Dwukropek czyszcząc w domu: dieta i ćwiczenia + zdjęcia i porady wideo

Brudne Jelito – główną przyczyną tysięcy chorób. Ponad 80% infekcji rozwija się w okrężnicy, zatkane toksyn – korzystne warunki dla rozwoju mikroorganizmów. Dwukropek Czyszcząc w domu – jest to świetny sposób, aby zapobiec chorobie: podczas czyszczenia następuje detoksykacja, koprolity wyjścia (kamieni), normalizuje funkcjonowanie układu trawiennego.

load...

Zawartość:

Dwukropek czyszcząc sok pomarańczowy

Preparaty do czyszczenia

Czyszczenie okrężnicy nie może być przeprowadzone bez preparatu, może być stresujące dla organizmu. Wcześniej zaleca się trzymać dietę warzywną, a następnie oczyszczenie będzie znacznie bardziej komfortowe.

Ważne! Aby rozpocząć samooczyszczenia nie może być w obecności niektórych chorób przewlekłych (zapalenie pęcherzyka żółciowego, kamicy nerkowej, owrzodzenia lub nadżerki w narządach trawiennych, niedociśnienie, etc.).

load...

Tymczasowego diety

Dietetyczny środek spożywczy dla przygotowania układu pokarmowego:

 • Take dziennie dwa litry wody niegazowanej mineralnej z korala wapnia.
 • Podawaj jedzenie jest niewielka, nie więcej niż 300 g
 • Eating – 3 razy dziennie.

Dieta:

 • Wszelkie warzywa: surowe, gotowane na parze, gotowane.
 • Kashi: gryczana, mąka owsiana (bez dodatku tłuszczów zwierzęcych i białek).
 • Owoce i soki.
 • Miodu lli_1, dżem, cukier.

 • Zielonej herbaty.

Przeciwwskazane:

 • Wyrobów piekarniczych.
 • Kawa, kakao, herbata czarna, napoje gazowane.
 • Wszystkie pokarmy białkowe (nabiał, mięso, jaja, itp.)

Głównymi produktami dla

Czyszczenie wodą morską

Soli pełni ważną rolę w oczyszczaniu, to zwraca się zanieczyszczeń z ciała, podczas gdy konwencjonalne woda zaabsorbowana w obudowie jelita. Podczas czyszczenia sól i obrane z substancjami rakotwórczymi, stare złogi kałowe i inne substancje toksyczne. Sól jest pożądane, aby podjąć na morze, ale jest to możliwe i często (nie jodowana), kamień, Karlowe Wary, lub siarczan magnezu. Wskazane jest, aby oczyścić się wcześnie rano: pusty żołądek do picia szklankę czystej wody i pół godziny, aby rozpocząć procedurę.

Sól i woda – to najlepszy sposób, aby oczyścić

Jelit. Zajmuje dwa litry przegotowanej lub butelkowanej wody (jest to orientacyjna kwota, należy kierować się jakimś płynem wychodzi podczas defekacji, jeśli woda jest zanieczyszczona, słona woda do picia więcej). Pełną oczyszczenia jelit zaleca się wykonać kilka kroków w odstępie kilku dni.

Sposób stosowania:

 • W ciepłej przegotowanej wody, dodać 5 łyżeczek soli na litr, i wypić szklankę roztworu co dziesięć minut (wypłukać usta czystą wodą).
 • Kiedy chęć oddawania kału natychmiast opróżniony.
 • Po wypróżnieniu wziąć wodę znowu, i tak długo, dopóki nie przestanie wychodzić zanieczyszczonej cieczy.
 • Po manipulacji jedzenia warzyw, owoców lub zbóż.
 • Gdy pożądanie lepiej jest pić herbatę ziołową lub sok ze świeżych owoców.

Przeciwwskazania do tej metody czyszczenia: wyrostka robaczkowego, wrzody żołądka, rak, biegunka.

Ćwiczenia, które pomogą skutecznie oczyścić jelita sól

Na pełne oczyszczenie jest zalecane po każdej otrzymywać solankę ćwiczeń fizycznych:

 • Wstawaj, ustaw stopy naprzeciwko siebie w odległości 35 cm, aby podnieść swoje ręce i palce, aby zapiąć zamek. Pull and dokonać stokach w prawo, potem w lewo, a więc cztery razy z rzędu.

