Dzianina – ciepły i wierny „towarzysz” w swoim życiu!

Przywykliśmy do przedstawienia dzianiny w naszych szafach. To – stylowy, piękny, komfortowy i wygodny! Są one noszone do pracy, spacer, sport i często, jak wieczór, jeśli swetry damskie połączony z wyjątkowo pięknym, eleganckim przędzy. Dzianina jersey są monochromatyczne, wielobarwne, słodki naiwnych wzór, norweskiego Nordic, to znaczy z ozdobami Północnej z barwne paski wzory koronki lub granica Mélange (związek różnych kolorów w jednej nici).

load...

Jak błyszczące przędze dawna stosowane we wszystkich produktach jako ozdoba, a następnie dzianiny czapki, szaliki, swetry, swetry, kurtki, a nawet spódnice stosowany również elementy dekoracyjne błyszczące (srebro, złoto) nici, sznurki, wstążki. Dzianiny podkreślają kobiecość i atrakcyjność, są one także przydatne dla ludzi, a nie dziecko idzie bez dzianych rzeczy i veshchichek od najmłodszych lat.

Jesteśmy nierozerwalnie związane z dzianin, jak rzeczy z nim nie zgniotu i jest wygodny do podjęcia na drodze. Ale ulubioną rzeczą trwać długo i czujesz to luźne, dobre i przyjemne, jej potrzeby, aby zadbać o prawidłowo. Siłę, piękno i trwałość dzianiny zależy przede wszystkim na
Jak umyć, opłukać, osuszyć je lub uproszczoną żelaza, czyli zadbać.

3 przedstawiono podstawowe wskazówki:

  1. Dzianiny trzeba myć częściej niż inni. Upewnij się, że nie są zbyt brudne, tak jak często otstiryvaya mocno zanieczyszczone miejsca na ten produkt, można go uszkodzić.
  2. Nie prać koszulkę w pralce, nawet w najbardziej „delikatnym” operacji. Nie, nawet najdroższe pralka nie zastąpi czułe dłonie podczas mycia. Mycie rąk nie powinno trwać długo. Nigdy nie wolno myć w gorącej wodzie! W tym przypadku wszystko będzie 2-3 rozmiary mniejsze!
  3. W żadnym wypadku nie może być dzianiny zacierać ręce, skręcania i prasowanie! Jeżeli dziana produkt, po przemyciu i wysuszeniu okazało spłaszczone, konieczne jest tylko nieco pary wodnej.

Jeśli po tych prostych wskazówek, ulubione dzianina będzie służył długo i zadowoli cię w jakikolwiek sposób niekonsekwentny złość pogoda!

load...

load...