Dzieci Indygo: rodzicom informacji na temat objawów u dzieci z niezwykłymi zadatki

Oni nas nie lubią. Są one w przeciwieństwie do dorosłych i rówieśników. Ten Dzieci Indygo – wolność, nie ulegają żadnej kontroli, całkowicie niekontrolowany, czasami trochę dziwne. Termin Dzieci Indygo wszedł popularną literaturę naukową w 1978 roku. To było wtedy, że amerykański psycholog Nancy jasnowidzem Teyp odkryto pierwsze dziecko indygo.

load...

Obecnie zjawisko dzieci indygo nie są jeszcze w pełni zrozumiałe, ale teraz naukowcy sugerują, że te dzieci, nawet struktura DNA nie jest jak zwykłych ludzi. Kim są właściciele niebiesko-fioletowego aury?

Zawartość:

Generation Indigo – test dla dorosłych

Historia Dzieci Indygo

Okazuje się, że najstarsi przedstawiciele indygo jest obecnie około 33 lat. I ci ludzie (dzieci i dorosłych), zdaniem naukowców, ponad 40 milionów. Jasnowidz Nancy Teyp zauważyć, że aura dziecka niezwykłego – niebiesko-fioletowy. Ten kolor artyści nazwaliby indygo kolorów. Ponieważ normalne dzieci złotej aury, psychiczny zasugerował, że dziecko – niepowtarzalny. Ale później okazało się, że tak nie jest. Okazało się, że Dzieci Indygo jest wiele, a każdy dzień jest ich więcej. Różnią się one od innych wysokiej duchowości, dużej podaży znikąd, którzy wzięli wiedzę o wszechświecie. W połowie lat 90. Zjawisku „Dzieci Indygo zrobić dwóch amerykańskich psychologów – Lee Carroll i Jan Tober. Oni zwrócili uwagę na niesfornych dzieci, w szkołach, gdzie tradycyjne metody były bezsilne.

load...

Zjawisko to jest trudno w to uwierzyć, jeszcze trudniej je zrealizować. Ale kiedy Carroll i Tober wydał książkę opisującą w ich konkretnych faktów, poparte eksperymentów naukowych. Tematem została podjęta przez autorów z całego świata. Istnieją wersje, że dzieci są wysyłane na Ziemię, aby zapisać go od katastrofy.

Jak rozpoznać swoje dzieci z niebieską aurą?

Indigo Child można rozpoznać w drugim trzecim roku swego życia, ale często te dzieci są już pojawiają się w momencie narodzin. Nie potrafią zagadać, grudnichok wymaga stałej komunikacji. On może być oburzony, gdyby nie wyjaśnia, dlaczego zmienił zestaw ubrań, lub w jakim celu jest on usuwany z pieluchy. Czasami mówią neurolodzy tych dzieci wzmożone napięcie, ale psychologowie nie zaleca się przyjmować lekarstwa, zwłaszcza w pierwszym roku życia. Każda interwencja może wywołać rozwój negatywnych cech w indygo dzieci. Jeśli tłumią infantylne nadpobudliwość, problemy mogą wystąpić, gdy dziecko ma 5-6 lat, kiedy dzieci są kategorycznie odmówić usiedzieć w miejscu dłużej niż minutę. Żaden nauczyciel może inspirować go na dłużej niż dwie minuty, a następnie problemy będą z zachowaniem w szkole.

Starsze dzieci indygo rozpoznać jeszcze łatwiejsze. Kiedy dziecko opanuje umiejętność mowy, powie ci o sobie powiedzieć o swoich potrzebach i pragnieniach, na pewno was oświecić w wielu kwestiach. Psychologowie mają długie listy zidentyfikowanych cech, dzięki którym można rozpoznać wybitnych dzieci. Jeśli zauważysz w swoim dzieckiem co najmniej 80% z tych cech, to jest 90% lub więcej, jest dzieckiem indygo – nie całkiem normalne dziecko.