Ćwiczenie 1

 • Stań prosto. Rozszerz swoją lewą rękę i położył dłoń w dół. Dłoń prawej strony leży u podstawy szyi. Skręć w lewo na całym ciele, aby zatrzymać i powrócić do pozycji wyprostowanej, a następnie po prawej stronie, i tak cztery razy z rzędu.

1. Ćwiczenie 2

 • Połóż się na brzuchu, dotykając czołem podłogi, położył ręce na wysokości barków. Rozkroku, powoływać się na palcach, usiąść, opierając się na rynkowych i są w stanie zawrócić, aby upewnić się, że takie działanie w przeciwnym kierunku (powtórz 4 razy).

6. Ćwiczenia 3

 • Bend nogi i umieść stopy na szerokość barków, a pięta powinna znajdować się na zewnętrznej stronie uda, ręce umieścić na kolanach, Dolna prawe kolano na podłodze w kierunku lewej pięcie, ciała i głowy, aby wrócić do zatrzymać naciskając brzuch na lewym udzie. Ćwiczenia wykonywane na lewej i prawej stronie.

2. Ćwiczenie 4

Ćwiczenia te mogą być wykonane nie tylko z oczyszczania solanki, ale także do innych metod oczyszczenia jelita.

Zestaw ćwiczeń do czyszczenia jelita

Płukanie jelit sprawdzonych sposobów

Olej rycynowy drzewa

Olej rycynowy – popularny lek przeczyszczający, wykonane z nasion kółka i stosowania w medycynie ludowej i oficjalnej. Działanie jest oparte na stymulacji receptorów i wydalania kału bez odwodnienia. Olej rycynowy często stosuje się do celów detoksykacji i oczyszczenie. Olej doprowadza substancje toksyczne gromadzenia się w organizmie, które prowadzi do choroby Alzheimera, stwardnienia rozsianego i jaskry.

Przez cały dzień, należy trzymać się diety i pić dużo świeżych soków, herbat ziołowych.

Klasyczna wersja:

Olej rycynowy do 30 ml rano na czczo w stanie nagrzanym. W celu uzyskania bardziej wygodne stosowanie oleju rycynowego można rozcieńczyć cytrynowy lub soku.

Olej rycynowy z mlekiem:

W Europie rozpowszechniona metoda oczyszczania następuje przy użyciu oleju rycynowego:

20 ml oleju rycynowego miesza się w 100 ml letniego mleka wykonanych rano na czczo. Kiedy impuls do jedzenia nudności imbirowego.

Olej rycynowy z koniakiem:

Podczas infekowania zaleca czyszczenie robaków olej rycynowy z koniakiem, ma podwójny efekt – oczyszczenia jelit i pozbyć się robaków. Rano na czczo jest pobierane z 50 ml oleju rycynowego z 50 ml kalenicy. Po upływie 10 minut, pić słodką herbatę lub sok. Procedurę tę prowadzi się w ciągu tygodnia.

Przeciwwskazania: jakakolwiek dysfunkcja jelit.

Dwukropek Czyszcząc oleju rycynowego

Oczyszczanie miód

Metoda ta jest długoterminowa, ale skuteczne i całkowicie bezpieczne, szczególnie zalecany do jelita grubego.

Weź 200 ml zimnej wody, przed głównym posiłkiem wymieszać dwie łyżki miodu i napoju. Miód wody pitnej trzy razy dziennie, długość – 1,5 / 2 miesiące.

Butów lniany

Nasiona lnu – jest silny środek przeczyszczający, zwiększają ich ciężar kału i przyczyniają się do przyspieszonego usuwania z organizmu. Nasienie jest dobrym sorbentem: absorbuje toksyny i inne szkodliwe elementy, czyści ściany jelita żużlem, konkrecji.

Lniany ma działanie przeciwzapalne, regenerujące i otaczającej efekt. Może również niszczyć wirusy, grzyby i pasożyty.

Najbardziej popularne i zalecana metoda – oczyszczenie z siemienia lnianego do jogurtu.

Czas trwania płukania do trzech tygodni, a podjęte w następujący sposób:

 • 100 ml jogurtu 1 łyżeczka .. Len;
 • 100 ml na 2 godziny. L. Nasiona;
 • 100 ml 3 łyżki siemienia lnianego.

