Działa szkodliwie po tan do twarzy i ciała: jak umieścić środki i jak myć

Jeśli masz możliwość relaksu na plaży w słońcu, czy ma czas i środki do opalania, to jesteś prawdziwym szczęście! Ale co z tymi, którzy nie mają czasu na odpoczynek na plaży lub pozostawić nadal istnieje kilka miesięcy? Aby uzyskać gładką i piękną skórę będzie Tan – specjalny krem ​​lub aerozolu. Najwięksi producenci kosmetyków skierował wszystkie swoje siły do ​​realizacji marzenia o złotej opalenizny, która nie wymaga dużych nakładów.

load...

Zawartość:

Zalety „słońce” osobistego w

Więc co jest opalanie?

Opalanie – to kosmetyki, które tworzą tymczasowy efekt opalenizny bez wizyty w solarium lub ekspozycji na słońce. Aerozole i kremy do działania na podstawie barwienia warstwy rogowej w komórkach skóry w odpowiednim kolorze. Po zastosowaniu środków do opalania skóry stopniowo ciemnieje, efekt jest zwiększony w ciągu kilku godzin. „Oparzenia” jest przechowywana przez 3-7 dni, a następnie górne komórki skórne martwiczo korpus uzyskuje swój pierwotny sygnał. Aby zachować efekt opalania przez długi czas, to jest konieczne stosowanie oznacza co 2-3 dni.

load...

Działa szkodliwie po tan sztucznych

Bezpieczeństwo – główną zasadą opalania. Nie należy stosować niskie fundusze nieznanych firm, kosmetyki wątpliwe pochodzenie może powodować reakcje alergiczne. Dzisiaj jest wiele narzędzi do samodzielnego opalania, które nie tylko barwi skórę, ale także, aby go zmiękczyć. Kosmetyczki i dermatolodzy, którzy przeprowadzili badania na temat tego, co jest szkodliwe, jeśli opalanie, okazało się, że pieniądze na bronzer nie zaszkodzić osobie. Łagodne odwodnienie skóry, które mogą wystąpić po zastosowaniu środków do opalania, można łatwo wyeliminować za pomocą olejów kosmetycznych lub mleka.

Produkty samoopalające może zaszkodzić tylko w jednym przypadku – gdy dana osoba nie jest świadoma swoich czynów, dlatego stosuje się je poprawnie. Głównym błędem jest to, że niektórzy ludzie uważają, że balsam do opalania mogą chronić przed słońcem. Niektórzy producenci ostatnio zaczęło obejmować kompozycję ochrony przeciwsłonecznej. Pozwoli to zaoszczędzić z użycia zarówno z dwóch funduszy. Wybierając krem ​​lub balsam z filtrem SPF, być bardzo ostrożnym, ponieważ poziom wymaganej ochrony zależy od rodzaju i kondycji skóry.

Częstotliwość zasad selekcji aplikacji i

Wiadomo, że każde syntetyczne oznacza – krok-warunki dla skóry. Stałe stosowanie opalania pożądane. Dlatego nie powinno się używać tych kremów i balsamów częściej niż 3 razy w tygodniu. Jeśli jednak twierdzą, że bardziej szkodliwe – opalanie lub opalania – to, oczywiście, samo opalanie trwa wygranej pozycji. Istnieją dowody na to, że efekt lampy w solarium ma negatywny wpływ na skórę, powodując starzenie.

Stosowanie garbników, rozważyć indywidualność skóry. Tak więc, dla skóry wrażliwej, nadaje się do zastosowania, przy czym zawartość barwnika jest wyższa niż 5 procent. Za fundusze skoncentrowane będzie bardziej sucha skóra. Kremy garbników mają subtelny zapach, a po nałożeniu środków na skórę, ciało będzie mieć również nietypowy zapach.

Stosowanie środków na opalanie

W każdym podręczniku mówi używać opalanie. Ale istnieją ogólne wytyczne, które mają zastosowanie, można uzyskać piękną i równomierną opaleniznę. Procedura nakładania samoopalających może być podzielony na kilka etapów.

Przygotowanie i pielęgnacji skóry

Faza przygotowawcza powinna rozpocząć kilka dni przed zabiegiem planowym, zwłaszcza jeśli masz suchą skórę. Wiadomo, że wszystkie środki samoopalające suchej skóry, a więc muszą być wstępnie zwilżone. Intensywne nawilżanie skóry i potrzebuje nóg skórę. Najbardziej najlepszy efekt nawilżający będzie po prysznicem. Najsuchszą część ciała (łokcie i kolana) powinny być w ciągu trzech dni rozmaz tłuszczu śmietanę. Podstawowym błędem uprawiania samoopalające w domu – brak przygotowania skóry. Jeśli płyn kosmetyczny nakładano na odwodnionych części ciała, to jest prawdopodobne, że tan będzie nienaturalne.

Przed użyciem proces opalania skóra jest niezbędne do peelingu usunąć martwe cząstki skóry. Procedura ta jest konieczna, aby być bardziej wytrzymały opaleniznę. Dla doskonałego nakładki garbarstwie zaleca się depilacji. Jeśli używasz maszynki do golenia, może to zakłócić wierzchnią warstwę naskórka, więc wskazane jest, aby depilacji z wyprzedzeniem lub użyć kremów do depilacji.