W każdym razie, jeśli stwierdzono, że dziecko – indygo dziecko, to nie jest powód do manii. Nie ma potrzeby posiadania dziecka do wróżki i spróbować dowiedzieć się cel Jego przyjścia na świat. Żyją spokojnie i spróbować jak najwięcej, aby rozwinąć w sobie najlepsze cechy swojego dziecka i pozbyć się wad.

 • Obcy wśród

. Dzieci Indygo wolą komunikować się z rówieśnikami interakcji z dorosłymi i dziećmi, którzy kilka lat starsza od siebie. Ona czuje się nieswojo w towarzystwie rówieśników. Czy rodzice skarżą się, że „nie rozumie”. Dziecko pokazuje otaczające „wzgórze”, „wyjątkowa”, nawet „królewski”, można powiedzieć. Dla niego nie ma idoli i władze. W konsekwencji, tradycyjne metody nauczania nie są stosowane do niego. Dziecko ma swój własny pogląd na świat i, co do zasady, to nie to samo, nawet z rodzicem.

 • Twórcze podejście do wszystkiego

Indigo Child szybko wybiera dla siebie sposób nauczania i podąża za nim. Dziecko wolą uczyć się tylko z naszych błędów, uzyskanie wiedzy poprzez osobiste doświadczenie. Bardzo szybko syci klas, koncentrując się na jednym, ale na krótki okres. Wszystkie pozostałe rodzaje wiedzy woli pracować.

 • Tendencja obawiać

Indigo Child boi się utraty kogoś bliskiego, a także strach przed własną śmiercią. Niech cierpią koszmary, zaburzenia snu. W związku z tym, istnieje strach przed ciemnością. Ale to dziecko nie tolerował przemocy albo na osobisty lub ze światem zewnętrznym (zwierzęta, rośliny).

Różne rodzaje – różne programy

Lee Carroll w książce opisano bardziej szczegółowo różne rodzaje dzieci indygo. Twierdzi on, że każdy z nich ma pewną istotną program.

 1. Humaniści. Te dzieci dorastają, aby stać się dobrymi lekarzami, utalentowani nauczyciele, prawnicy, politycy. Te dzieci nadpobudliwe i towarzyskich, które są w stanie z nikim rozmawiać i dowolnej długości czasu. Fizycznie są niezgrabne. Zwykle rozproszone. Te dzieci nie rozumieją, jak można grać tylko jedną zabawkę. Wyrzucili wszystkich polach, a następnie nie może dotykać do każdej zabawki. Jeżeli rodzic dziecka do kontaktu z wnioskiem (czyste pomieszczenia, na przykład), to będzie musiał być powtarzany wielokrotnie.
 2. Konceptualiści lli_1. Jest to najbardziej popularny rodzaj dzieci indygo. Spośród nich rosną ludzi twórczych zawodów – architektów, artystów i projektantów. Ale mogą być również piloci, astronauci wojskowych. Lub wypoczynek. Są dzieci, które chcą zarządzać. Chłopcy zazwyczaj prowadzony przez matkę, dziewczynę – ojciec. Jeśli okoliczności są takie, że tracą one swoich rodziców, co stwarza ogromny problem w moim życiu. W okresie dojrzewania, rodzice powinni je ściśle przestrzegać, ponieważ dzieci są zabronione z wejściem do pomieszczenia, coś do ukrycia.

  Artyści lli_1. Dzieci tego rodzaju są dotychczas rzadkie. Są one w dzisiejszym świecie jest bardzo trudne. Ale to ludzie, którzy tworzą dzieła. Są wokół, aby być kreatywnym, mocne uda, jeśli staje aktorów i artystów, muzyków i rzeźbiarzy. Mogą spróbować tuzin studia i skupić się na jednej rzeczy i stać się mistrzem w tej dziedzinie. Zazwyczaj to dzieci lekkiego kompilacji.