W sposobie tym ważne jest, aby przestrzegać systematyczne i dozowanie środków.

Ważne! W okresie oczyszczania całkowicie wyeliminować smażonych, tłustych, kwaśnych i ostrych przypraw.

Przeciwwskazania:

 1. Kamicy żółciowej i kamicy patologii.
 2. Każda patologia przewodu pokarmowego w ostrych.
 3. Guzy łagodne.
 4. BPH lli_1. Cukrzyca

  Lli_1.

 5. Wzdęcia.
 6. Otręby owsiane

  Czyszczenia. Bran jest bogata w błonnik, więc są one nazywane „miotła jelit do”.

  Istnieje kilka sprawdzonych sposobów postępowania:

  1. Chemiczna zachodzi stopniowo zwiększając i zmniejszając ilość zużywanych środków: do dwóch tygodni, aby wziąć 10 g otrąb ze szklanką ciepłej przegotowanej wody. Kolejne trzy tygodnie 20 gramów i tak na przemian w jednym i pół miesiąca. Pod koniec tego okresu, aby oczyścić układ trawienny.
  2. Natural przeczyszczający z rodzynek i suszonych śliwek: Otręby zaparzonej wrzątkiem na pół godziny, dodać suszone zmielone w maszynce do mięsa. Weź dwie łyżki trzy razy dziennie. Środki wykorzystać co najmniej dwa tygodnie.
  3. Najwygodniejszy sposób skuteczny, ale powoli: na czczo rano zabrać dwie łyżki otrąb obficie wodą.

  9. Otręby owsiane – jest to najlepszy

  Czyszczenie jelit owoce

  Oczyszczanie GI owoce i warzywa – to naturalna droga do normalizacji funkcjonowania układu pokarmowego. Żołądek i jelita pod wpływem produktów roślinnych aktywnie zmiękcza i usuwa wszystkie toksyny Skopje, konkrecji, śluz oraz produkty rozkładu. Najbardziej znanym pielęgniarz organizm – śliwki, zawiera w swoich przeczyszczających skład elementów: Kompleksy fenolowych i sorbitol, a zatem stanowią doskonały środek domu zaparcia. Jeśli nie ma czasu, aby przeprowadzić kompletne procedury oczyszczania jelit, jest całkiem możliwe, przed pójściem do łóżka, aby jeść kilka śliwki rzeczy popijając dużą ilością wody.

  Mieszanka suszonych owoców.

  Aby przygotować potrzebne następujące składniki (wszystkie 100 gramach):

  • śliwki.
  • Suszone morele.
  • Suche figi.
  • Ziele senesu (sprzedawane w aptece).

  Trawa na parze w jednym litrze wody i odstawić na dwie godziny. Suszone owoce w harówki blenderze. Wlew senesu dodać pokrojone suszone owoce, ogrzać się przez 4 godziny. Zjedz łyżkę przed snem dużą ilością wody.

  7. Suszone

  Oczyścić jelita. Mniej popularne, ale nie mniej skuteczne produkty do czyszczenia przewodu pokarmowego, mogą być spożywane na surowo, dodawane do żywności lub wytwarzania soków:

  • Gruszki – bogate w błonnik i pektyny, mają łagodne działanie przeczyszczające.
  • Morele są używane do czyszczenia, jako surowy w postaci suszonej. W swoim składzie zawiera również duże ilości włókna i enzymy, które mają działanie przeczyszczające.
  • Buraków normalizuje przewodu pokarmowego i usuwa toksyny, oczyszczanie dla efektywnego wykorzystania jedynie w surowej postaci, możliwe jest, aby pić sok z buraków.
  • Cytryny zawierają duże ilości kwasu, pomaga się obudzić i zacząć pracę żołądka i jelit. Mieć dobry efekt czyszczenia. Aby oczyścić potrzebę rozpuścić łyżkę świeżego soku z cytryny w 100 ml wrzącej wody, pić bez cukru.
  • Papryki

  • Chili i inne pikantne przyprawy pobudzają funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Aktywuj proces wydalania śluzu, toksyn i innych substancji toksycznych.
  • Oliwa z oliwek jest używany do oczyszczania od starożytności. Aby rozpocząć, należy spożywać na czczo 20 ml oleju, tłoczony na zimno.

