Dziecko ugryziony przez psa? Jak tego uniknąć, należy wybrać psa dla dziecka

Zwierzę pozwala się pokazać agresję wobec dziecka, co powoduje, że dziecko boi się psów? Często jednak, że dziecko ugryziony przez psa, rodzice są winni. Nie wystarczy po prostu zdecydować, jaką pies może zrobić dla swojego dziecka. W – Po pierwsze, trzeba wyjaśnić dziecku, jak należy zachowywać się z psem. Niedopuszczalnie kolidować z psem podczas jedzenia lub spania, sprawiają, że pies chory.

load...

Po drugie, jeśli pies ugryzł dziecko, proszę przeczytać wszystkie okoliczności wypadku. Rozumiem, że to poprzedzone? Bardzo często rodzice są zdezorientowani ukąszenia z uderzeniami zębów. Zwykle przed zgryz dziecka, pies wielokrotnie ostrzega go o niechęć do jakiegokolwiek działania – dowolny.

Gryzienie dziecka, najczęściej zwierzę nie ma mu zaszkodzić, ale tylko tłumi niepożądane działanie. Jednak nie powinno to stać się regułą. Jeśli pies raz ugryziony przez dziecko, należy surowo ukarać zwierząt i dziecku wytłumaczyć niedopuszczalność takiego zachowania.

W takim przypadku, jeśli pies zaatakował dziecko znowu, niestety, będzie musiał rozstać się z nim. Jeśli nie, to może być nieodwracalne. Nie jest konieczne, aby kusić losu i grać w ruletkę w języku polskim. Te psy, które kochają dzieci, nie pozwalają się agresywne wobec nich.

Jeśli bezpański pies zaatakował dziecko, Twoje działania powinny być następujące:

  • Odpędzić psa od dziecka. Nie próbuj ściągać psa lub dziecko, może spowodować głębokie rany szarpane. Pies może odjechać z głośnym okrzykiem lub innym ostrym brzmieniem. Ponadto, nie wahaj się prosić o pomoc przechodniów, choć większość ludzi bez żądania interweniować w tej sytuacji.
  • Postaraj się uspokoić dziecko i uspokoić się, aby trzeźwo ocenić wpływ ile dziecko ugryziony przez psa.
  • W każdym razie, jeśli jest nawet niewielkie uszkodzenia skóry, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, gdyż istnieje ryzyko wścieklizny.

Ugryzienie psa może doprowadzić do tego, że w konsekwencji dziecko będzie uniknąć psy. Urazy psychiczne tych dzieci może wpłynąć nawet w życiu dorosłym. Dlatego, jeśli dziecko boi się psów, a także radzenia sobie z tego strachu nie jest możliwe, konieczne jest odwołanie się do psychologa dziecięcego.

load...

Jednak najczęściej, jeśli obrażenia były niewielkie, dziecko szybko zapomnieć o nich, a po pewnym czasie zaczyna się chce psa, podobnie jak wszystkie jego rówieśników.

Dziecko prosi dla psa

„Chcę psa!”. Z tego wniosek, prędzej czy później wszyscy rodzice twarz. Ktoś nie wahał się kupić czworonożny przyjaciel, a ktoś daje kategoryczną odmowę. Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy, że jeszcze zastanowić się nad nabyciem psów.

Jednakże, w celu doprowadzenia psa do rodziny tylko bezgraniczną radość, nie powinniśmy kierować się krótkoterminowej spieszyć się i od razu kupić psa. Uważnie wszystkie niuanse i ewentualnych trudności, jakie mogą wyniknąć w związku z pojawieniem się kudłaty przyjaciel.

Tak, dziecko chce psa. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć rodziców – nawet jeśli dziecko jest już w pełni niezależny człowiek 7-10 lat, co daje uroczystą obietnicę opieki nad psem, szkolenie psów, karmienie, kąpiel, spacery w każdą pogodę i czas, w tym rankiem pierwszego stycznia leży wyłącznie na swoje barki.