Wymagane krokiem w stosowaniu opalania – sprawdzanie narzędzia na małej powierzchni skóry. Ta rada nie było żadnego kremu lub balsamu, ale nie wszyscy go słuchają, jak wynika z organizmu może być pokryte ciemnymi plamami, które nie są łatwe do mycia. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych środków do opalania, które wykorzystują po raz pierwszy. Tryb testowy powinien być przechowywany przez co najmniej 12 godzin. Sprawdzić reakcji alergicznych na skórze może powodować trochę pieniędzy, na przykład, na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Niuanse wykorzystania funduszy

Zastosuj opalania potrzebę ochrony rąk (rękawice). Środki stosowane na suchą i czystą skórę. Jednym z błędów, które mogą być tolerowane, – stosowanie środków do opalania na wilgotną skórę. Na przykład, biorąc prysznic trzeba odczekać co najmniej 20 minut, jeden ręcznikowe nie wystarczy, aby skóra była sucha.

0. Każda garbnika (krem, spray, płyn) wymaga najszybszych i jednolitego stosowania. Gdy stosuje powinno być możliwe do pokrycia powierzchni ciała, unikając rozdzielenia zamierzonego obszaru piersi, brzucha, ramion, nóg, etc. Nie da się oddzielić nogę na goleń strefy, kolana i biodra. Należy stosować tak, aby było wystarczające do reszty organizmu, chcemy „tan”. Nie wycisnąć produkt na kawałki palm, to lepiej do podjęcia niezbędnych ilości dla danego obszaru. Taka praktyka pozwoli zwykły balsam. Przygotowanie skóry, należy zwrócić uwagę, ile trzeba na nogi, ręce, itd.

Jeśli masz jasne włosy, bardzo ostrożnie stosować opaleniznę na twarzy. Najlepszym sposobem, aby chronić włosy, ubrany w ręcznik na głowie. Przy nakładaniu kremu na twarz zaleca się użyć wacika. Self-opalanie jest stosowany do wszystkich części twarzy, łącznie z warg i powiek. Najtrudniejszy etap uważany jest za stosowanie bronzer na twarzy do karku i od ust do uszu.

Resahr9. Do treści ↑

Formy preparatów do opalania

Każdego roku liczba produktów do opalania znacznie wzrasta. Do dnia setki gatunków reprezentowane lotiony, kremy, spraye, itd. Spróbuj zrozumieć, jak najlepiej wybrać opaleniznę na twarzy i ciele.

Bronzer – jest środkiem do samodzielnego opalania, który od razu sprawia, że ​​skóra kilka odcieni ciemniejszy. W przeciwieństwie do innych bronzery oznacza, że ​​działa bezpośrednio, a nie stopniowo. Składa się on z barwnikiem rozpuszczalnym w wodzie, który działa natychmiast. To najszybszy tan, najlepiej jest używany, gdy istnieje ograniczenie w czasie. Brak bronzer jest to, że są one szybko zmyć, wystarczy wziąć prysznic. Stosując tę ​​opalania do twarzy i ciała, jest trudniejsza do uzyskania żądanego odcienia. Często skóra po użyciu Bronzer odcień pomarańczowy.

Najpopularniejsze marki bronzery uwzględnić takie środki:

  1. Lancaster. Spray avtobronzaty to przedsiębiorstwo posiada szerokie spektrum działania, dzięki opatentowanym systemem tonację skóry, co stymuluje proces tworzenia melaniny. Rezultatem jest szybkie, trwałe i intensywne opalanie. Kompleks RRF, który również został opatentowany, pomoże skórze zatrzymać młodych, ponieważ Neutralizuje do 80% wolnych rodników.
  2. Firma Garnier ponad 75 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków i opalania. Dlatego brązujące marka ta jest popyt. Spray idzie gładko, długo przechowywane. Nałożyć na oczyszczoną skórę należy wstępnie przetestowany na niepozornym obszaru ciała.

Brązujące 5. Lista jest długa, ale skupimy się na bardziej skutecznych środków kremy, spraye i płyny, które zapewniają długotrwałą opaleniznę. Struktura tych środków do opalania m.in. Dihydroksyacetonu. Ten składnik kosmetyków otrzymywanych z buraków cukrowych lub trzciny cukrowej. Pierwsze na skórze z dihydroksyacetonu rozpoczyna reakcję aminokwasy białkami martwe komórki, które powoduje ciemnienie skóry. W wyniku tego, że skóra staje się brązowy lub złoty odcień, który jest całkowicie nieszkodliwy reakcji jako składnik działa wyłącznie w warstwie rogowej naskórka.

Pierwszym rezultatem zastosowania pojawia się w około godzinę i pełnego efektu po 10 godzinach. W zależności od rodzaju skóry, płyny do opalania i utrzymywano przez 3-6 dni po nałożeniu. Kremy i balsamy do opalania wyglądają bardziej naturalnie, w przeciwieństwie do bronzer.

