Dynia dieta dla tych, którzy chcą się rozstać z nadwagą

Zawartość:

Jaka jest dieta dynia? Co jest szczególnego w tej diecie opartej na zdrowe i smaczne dyni, jak zrobić an_3 dla skutecznego odchudzania? Takie pytania są zadawane przez tych, którzy po raz pierwszy dowiaduje się o takiej diecie. I słusznie, konieczne jest, aby dbać o swoje zdrowie.

load...

Powrót do spisu treści

Dieta oraz dynia

Dlaczego taka dieta jak przydatne i skuteczne, choć jest ona przeznaczona dla krótkim czasie? Fakt, że produkty dyni są bardzo bogate w witaminy, pierwiastki śladowe, różnych minerałów, które pomagają organizować pracę organizmu, przyczyniając się tym samym do wniosku nadmiaru tłuszczu. Narządy wewnętrzne zaczynają funkcjonować prawidłowo, organizm stopniowo odmłodzony bez zbytniego stresu.

Ta dieta ma pozytywny wpływ na system trawienia i układu krążenia do pracy pęcherza. Na początku taki zbilansowanej diety, w których należy podjąć i inne owoce i warzywa, a nawet dania mięsne, organizm otrzymuje wszystkie niezbędne. Zaczyna aktywnie wycofać nagromadzonych toksyn szkodliwych substancji. Taka dieta jest pokazany na prawie wszystko, z wyjątkiem niektórych przypadków.

Dynia diety dla utraty wagi opiera się na wykorzystaniu nadmiaru potraw non-kaloryczny, wykonane z owoców pękata. To jest cztero-fazowy cztery dni, to znaczy, że dieta jest powtarzane co cztery dni, piąty jest używany w pierwszym an_3. Przed użyciem tej metody odchudzania, trzeba starannie rozważyć wszystko, jak każdej diety – wstrząs dla organizmu przyzwyczajonego do zupełnie innych warunków dostaw. Jest to obowiązkowe, aby skonsultować się lekarza prowadzącego, czy mogę skorzystać z tej metody odchudzania.

load...

Przeciwwskazane podobną dietę w następujących przypadkach:

 • W trakcie ciąży i obecności dowolnej choroby;
 • Piersią (tutaj wszelkie metody wyszczuplające jest poważnie ograniczony okres laktacji, aż nie zostanie zakończona);
 • Jeśli po chorobie nie było długie lub interwencja chirurgiczna przeprowadzono w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem o przyjmowanie dynię, wymieszać produktów, ich liczba;
 • Nie zaleca się stosowanie an_3 dyni w obecności owrzodzeń i innych chorób przewodu pokarmowego.

Wyjście z takiej diety nie jest dla wszystkich, nie będzie musiał być ostrożny, przejść do zwykłej diety starannie, przez pierwsze kilka dni jeść tylko potrawy wielkopostne.


Powrót do spisu treści

Jakich zasad należy przestrzegać podczas diety?

Jeśli zdecydujesz się schudnąć za pomocą diety, dyni, trzeba przestrzegać pewnych zasad, takich jak całkowite odrzucenie soli i cukru recepcji. Jeśli chodzi o eliminację słodki, nie ma nic złego, dynia zawiera wszystko, czego potrzeba, jego smak jest bardzo przyjemny, jest to doskonały substytut dla pozornego braku „słodki”, która dla wielu jest często decydujący. Wyjątkiem dyni, słodkie pokarmy do jedzenia w tym czasie nie jest zalecany w diecie powinno zawierać kwaśny i słodko-kwaśny owoc.

Dynia an_3 do wyboru, jak również doskonale nadaje się do tego owocu z bladym kolorze, pomarańczowe warzywa nie mogą być podjęte, ponieważ mogą one spowodować znaczne uszkodzenie wątroby z długotrwałego użytkowania. Ona dynia diety przeznaczony jest dla czterech cyklu, zazwyczaj konieczne jest wzięcie pod uwagę od samego początku, aby dieta była skuteczna.

Przy wyborze tej metody odchudzania, trzeba jasno określić czas dostaw. Więc, kolacja powinna być ściśle do szóstej wieczorem, śniadanie i obiad nie można przegapić, czas powinny być jasno określone. To pomaga w metabolizmie organizmu prawidłowo i kompletnie wszystkie składniki odżywcze, nie odkładając nic „na później”. Z napojów dynia dieta pozwala nieużywany zwykły zimną wodą i herbatę bez cukru, może zazwyczaj być zielone bez aromatów i zapachów.

Menu kalorii jest tylko 23 kcal na sto gramów dyni, który sprawia, że ​​bardzo przydatne, nie tylko smaczne.