Szczególną ostrożność należy rozważyć decyzję, jeśli rodzina ma dziecko. Po tym wszystkim, pies i dziecko wymaga opieki i uwagi, co zajmuje sporo czasu i wysiłku. A jeśli dziecko i pies zostanie powierzone pod opiekę jednej matce, że jest bardzo zmęczona.

Jeśli pies wszystko – nadal

Jeśli zgadzasz się z tym, zanim stoi drugi, nie mniej ważne pytanie: jaki rodzaj psa kupić dziecku? Przy wyborze psa, ważne jest, aby pamiętać, że pies będzie w kontakcie ze wszystkimi członkami rodziny, a nie tylko z jego młodego pana. Mama, tata, młodszy brat lub siostra, stara babcia – wszyscy oni będą mieć do ulubionych członków rodziny psa. Dlatego przy wyborze psa wybrać dla swojego dziecka, należy wziąć pod uwagę nie tylko to, co dziecko naprawdę chce psa pewnej rasy, ale również wziąć pod uwagę poglądy wszystkich osób mieszkających razem. W przyszłości będzie to pomóc uniknąć wielu problemów i nieporozumień.

Oczywiście, to jest bardzo ważne, jaki rodzaj psa mieć dziecko. Pies musi mieć dobrą mentalność i dobre samopoczucie, dlatego ważne jest, aby zbadać informacje na temat ras psów, którzy kochają dzieci.

Następne są porady ekspertów – koparki psa, jak wybrać psa dla dziecka, aby być wygodne i bardzo pies i cała rodzina.

  • Jest to bardzo powszechne przekonanie, że piesek dla dziecka, aby być najlepszym rozwiązaniem. To jest fundamentalnie złego opinia potwierdzona przez szereg obiektywnych powodów. Jeśli Twoje dziecko jest w wieku 4 – 5 lat, zakup małego psa dla dziecka może stać się wielkim problemem dla całej rodziny. Małe rasy psów dla dzieci wymagają opieki, nie mniej niż wielki. Często małe psy mają wiele problemów zdrowotnych. Ten pies jest do końca życia sama twierdzi, że jest ulubionym dzieckiem w rodzinie nie zawsze jest gotów pogodzić się z drugim ról. Ponadto jest mało prawdopodobne, aby stać się pełnoprawnym towarzyszem podczas aktywnych gier fizycznych, ze względu na najmniejszy członek World Dog – z powodu ich wielkości są stale zagrożone otrzymywać obrażenia fizyczne. Duży pies nawet nie zauważy, że młoda urocza gospodarza przypadkowo stał się jego łapa, a to może doprowadzić do złamania małego psa.
  • Analizując to, co pies nadaje się dla dzieci, nie wspominając temperamentu psa. Pies dla dziecka jest przede wszystkim towarzysz do gier, więc temperament i dziecko, a pies powinien zbliżyć się do siebie. Jeśli Twoje dziecko uwielbia długie chodniki ruchome, Labrador będzie jego wierny towarzysz, ale jeśli dziecko jest homebody, labrador szybko nudzi i pozbycie się zbędnej energii niezrealizowanej może zacząć źle się zachowywać w domu: żuć buty czy meble obrażeń.
  • Ponadto, mówiąc o jaką pies jest najlepszym rozwiązaniem dla dzieci, które potrzebują mówić osobno o grupie psów jako usługa i psów myśliwskich. Na przykład, pasterz nie może być uważany za agresywny pies, ale jeśli nie zamierza angażować się w szkolenia, nie kupić dla psa dziecka. To samo odnosi się do psów myśliwskich, który pomija szybko znudzi i zacząć kopać dziurę w dywanie.
  • Przy podejmowaniu decyzji, które – ten sam pies wybrać dla swojego dziecka, należy również skupić się na możliwości finansowe swojej rodziny. Trendy mody odnoszą się nie tylko ubrania czy muzyki, ale również ras psów. Jeśli rasa jest wysokość mody, cena za nią może osiągnąć niewiarygodne wyżyny. Oprzeć się pokusie, aby kupić szczeniaka na rynku i bez rodowodu, ale jest kilka razy tańsze. To może przekształcić się w prawdziwą tragedię. Ale zostanie to opisane bardziej szczegółowo nieco później.

