Dzianiny zabawki – zabawa prezent

Dzianiny zabawki są różni się od wszystkich innych szczególnym ciepłem, które promieniuje z rąk jego twórcy. Przynoszą radość zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W życiu każdego dziecka, odgrywają one ważną rolę. Obejmując jedną z tych zabawek, dziecko jest łatwe i przyjemne do snu w swoim przytulnym łóżku, tylko dziecko ufa swoje małe sekrety i tajemnice, grając z nimi w ekscytujących gier, karmienie im słodycze i ciastka.

load...

Te nieskomplikowane gry z miękkich dzianin zabawek dla niemowląt są sposobem rozumienia świata, rozwijając swoje zdolności umysłowe. Seler powierzchni dzianiny Zabawki masaże palcami, rozwijanie wrażliwości dotykowej, ma pozytywny wpływ na kształtowanie prawidłowej mowy i myślenia.

Podczas tworzenia szydełkowe zabawki z własnych rąk, będziesz mieć pewność, że są one bezpieczne dla Twojego dziecka, wykonane ze znanych materiałów.

Śliczne szydełkowe zabawki są wielkim darem nie tylko dla dzieci. Ta oryginalna pamiątka można dać do bliskich na każdą okazję. Na przykład, na Walentynki można przypisać do innych znaczących niektórych małych stworzeń i postawił stopę dzianiny serce i wielki dar dla Młodej pary do dzianiny zabawki w postaci niedźwiedzi zabawne, którzy są ubrani jak młodej pary.

Pozytywne emocje przynieść nie tylko dzianiny zabawki, ale także proces jego powstania, to jest bardzo ekscytujące i fascynujące. Do produkcji dzianin zabawek wymaga minimalnego kosztu, ponieważ to zrobić będziesz musiał tylko resztki nici, które są zawsze ci, którzy są zaangażowani w rzemiośle. Dzianiny zabawek i dziania i szydełkowania. Proces kojarzenia jest również bardzo prosta: do szprych – przedniej powierzchni, hak – barów, bez sc.

load...

Zabawki dziania szydełka

Aby utworzyć zabawki szydełkowe – schematy i opisy igieł kobiet szczególnie nie trzeba. Bo tu wszystko jest bardzo prosta: każdy detal zabawek zmieścić się w kręgu, a seria nie są połączone, idą w spiralę „szew” nie jest w tym przypadku na produkcie. Odjęcie i dodanie pętli w pewnych obszarach, prowadzi do pożądanego kształtu części – okrągły, podłużny, stożkowe, itp Utworzenie specjalnej dzianiny zabawki trzeba być jasne, jaki charakter masz zamiar zrobić, jeśli nie masz wystarczająco dużo wyobraźni, można szpiegować pomysły w Internecie. Patrząc na obraz z dzianiny zabawek, prezentowane w różnych niedźwiedzie, koty, króliki, psy, itd, nie będzie trudno zrobić sobie jeden z tych uroczych bohaterów.

Amigurumi

Wśród zabawek, dzianin, zyskaliśmy sporą popularność jest obecnie miniaturowych japońskich amigurumi zabawki. Ta niezwykła nazwa utworzona przez skrzyżowania dwóch japońskich słów, które oznaczają pojęcia „miękkich zabawek” i „drutach”. Najczęściej amigurumi mieć obraz zwierzęcia lub stylizowane człowieka. I może to być wszystkie martwe przedmioty obdarzone są oczy i uszy stają się bardzo humanlike. Na przykład, bardzo popularny dzianiny zabawka w postaci „tort” z zabawnym atrakcyjnej twarzy.

Amigurumi małe jak 5-7 cm, istnieje również pewne modele rośnie do 1 cm. Takie dzianiny zabawki składać się z oddzielnych elementów, które są połączone z hakiem, nadziewane i zszytych lub trwale połączone za pomocą zawiasów, które umożliwiają szczególne głowy i nóg zabawki przędzenia w przeciwnych kierunkach.

Najważniejsze szczegóły dzianin zabawek – jest głową zaokrąglonym kształcie i często są dość duże w porównaniu do rozmiarów ciała, ciało ma kształt cylindryczny, ręce, nogi, ogon, uszy, pysk i różne ozdoby, wymagane dla tej postaci.

Zabawki Knitting

Druga opcja tworzenia szprychy zabawka jest nieco bardziej skomplikowana pierwszy. Dlatego, aby tworzyć zabawki dzianiny igieł dziewiarskich z opisem jest to znacznie łatwiejsze. Z definicji poszczególnych części zabawki są dziane na igłach prostoliniowych, a następnie umieścić je w całym produkcie. Korzystanie okrągły igły, dzianiny przedmiotów, bez szwów, takie jak głowy, tułowia, ramion, nóg itp Zabawki te są najłatwiejsze wzór – z przodu haft. Taki wzór sprawia, że ​​części w zabawkach zadbane, gładkie, jednorodne. Niektóre modele są wykonywane i podwiązka ściegu, na przykład, w przypadku, gdy zabawka jest konieczne, aby nadać objętość.

load...