Wybór opalania do twarzy i ciała, zalecane środki treści dihydroksyacetonu których jest 3-5%. Wyższe stężenie światła na skórze może powodować pomarańczowy odcień.

Dziś na rynku kosmetycznym zawiera dużą ilość pieniędzy na bronzer. Oczywiście, skóra każdego człowieka ma charakter indywidualny. Pick up oznacza, że ​​trzeba w zależności od rodzaju skóry, a także zgodnie z pożądanym odcieniem opalenizny. Trudno jest wybrać czołówce najlepszych kremów do opalania, ale użytkownicy twierdzą, że lepiej jest, aby dać pierwszeństwo do tych marek:

Nivea Sun Kissed skóry – garbnika dla znanej marki. Opalanie jest przedstawiony w formie nawilżający balsam do ciała z efektem oparzenia słonecznego. Wydaje się, w przybliżeniu 3 godzin. Znajduje się równomiernie opada przez 56- dni. Nadaje się do światła i ciemną skórę.

Kolastyna nadaje się do ciemnej i jasnej skórze. Kolastyna Spółka zawiera różne narzędzia do samoopalających, które są odpowiednie dla różnych rodzajów skóry i kolorów. Opalenizna pojawia się po 5 godzinach. Narzędzie to jest łatwo się wchłania, nie pozostawia śladów i rozwodów. W 2017 roku, wielu ekspertów uznawane za najlepsze narzędzie do opalania w swojej kategorii cenowej.

Dove Summer Glow Miękkie Shimmer – produkty samoopalające w postaci płynu. Daje skórze lekki odcień opalenizny z pięknym Shimmer Dzięki odblaskowe cząstek. Manifestacja rozpoczyna się w ciągu 2 godzin. Znajduje się równomiernie przechodzi po 5-6 dniach. Nadaje się do światła i ciemną skórę.

Garnier Ambre Solaire – jest nawilżanie tan wzmacniacz. Chroni skórę (urovenSPF 5), a także tworzy samoopalające efekt. Produkt nadaje się do ciemnej i jasnej skórze.

1. Żel nawilżający żel Uriage samo opalanie jest uważana za jedną z najlepszych narzędzi wśród kosmetyków farmaceutycznych. Uriage, poprzez połączenie L-erytrulozy i dihydroksyacetonu, daje ciału piękny odcień naturalnej opalenizny. Żel ma przyjemny cytrusowy zapach, dobrze nawilża skórę.

Vichy – kolejna marka kosmetyków, które można znaleźć w aptekach. Samoopalające Capital Soleil powodu stężenia dihydroksyacetonu, objawiający się w godzinę. Mleko-tan równomiernie spoczywa na ciele i twarzy, zapewnia nawilżenie skóry do 12 godzin.

Ale specjaliści negatywne oceny otrzymały fundusze i Eveline. Pomimo jednolitej manifestacji, opalanie wychodzi plamy, które jest istotnym mankamentem.

Resahr9. Do treści ↑

Jak zmyć opaleniznę?

Nikt nie jest bezpieczny od plam, które mogą wystąpić przy stosowaniu bronzer. Może to być spowodowane nierównym stosowania środków lub z powodu złej jakości kosmetykach. Właściciele jasnej skórze często napotykają problem, że ich ciało jest zbyt ciemny, nienaturalny odcień. Ponadto, może po prostu znudzi ciemnej skórze, jak do mycia garbowania?

Najpierw trzeba pary skórę dobrze. W tym moczyć przez 30 minut w ciepłej kąpieli z mydłem. Gdy skóra na parze, jest konieczne, aby trzeć twardego ciała z gąbki. Użyj skórki lub peeling. Również pomaga mieloną kawę lub soli, może być dodany w postaci żelu pod prysznic.

8. Balsam lub mleko do demakijażu pomogą dokonać opalanie mniej chwytliwe. Ten delikatny zmywacz Sun z problemami skórnymi. Oczywiście, trzeba nałożyć na nie krem ​​kilka razy, zwłaszcza jeśli tan zbyt ciemny. Bardziej skuteczne są środki do usuwania makijażu, które zawierają alkohol.

Jeśli zarośla i płyny nie były skuteczne, to jest czas, aby przejść do bardziej „twardych” metod. Rinse opalanie może być sok z cytryny. W tym celu musi być rozcieńczony wodą w stosunku 1:1, i wytrzeć wilgotną ciało wacika. Po 10 minutach należy wziąć chłodny prysznic i koją skórę krem ​​nawilżający.

Jeśli pozwalają typu opalania skóry, mogą być usunięte z alkoholem. Aby to zrobić, należy przetrzeć skórę wacikiem. Ale ta metoda nie jest zalecana dla usunięcia opalania twarzy. Po zabiegu stosuje balsam ciała.

Usuń opalanie pomocy 3% nadtlenku wodoru. Przetrzyj wacika zanurzonego ciała i następnie zastosować balsam nawilżający.

Zmyć tan twarzy, można użyć maski z gliny. Maska rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry.

load...