„On nie szczeka, nie gryzie …”

Przede wszystkim należy określić rasę psa rzekomego. Pytanie, co ras psów jak dzieci, jest bardzo kontrowersyjna. Fanów owczarków niemieckich twierdzą, że Shepherd – najlepszym przyjacielem dziecka, a właściciele, takie jak spaniele, powiedzieć to samo o ich rasie.

Można jednak wszyscy – jeszcze powiedzieć, czy najlepszy rasy psów dla dzieci? Oczywiście, można. Na podstawie licznych obserwacji długoterminowych na co psy kochają dzieci bardziej niż jakiejkolwiek innej rasy psów ekspertów podkreślił, odpowiednia dla dzieci.

Poniżej przedstawiono główne zalety i ewentualne wady, które mają najlepsze ras psów, które są optymalne dla dzieci. Przedstawiciele następujących trzech liderów są umieszczone jak najlepszych psów dla dzieci.

  • Collie. Ten pies jest nieskończenie wierny i lojalny do ich właścicieli, lojalny wobec dzieci, dość skromny w treści. Jednak Collie – długowłosy pies, dlatego potrzebuje codzienne rozczesywanie. Ponadto Collie dość nieprzyjazny i nieufny wobec obcych, nawet jeśli widzi je regularnie. Konieczne jest, aby rozważyć te rodziny, w których przybycie gości – dość powszechne. W przeciwnym razie, warcząc za zamkniętymi drzwiami z psem może być silnym drażniącym.
  • Labrador. Uwielbia wszystko dookoła, łącznie z dziećmi. Aktywność Indefatigable jest zarazem zaletą i wadą. Jeśli nie jesteś gotów wydać na spacer kilka godzin dziennie, być przygotowany na to, że Twój dom będzie przekształcony w zakresie gier hazardowych. Labrador nie wykazują szczególnego taktu i ostrożności, tak że możliwe jest systematyczne burzenie dziecko w dół, zwłaszcza jeśli dziecko jest małe gry – dodatkowo spacery i granie w gry z dzieckiem w domu, należy stale mieć się na baczności.
  • Bernard. Nakładającego potężny filozofa. On nie powinien być noszony na koty lub kory w samochodach. Na chodzie będzie on majestatycznie chodzić obok ciebie, nawet nie odwracając głowę w bok. Interesujące jest to, aby oglądać bernardynem podczas spaceru z małymi dziećmi. Podczas gdy dziecko bawi się cicho, może dać mylne wrażenie, że Bernard jest w stanie uśpienia. Jednak to nie jest warte twoje dziecko wykazuje żadnych oznak niepokoju, bernardynem natychmiast blisko. Ponadto nigdy Bernard pozwolić dziecku, aby nadążyć za tobą, albo stać z boku. Potem zostanie obrócony do pożądanego przebiegu taktowny ostrożny pcha nos.

Historia jednej rodziny lub „Więc co, bernardynem!”

Zaintrygowany rasy „Bernard”, poproszono nas, aby powiedzieć o osobliwości stosunków między bernardyna i dzieci matka dwójki dzieci, mając również dwa święty Bernards.

„Pierwszy Bernard pojawił się w naszym domu przed narodzeniem najstarszego syna. Szczerze mówiąc, byłem bardzo zaniepokojony tym, co mogą pojawić się problemy. Dla noworodka, a pies nie zawsze mogą współistnieć pokojowo. Wielokrotnie słyszałem skarg, że pies zaczyna wykazywać poczucie zazdrości i protestować przeciwko powstania choćby jednego członka rodziny, na przykład, aby zepsuć dziecko lub właściciele protestują Ponadto, nawet jeśli nie ma zazdrości, mogą pojawić się problemy innej natury: .. Takie jak szczekanie psa może obudzić mały sha.