  6. Produkty oczyścić

  Ziołowy

  Dobre asystenci w oczyszczaniu ziołowy stać łagodny środek przeczyszczający, przeciwzapalne, regenerujące i kojące. Taki wynik może być osiągnięty właściwie wybranej kompozycji.

  Herbata dla jelit oczyszczanie

  • Rumianku, dziurawca, liści mięty pieprzowej, babki 50 gramów, a piołunu, senna, jaskółcze ziele, nasiona kopru 5 g, zemleć i wymieszać. Każdego dnia parzy dwie łyżki mieszanki i pić herbatę.

  Dziewięć z ziół leczniczych

  • Pobrać 50 g krwawnika, Leonurus, korzeń mniszka, i 5 g kopru włoskiego, kora kruszyny, wrotyczu, mielenia i wymieszać w użyciu, a także pierwszej infuzji.

  6. Opłata za sprzątanie

  • Koper, koper włoski, nieśmiertelnika, kora kruszyny, brzoza pąki i 100 g owoców dzikiej róży jagody, wymieszać, zagotować i pić poprzednich zarzutów.

  Koktajle do czyszczenia przewodu pokarmowego

  • Mint Pietruszka Seler
  • Mango soku cytrynowym wszelkie Liście kapusty

  Wszystkie składniki umieścić w naczyniu blendera, posiekać i dodać do soku z owoców cytrusowych, aż kasza konsystencji płynnej śmietanie. Napój ten usuwa toksyny, toksyny, przywraca mikroflorę jelitową. Pij wysokokaloryczne, więc zastąpić pełny posiłek.

  7. Koktajle czyszczące

  Colon Cleansing konieczne leki

  • Fortrans – jest to standardowe narzędzie do przygotowania do operacji i innych procedur medycznych, które wymagają czystego jelita. Aktywny składnik tego środka Makrogol. Sole zawarte w preparacie jest odpowiedzialna za równowagę elektrolitową. Oczyścić torebki 4 do korzystania z treści, zgodnie z następującym schematem: Dzień dwa saszetki rozcieńczone w 2 litrach wody w ciągu 3 godzin – 2 z pozostałymi dwoma litrami wody. Bliżej nocy dzieje przeczyszczenie.

  9. Norma lekarstwem na oczyszczenia jelita

  • Magnesia – jeden z najbardziej atrakcyjnych sposobów czyszczenia: przed pójściem spać w celu rozpuszczenia proszku (10 g na 10 kg masy ciała) z wodą i pić. Następnego dnia wystąpią okresowo Zachęcam do oddawania kału w godzinach wieczornych, aby całkowicie oczyścić jelita.
  • Syropu Duphalac: działa się na podstawie czynnika osmotycznego. Środki działa głównie w jelicie, nie rozkładają się kwasy organiczne. Zastosuj raz rano, kierując indywidualnych cech organizmu.
  • Bisakodylu – silny środek przeczyszczający, receptory irytujące, zwiększa perystaltykę i zwiększa wydzielanie śluzu. Działa przez 6 godzin po spożyciu. Jeśli wziąć tabletki przed snem, reakcja nastąpi w 8/12 godzin.
  • Senade – przeczyszczające działanie to polega na senesu trawie. Bezpieczne jelita denerwujące i przyczynia się do szybkiego opróżniania, przywraca funkcję trawienia. Działanie rozpoczyna się po 12 godzinach po podaniu. To działa sporadycznie, więc lepiej zostać w domu.

  Pierwszy raz, aby oczyścić jelita nie zawsze jest bardzo przyjemny: zaczyna podrażnienie, uczucie głodu, mogą wystąpić zawroty głowy i włącz żołądek. Jeśli czyszczenie przeprowadzane co sześć miesięcy, dyskomfort zniknie.

  Na pierwszy oczyszczająca lepiej wybrać długi przebieg: tymczasowo włączyć do diety warzyw, pić dużo herbaty ziołowe, świeże soki, i tylko wtedy, gdy organizm przyzwyczaja się do poczucia łatwego głodu – aby rozpocząć zasadniczą procedur czyszczących.

  Wideo kolekcja przydatnych wskazówek

  Porady dla profesjonalistów czyszczeniem jelit

  Najbardziej przystępne sposoby, aby oczyścić

  Folk środek oczyszczający

load...