Dzieci mini-gry: po co one są?

Zawartość:

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych osiągnięć w dziedzinie nauki i technologii, dzieci z pieluch mają możliwość poznawania świata bez wychodzenia z domu. Więc nie rób Najczęstszym błędem rodziców – ograniczenie dziecko, pozwalając na komputerze tylko dziesięć lub piętnaście minut dziennie. Oczywiście, wszystko zależy od wieku dziecka. Ale średnio dziennie, nie może siedzieć na monitor przez co najmniej trzy lub cztery razy. Należy upewnić się, że jasno to, co Twoje dziecko jest zaangażowany, tak aby nie zranić jego psychikę. Krwawe wojny i agresywna walka nie do przyjęcia dla nieletnich.

load...

Rodzaje gry komputerowe dla dzieci

Obecnie istnieje tak wiele różnych gatunków gier dla dzieci, które rodzice czasami dość trudno wybrać określoną opcję. Aby łatwiej radzić sobie z faktem, że pobieranie, kupić i zainstalować na swoim komputerze, należy najpierw określić cel. Pomyśl o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze – aby odwrócić uwagę dziecka, aby pomóc rozwijać szczególne umiejętności lub nauczyć go czegoś nowego.

 1. Przygody

  Ta kategoria mini gier reprezentuje kreskówkę, w której okresowo uczestniczyć dzieci. Głównym celem – rozwijanie pomysłowości i logicznego myślenia. Należy wskazać, że starszy gracz, tym trudniejsze poziomy i wyzwania. Dlatego też wybrać konkretny opcja powinna być oparta na wiek dziecka.

  load...
 2. Symulacje

  Ta zabawka pozwala się zrelaksować i przyjemnie spędzić czas. Ale, niestety, to nie przynosi korzyści. Simulator – jest rodzajem imitacji pojazdu (motocykl, samolot, samochód). Głównym celem – aby dostarczyć towar lub nie podejmuje żadnych szkód z punktu A do punktu B. Na ogół przyjmuje się, że naruszenie ruchu już z natury złe. Mały człowiek nadal nie rozumie, że to tylko gra, i widzi wszystko, co dzieje się z całą powagą.

 3. Puzzle

  Znajdź rozrzucone przedmioty, złożyć ofertę liter, aby rozwiązać krzyżówkę – te mini gry są najbardziej użyteczne. Są one zalecane do stosowania z trzech lub czterech lat, gdy dziecko już rozumie znaczenie wielu słów. Za pierwszym razem trzeba będzie usiąść odtwarzacza powiedzieć lub pomóc w rozwiązaniu problemu. Później, gdy dziecko zrozumie zasady i reguły, on doskonale poradzić sobie z każdym poziomie.

Dlaczego gry komputerowe?

 • Pomagają one rozwijać wytrwałości

Żaden inny zawód nie może dostać się do siedzenia w jednej pozycji przez dwie godziny bez przerwy. Jednak nadal trzeba monitorować czas wyznaczony. Po półgodzinie, poproś dziecko, aby pomóc w domu (do czyszczenia pokój, zmywać naczynia, woda rośliny), który został rozproszony i rozgrzane.

 • Rozwijają

Dzieci z mini gier zaprojektowanych zgodnie z międzynarodowymi standardami i wymogami, przyczyniając się do fantazjować, rozwijanie logicznego myślenia i nauczyć się czytać i liczyć. W tym przypadku rodzice nie muszą stać z pasa nad dzieckiem, dziecko chce nauczyć się tabliczki mnożenia. Podczas przechodzenia poziomów, będzie musiał być silny, wykonując proste, ale bardzo ekscytujące zadania.

Gry komputerowe, co wybrany dziecko?

Zabawki dla dzieci są podzielone nie tylko od wieku, ale także ze względu na płeć. Dla dziewczynek i chłopców do opracowania zupełnie różnych przedmiotów. Płeć męska zawierać więcej poważnych i złożonych problemów, przyszłość Lady często oferują rozwijać poczucie smaku.

 • Zabawki dla synów

Chłopcy będą znacznie bardziej interesujące grać w mini gry, gdzie trzeba przechodzić poziomy, skakać, biegać, latać. Strzelanie sportowe i turnieje w ten sposób dzieci nie powinny zawierać sceny krwi zgonów itd Najlepiej, gdy trzeba dostać broń w zwykły cel, raczej niż wroga.

 • Zabawki dla córki

Bardzo młodych (poniżej 6 lat) zabawa bawić się lalkami – je ubierać, malować, aby były różne fryzury. Starsze dzieci docenią gier, w których prototypy swoich idoli tam. Tylko za to, co jest potrzebne w tym przypadku do naśladowania, więc jest to do działki, przeznaczony do nawet starszych dziewcząt, nie było żadnych podtekstów seksualnych.

Przewodnik dla rodziców

Aby gra była naprawdę użyteczny, ważne jest, aby przestrzegać kilku zasad.

 1. Sprawdzić zawartość

  Przed pozwolić dziecku grać w gry komputerowe, spróbuj na własną rękę, aby przejść kilka poziomów. Więc dowiedzieć się, czy program jest naprawdę przeznaczony dla dziewczynek i chłopców, czy nie jest zakazane reklamy lub spam. Ważną rolę w tym przypadku jest odpowiednie do wieku dzieci i scena złożoność. Jeśli zadanie nawet dla dorosłych nie jest w stanie wykonać, jest to dziecko po prostu nie zrobi. To może powodować agresję, apatię, a nawet załamanie nerwowe.

 2. Sprawdzić czas trwania każdej misji

  Zagraj w gry dla dziewcząt, gdzie trzeba ubrać lalkę na randkę, dziecko przez długi czas nie może. Chłopcy mają również szczególną wytrzymałość, tak aby odciągnąć je od komputera będzie dużo trudniej. Dlatego deweloperzy starają się stworzyć wersję gdzie wykonać wszystkie misje trwało nie więcej niż piętnaście minut.

Zakupu określonego produktu, należy zapoznać się z podsumowaniem. Sprawdź, kto jest wydawcą mini-gier, czy jest on zatwierdzony przez państwo. Najlepszy ze wszystkich, jeśli create uczestniczyli nie tylko programistów, ale także psychologów dziecięcych. Zazwyczaj jest to napisane na odwrocie opakowania.

load...