Jednak moje obawy były całkowicie bezpodstawne, kiedy nasza rodzina ma noworodka, nasz pies stał się prawdziwym niania. Jej stałym miejscem stał się miejscem, w pobliżu łóżeczku, nie chrząkanie dzieciak uciekł z uwagi psa. Jeśli syn obudził się, a ja w tym czasie nie było w pokoju, pies natychmiast podbiegła do mnie i popchnął do boku łóżeczka.

Kiedy syn zaczął rosnąć, Alya (pies) był dla syna i amortyzator pomiędzy łupów i podłodze, a Walker (syn szedł za włosy), a towarzysz dla gier i opiekuńczy, ale jednocześnie ścisłe niania, która uważnie śledziła każdy jego ruch.

Wkrótce urodziła się moja córka, i znowu żadnych problemów. Pies stał się niania ma dwoje dzieci. Ale, jak to się mówi, „lepiej niż bernardyna może być tylko dwa Bernard”, aw naszej rodzinie nie było Bernardyn szczeniak.

I tutaj miałem do czynienia z problemem „psem i małym dzieckiem.” Jeśli starszy Bernardyn ze stoickim spokojem znosił wszystkie „przejawów miłości” w postaci wyciągając uszy i inne przysmaki, szczeniak właśnie rozpoczęła „płacz”, ponieważ w rzeczywistości jest to samo dziecko. Musiałem wytłumaczyć córce jak być traktowane do psa, bo to mały pies dla dziecka nie powinna być tylko zabawką.

Nawiasem mówiąc, że pies może stać się małym dzieckiem doskonały przykład jak traktować słabszych istot. Ponadto pojawia się dziecko i rozwija poczucie odpowiedzialności, jeśli regularnie wprowadzają dziecko do pielęgnacji psów. Jednak musi się to odbywać w formie gry, czy można trwale zniechęcić chęć pomóc.

Podsumowując, mogę powiedzieć, dla naszej rodziny odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj psa kupić dziecku, niepowtarzalny. Bernard, oczywiście. Po tym wszystkim, Bernard – to najlepszy pies dla dzieci. Na koniec chciałbym dać rady rodziców. Przy wyborze psa dla dziecka, nie jest wystarczająca, aby wziąć pod uwagę, że niektóre rasy psów, takich jak dzieci. Ważne jest, aby dowiedzieć się o potrzebach i opieka nad wybraną rasą i realnie ocenić swoje siły. „

Jak wybrać szczeniaka?

Tak, wreszcie – wybór jest wykonany, i idziesz do spełnienia marzenia, czyli dla szczeniaka.
Pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę jest fakt, który można dostać psa. Nie kupuj szczeniaka z dealerów, większość dokumentów w tych psów jest fałszywy, a ceny są znacznie wyższe.

Jest o wiele bezpieczniej jest kupić psa w specjalnej szkółce. Co do zasady, będziesz miał okazję zobaczyć matkę szczeniąt, jego braci i sióstr, da wszystkie niezbędne wytyczne dotyczące opieki i wychowania. Większość szkółek w przyszłości chętnie pomagają w rosnącym szczeniak kupiony od nich.

Zauważ, jak aktywny szczeniaka, stan jego włosy i uszy. Szczeniak powinien być aktywny i zdrowy, nie powinien przyjąć dziecko, jeśli jego stan nie budzi zaufania.

Niektórzy ludzie uważają, że genealogia jest wymagany tylko do udziału w wystawach. Jednak to nieporozumienie. Na pewno każdy słyszał o przypadkach, gdy dziecko został ugryziony przez psa rodzinnego, a nikt nie chce, aby uniknąć takiej sytuacji. Obecność rodowodu zwierzęcia znacznie zwiększa pewność, że kupiłeś psa byłaby stabilna psychika.

Mamy nadzieję, że informacje na temat wyboru odpowiedniego psa dla dziecka pomoże Ci wybrać psa, który kocha dzieci i będzie wiernym przyjacielem dla całej rodziny.

Po tym wszystkim, pies – to futro na dywanie, na ubraniach, ślinotok na nowe spodnie i brudnymi łapami na jasnym sofie. A co najważniejsze, jest to morze bezinteresownego poświęcenia, miłości i nieskończonego wiecznego oddania!

load...