 3. We wszystkich wymiarach żyć Dzieci Indygo czwartego typu. Mogą być tyranami i znęcających, w wyglądzie są one znacznie większe niż rówieśnikami większa niż inne dzieci indygo. Nie wiedzą, jak dostosować się do sytuacji, ale oni wiedzą wszystko o wszystkim, a każdy stara się to zrobić samemu.
 4. Dzieci Indygo: Informacje dla rodziców

  Indygo Energy dziecko jest niewyczerpane, a twoim zadaniem – skierować go do spokojnego przebiegu. Najczęstszym błędem rodziców – ścisła kontrola nad dzieckiem lub tłumić. Dzieci te mogą i powinny dać wolność, ścisła kontrola może prowadzić do niepożądanych skutków. Na przykład, nie pytaj nastolatek, gdzie idzie, z którą przyjaźni się, dlaczego miałby to potrzebne, i tak dalej.

  Te dzieci nie mogą być upokorzony, nawet prywatnie, nawet w miejscach publicznych. Bądź tak tolerancyjna wobec swojego dziecka. Dzieci Indygo nie będzie tolerować upokorzenia, być może będą nawet zemścić. Zdarzały się przypadki, takie dzieci szukają pomocy organów ścigania. Nie włączaj wniosek do zamówień, szanować dziecko, a należy pamiętać, że autorytaryzm i dyktatura, że ​​nie będzie tolerował. Wszelkie wnioski powinny motywować prawdziwych przyczyn, a nie stworzony się zasady i aksjomaty.

  Dzieci Indygo nie toleruje oszustwa. Są tak dobrze rozwinięta intuicja, że ​​oszukują jest po prostu niemożliwe. Wydają się przejrzeć. Jeśli oszukiwać swojego dziecka nawet w małych rzeczach, to jest prawdopodobne, że różnica będzie wzrastać między wami. Staram się być szczera i otwarta odpowiedzieć na wszystkie jego pytania i mieć pewność, że dziecko może zrozumieć. Jeśli jest to trudne, tylko trochę priukraste prawdę, ale nie daj się zwieść. I w końcu, starają się przekonać go i pocieszyć, mówiąc, że jesteś zobowiązany do radzenia sobie z tym problemem.

  Rodzice muszą stworzyć dziecku Indigo wszystkie warunki dla kreatywności. Te dzieci uwielbiają robić, a na tym etapie z nich najłatwiej zaprzyjaźnić. Niech będzie pokój wisiały jakieś zdjęcia, modele, fotografie, które uczynił samego siebie. Musimy zamknąć oczy na fakt, że ściany są poplamione farbą, a dywan tkwi w plasteliny.

  Inny widok Indigo dzieci

  Wiele osób nie ma pewności co wierzyć amerykańskim jasnowidzem, który opowiedział światu o Dzieci Indygo. Zwiększona samoocena, niektóre „doskonała jakość”, „Wybrany” – nie jest pozytywne i negatywne cechy. Dzieci Indygo są kategorycznie nie rozpoznaje cerkiew, niektórzy kapłani uważają nawet, że takie dziecko demon siedzi i tak zwane dzieci indygo przyszedł na ten świat, a nie w celu, by go uratować, indygo się w potrzebie zbawienia.

  W rzeczywistości, w ciągu ostatnich kilku lat stara się przekonać społeczeństwo, że nadpobudliwe dzieci – ci, którzy nie potrafią wychować, ale można tylko pielęgnować i ostrożnie kierować swoją energię w spokojnej oczywiście. Planowane i niezbyt odpowiednia perspektywa: same dzieci trzeba wychowywać swoich rodziców. Jeśli chodzi o wskazówki w celu zapewnienia psychologów i niezwykłe ezoterycznych rodziców dzieci (nie oszukać dziecko, a nie go upokorzyć, aby dać szansę na kreatywność), mają one zastosowanie do wszystkich dzieci bez wyjątku. Zarzuty, że Dzieci Indygo w dzieciństwie może nauczyć dorosłych, prowadzi do naruszenia jednego z głównych przykazań Boga – Czcij ojca swego i matkę swoją. Dziecinne pragnienia odpust Kościoła uważa, że ​​wychowanie dumy, która jest również poważnym grzechem.

  Mały człowiek z większą wiedzą

  Co to jest trzymać się widokiem – prywatna sprawa. Ale mało kto twierdzą, że konieczność edukowania dzieci w zasadach dumy, wyborach i na zasadach ogólnie przyjętej moralności.

load...