjść do uciesze worek treningowy i rękawice, piłki nożnej i dziewcząt – od lin i rezinochek. Wszystkie, bez wyjątku, będą zadowoleni z rolek i łyżew, małych trampoliny. Jedyne „ale” – taki dar, można to zrobić tylko wtedy, gdy wiesz na pewno, że dziecko jest zdrowe. W przeciwnym razie, można dostać w bardzo niezręcznej sytuacji.

 • Uniwersalne prezenty

Czy nadal trudno jest wybrać prezent dla dzieci na przyjęcie urodzinowe lub święto, należy zwrócić uwagę na szereg uniwersalnych prezentów – nie może się nie udać. Z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom, bez wyjątku. Dobrej jakości ołówki, markery, kredki, albumy na rysunku, glina do rzeźbienia, matryce, pędzle – wybór jest ogromny. Im starsze dziecko, tym więcej masz wybór.

 • Wolny czas

Bardzo niezwykły dar może być bilet do zoo, cyrk, park wodny, kino. Ponadto, kawiarnia wielodzietnych sprzedaje bony – zarówno na jednej wizycie i organizacji różnych festiwalach. Na przykład, ten sam urodziny – choć jest to bardziej dla rodziców dostać prezent.

W niektórych przypadkach, dar może być płyta z kreskówek, gier, tutoriale – oczywiście właściwy wiek dziecka. Wystarczy porozmawiać z rodzicami bohatera na dzień – kto wie, być może dziecko nie ma dostępu do komputera i oglądanie telewizji jest zabronione za wykroczenia.

I pamiętać o najważniejszym – jest niedopuszczalne po prostu dać dziecku prezent i od razu zapomnieć o tym, że dziecko myśli sobie w stanie poradzić sobie z zabawki. Zbyt wielu dorosłych po prostu zapomnieć, że i zabawki też trzeba umieć grać. I że dorośli powinni uczyć tego dziecka.

Uważa jednak, że prezent, słyszeć podziw dziecka, utrzymać ją. Pokazać, jak ta zabawka do zabawy, odpowiedzieć na wszystkie pytania dziecka, upewnij się, że rozumie. A dopiero potem zostawić dziecku cieszyć się zabawki.

Prezent dla nastolatka

Ale aby wybrać prezent w dniu urodzin nastolatka nie jest łatwe. Wiek dziecka jest bardzo trudne – bardzo trudno zadowolić dziecko. I wymogi dzisiejszej młodzieży, ponieważ nie jest smutny, nie można nazwać skromnym. Więc, co dać nastolatkowi, że nie był rozczarowany? Jest to trudne, ale jest to całkiem możliwe.

Dziewczynka – nastolatka

Jeśli zostaniesz zaproszony na przyjęcie urodzinowe młody czarodziej, można rozważyć następujące opcje na prezenty:

 • Dekoracja

Dziewczyna i dziewczyna – ona nie pozostanie obojętny na biżuterię. Łańcuch z małym wisiorek, kolczyki z pewnością przypadnie do gustu młodym mody. Ale wybrać mądrze – oczywiście, nikt o pięć karatów diamentów mówi. Ale również tanie biżuteria, który kosztował trzy grosze na rynku dzień też nie nadaje się na prezent.

 • Pluszak

Możesz być zaskoczony, ale w okresie dojrzewania, dziewczęta kochają miękkie zabawki są znacznie silniejsze niż w dzieciństwie. Ogromny pluszowy królik lub kota uczyni dziewczyny skaczą z radości do sufitu.

 • Odzież

Nie, aby kupić własne ubrania w każdym przypadku nelzya- nadal nie można odgadnąć wielkości lub modelu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby bony do sklepów.

Chłopiec – nastolatka

Młody pan też nie jest tak trudno zadowolić. On będzie zadowolony, aby otrzymać urodzin:

 • Akcesoria komputerowe

Rzadko chłopak nie jest zainteresowany w komputerach. Więc wybór masz ogromny – dobra klawiatura i mysz, konsola do gier, bar pamięci. I w tym przypadku, to ma większy sens, aby skonsultować się z samego nastolatka, który mówi o swoich potrzebach.

 • Sprzętu sportowego

Deska do snowboardu, surfingu, wrotki – dowiedzieć się, co interesuje nastolatek aby łatwiej dokonać wyboru.

Uniwersalne prezenty

Nie należy również zapominać o uniwersalnych prezentów, które są w równym stopniu zadowolić zarówno chłopców jak i dziewcząt:

 • Telefon

Oczywiście, w dzisiejszych czasach telefony komórkowe mają nawet uczniów szkół podstawowych. Jednak najnowszy, najbardziej zaawansowany model, nie pozostawia obojętnym nastolatka. Ale najpierw skonsultować się z rodzicami – jak zareagują na ten dar?

 • Odtwarzacz MP3

Muzyka – integralną częścią życia współczesnych nastolatków. Tak Odtwarzacz MP3 do sądu żadnego dziecka. Tym bardziej, że są one stosunkowo tanie i nie przebić dziurę w budżecie.

Oczywiście, nie jest to wyczerpująca lista prezentów, które zachwycą dzieci. Ale mamy nadzieję, że ten artykuł będzie przydatna i jeśli nie pomoże wybrać prezent, ale przynajmniej wysłał swoją wyobraźnię we właściwym kierunku. I pamiętaj – najlepszy prezent, który został wybrany z miłości do dziecka, a nie tylko do zakupu.

load...