Dwunasta rocznica ślubu – rocznica!

Zawartość:

Pamiętacie jeszcze, jak zabrzmiał marsz Mendelssohna, jak martwi narzeczoną, moja matka płakała? Pamiętasz, co pogoda była w dniu ślubu, jak słońce świeciło jak musujące dookoła? Jeśli nagle zapomnieć natychmiast zapamiętać, bo wkrótce będzie pogratulować rocznica ślubu – 12 lat.

load...

Jeśli ktoś uważa, że ​​dwunasta rocznica życia małżeńskiego nie jest jubileusz, jest on poważnie myli. Nic dziwnego, że ten ślub był nazywany nikiel. Czy wiesz, że w dawnych czasach był uważany cenny Nikiel, wraz ze srebrem i złotem?

A jeśli pamiętamy, że wielu nie polecam, aby świętować 12 i 12 i pół roku małżeństwa, staje się jasne, że ślub nikiel – srebro i pół ćwierć złoto, co oznacza, że ​​nie może uciec od święta.


Powrót do spisu treści

Opis wakacji

Bez względu na to, kiedy świętować tę datę, bez względu na to, w jaki sposób masz zamiar uroczyście świętować swoje 12 lub 12 i pół roku, istnieją zasady, które należy przestrzegać w celu niklu ślub może ostatecznie rozwijają się srebrem.

load...

Co zmieniło się w Twoim życiu w czasie, który upłynął od dnia ślubu? Przede wszystkim zmienić swój status: nie jesteś narzeczeni, a mąż i żona i, najprawdopodobniej, masz mamie i tacie, więc to nie jest nierozsądne zwrócić dzieciom przygotować się do wypoczynku rodzinnego. Im więcej święta w rodzinie, tym silniejszy jest rodzina i dzieci kochają święta tak jak ich rodzice.

Nazwa każdej rocznicy ślubu niesie pewne znaczenie. Nikiel ślub nie jest wyjątkiem. Jeśli ktoś wie, nikiel – jeden z najbardziej błyskotliwych metali. Co to oznacza? Fakt, że twój stosunek do tego dnia powinny być błyszczące jak w dniu ślubu.

Co jeśli nie? Pamiętaj, że dałeś na weselu. Najprawdopodobniej prezenty były jednymi kubki, talerze, garnki, itp nie rzucać płytę lub patelni, jeśli stracił swój blask? Dobra gospodyni mogła przywrócić nieskazitelną czystość każdej rzeczy. A co może być ważniejsze niż twój związek z mężem?

Między innymi, nikiel – jeden z najbardziej wytrzymałych i odpornych metali. Twoje małżeństwo do tej pory przeszedł wiele trudności. Nauczyłeś znosić siebie nawzajem, u których wystąpiły wypadnięciem z matki-in-law i wreszcie masz podniesiony wspaniałych dzieci, a wszystko, co dano nie jest łatwe. Ale jeśli poradził sobie z tym wszystkim, zasługują na nikiel ślub!


Powrót do spisu treści

Wskazówki dla celebracji

Przespacerować się w tym dniu do miejsc, gdzie byłeś w dniu ślubu, zrobić zdjęcie w tych samych miejscach, pójść do tej samej restauracji, nawet na kawę. Tylko nie zapomnij: rodzina wzrosła, więc należy zabrać ze sobą dzieci.

Co dać niklu ślub? Dobry prezent byłby dowolny produkt z niklu, z garnków do biżuterii, żyrandol lub kinkiet. Wybór jest duży i zróżnicowany.

Być może nie zamierzasz uczcić tę rocznicę w drogiej restauracji, ale to na lepsze. Czy masz wielki czas, aby zaprosić gości do ludzi bliskich wam, niespodzianka teściowa ze swoich talentów kulinarnych udowodnić dziewczyn, twój mąż – przykładowej rodziny mężczyzny i pokazać dzieciom, co powinno być szczęśliwą rodziną.

Bardzo przydatny na stole będzie wyglądać cupronickel sztućce i herbaty umieścić na stole polerowanego samowar połysk.

A kiedy goście rozproszyć, iść spać zmęczeni, ale szczęśliwi dzieci, przypominać sobie nawzajem o tych uczuć, które mogą w zgiełku ciągu ostatnich 12 lat zostały zapomniane. Pamiętasz jak to było 12 lat temu, a pozostała do lat srebro ślubnych będziesz żył długo i szczęśliwie!

load...