Przy obliczaniu dodatku do dyni nie może ograniczać się mocno w wyborze produktów, kilka dni można jeść mięso i barszcz, ale należy zwrócić uwagę na potrzebę zapewnienia, że ​​maksymalna liczba kalorii dziennie nie powinna przekraczać 1200 kalorii.

Jest na prawidłowym przestrzeganiu kalorii i będzie zależeć od tego jak skuteczne diety dyni, a na koniec – a rezultatem jest utrata wagi. Gdy liczba kalorii dziennie więcej niż dopuszczalna wartość, jest prawdopodobne, że nie tylko schudnąć, ale zyska! System powinien być przestrzegane na co dzień, to jest niemożliwe do pominięcia, posiłki powinny być wykonywane w jednym i tym samym czasie, nie brakuje i bez zwłoki. Z tego, co dołączyć do lunchu i kolacji, świadczenie nie będzie żadnych. Średni czas pomiędzy poszczególnymi posiłkami nie powinna być mniejsza niż cztery godziny!


Powrót do spisu treści

Menu przydatnych dynie

Dynia diety przeznaczony jest do czterech dni, ale oprócz tego warzywa potrawy trzeba jeść różnorodne owoce. Oferujemy przykładowe an_3, które obejmuje takie użyteczne i odzyskiwania diety:

 • Pierwszy dzień. Do dnia dzisiejszego an_3 jest niezbędne do przygotowania tych potraw:
 1. Śniadanie. Dynia i marchew pokroić na małe kawałki i ubrany z cytryny sok świeżo wyciśnięty. Wymaga również gotować niewielką ilość pszenicy, owsa lub kleiku ryżowego z kawałkami dyni bez soli.
 2. Na lunch, doskonała zupa jarzynowa z dyni, który jest pobierany z drobno posiekanymi ziołami i odrobiną oliwy z oliwek.
 3. Kolacja. Tutaj można przygotować każdą potrawę z dyni gotowanej w kuchence.
 • Drugi dzień. Drugi dzień diety zawiera:
 1. Śniadanie. Wszelkie owsianka bez cukru i soli, dynia surówka.
 2. Lunch. Zupa jarzynowa z dyni i kotlety.
 3. Na kolację można zjeść dwa lub trzy kawałki owoców, zwłaszcza dowolnej odmiany kwaśno-słodkie lub kwaśne.
 • Trzeci dzień. W tym an_3 można dodać jakiś czas zabawy chude mięso:
 1. Śniadanie. Kaszę mieszanina kilku zbóż i kabaczkach;
 2. Lunch. Zupa dyni (można wcierać) z dodatkiem kawałki chudego mięsa, które jest wykonane z mięsne;
 3. Kolacja. Mały kawałek chleba dietetycznego (wielki chleb, otręby i otręby), sałatka ze świeżych ananasów i dyni kawałki.
 • Czwarty dzień. Pritanov ten dzień najbardziej bogata, obejmuje:
 1. Śniadanie. Dynia jest pocięte na małe kawałki, gotuje się oddzielnie każdą owsiankę. Następnie, są one połączone i razem na mały wrzenia czystej wody bez soli. Jako dodatek można zrobić z dyni sałatka.
 2. Lunch. Na bulion niskotłuszczowe gotuje zupę, drugie – duszona papryka, która jest pobierana z użyciem sosu pomidorowego;
 3. Kolacja. Z grzybami i dyni przygotowuje gulasz warzywny bez soli.

Taka dieta dla cyklu odchudzania powtarza się cztery razy, zostaw, że jest bardzo czysty, ostry wyjście w tym przypadku jest przeciwwskazane. Aby to zrobić w pierwszych dniach powinny być spożywane tylko wielkopostne jadło, powracając do normalnej diety stopniowo. W pierwszym dniu po diecie odchudzającej zaleca ona nadal jeść lekkie sałatki, zboża, bulion niskiej zawartości tłuszczu, ilość żywności nie zwiększa się znacznie.

Każda dieta do utraty wagi jest zaprojektowany przede wszystkim, aby upewnić się, że ciało nadal otrzymuje wszystkie niezbędne materiały do ​​niego, a jednocześnie skutecznie pozbycie się nadmiaru tłuszczu i samoochischayas. Zaletą an_3 dyni polega na tym, że tutaj można bezpiecznie korzystać z różnych zbóż, warzyw i sałatek owocowych, oleju roślinnego, mięso o niskiej zawartości tłuszczu. To pozwala na dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych, podczas gdy wielu innych rodzajów diety utrata masy wyklucza mięso z bulionu może przyjmować tylko lekkie zupy warzywne. Pozwala to na poprawę ciała, dzięki czemu utrata masy ciała proste i nie czuć przy tym stałą czasową i denerwujące uczucie głodu.

load...