Dwie nieszkodliwe pytanie, na które można się obrażać

– Jak się masz, kolego?
– Jestem już stary!
– Dlaczego taki wniosek?
– Przed pytaniem „dlaczego nie wziąć ślub”, teraz – „. Dlaczego nie żenić”

load...

Od połacie Internecie

Zawartość:

Wiele osób zawsze są zainteresowani naszym życiu osobistym. W niektórych mereeto ładne, ponieważ wydaje się być obojętny na swoich przyjaciół. Stwierdzenie to jest zawsze przyjemność rozmawiać, zwłaszcza jeśli szczerze zainteresowany. Ilihotya procent do 70% szczerości. Ale nie jest to kategoria pytania, na które nie chcesz odpowiedzieć, czy są one zbyt intymne, ani nie słyszałem bardzo często. Początkowo wydawało się, że negatywna reakcja niektórych ludzi pytania o swoim życiu osobistym – jest ich brak manier i szacunku do osoby, która pyta. Ale czas zrobił swoje własne regulacje, a teraz jestem skłonny obwiniać nieetyczne „bardzo zainteresowany”. Dlaczego tak – staram się wyjaśnić.

„Kiedy to było wesele?”

Moje ulubione pytanie wszystkich krewnych blisko i daleko „rzeź”, starych przyjaciół i nowych ludzi w moim życiu. Każdy chce wiedzieć: Dlaczego, do cholery, nie żeni, dlaczego wciąż nie wyjść za mąż! Wydaje się, że tylko ludzie wokół i tam w celu zadać to pytanie, a główny cel życia – chodzić na swój ślub lub przynajmniej być spokojny, jesteś już żonaty, stworzył „nową komórkę społeczeństwa”.

load...

Zapytaj absolutnie wszystko: żonaty i rozwiedziony. Zapytaj nawet tych, którzy również wykupić każdy zakątek tej sprawie. Proście, a chłopcy i dziewczęta na oślep, tylko aby zobaczyć, że palec serdeczny prawej ręki nie spowite metali szlachetnych wysokiej próby: „Dlaczego nie wyjść za mąż?”. Teraz, gdy wszystkie „povyhodili” małżeństwo i ożenił – transmisja staną się lepsze, życie byłoby więcej zabawy.

Czy uważasz, że to pytanie jest nieszkodliwa? No tak, to jest to? I wyobrazić sobie dziewczynę, która już dawno temu obchodził swoje 25-lecie i ma sam nie miałby nic przeciwko, by zakończyć się więzami rodzinnymi, ale tutaj jest rzecz: nikt nie nazywa małżeństwo. Zamiast nazwy, ale iść na taką niechęcią. Dziewczyna nie 25, ale 27 lub nawet 30 minął? Co jeśli ona „rodzaj” wygląda lub sluchaykom Naela pirozhenokna dwa wysokiej klasy dziewczyny? (Nie powiem brzydko, ponieważ wszyscy ludzie są piękne, a reszta – to kwestia gustu).

Co to jest dziewczyna w tym przypadku, aby odpowiedzieć na to głupie pytanie? Tak, ona może śmiać się go wyłączyć, jak mówią, jeszcze nie nadszedł „dzień” lub „książę jeszcze nie jeździł.” Ale to będzie gorzka wrażenie na was. Po tym wszystkim, to pytanie bardzo często boli, a to może być bardzo nieszczęśliwy z powodu swojej samotności. I trzeba to leje sól w ranie. Niech nie ze złośliwości, ale co więcej staranności?

„Kiedy dziecko już sfałszowane?”

Chociaż proces ten obejmuje zarówno małżonków, najczęściej zadawane pytanie to jest słaby pół. Sugeruje to, że żona w tym zakresie zależy od więcej niż jej mąż. Są pary, którzy robią wszystko zgodnie z planem: zdecydować się, która rodzi dziecko dwa lata i trzy miesiące po svadbyi przylegają do tarczy. W międzyczasie przygotowuje, zbiera pieniądze i dokonać napraw w nowym mieszkaniu.

0.

Ale co, jeśli rodzina chce mieć dziecko, a wszystkie ich wysiłki tej pory okazały się nieskuteczne? Młodzi ludzie mogą iść do lekarza, do szukania przyczyn i usuwanie przeszkód w realizacji „małym szczęściem”. Dziś te problemy nie są rzadkością: zły środowisko często doprowadza do zmian w planowaniu dzieci młodych rodzin.

Teraz wyobraźmy sobie sytuację, w której nieznane lub daleki krewny zapytał taką rodzinę, dlaczego nie urodzić dziecka. Na części pytania wydaje się być całkowicie szczera, godna szacunku, ponieważ nadawca jest zainteresowana, która stara się być uprzejmy i przyjazny. Czy taka osoba wiedzieć, że młoda rodzina nie jest wszystko OK z narodzinami dziecka? Nie wiemy, ale to nie usprawiedliwia go – nie „bardzo głębokie”, aby przejść do osobistego życia cudzego.

Jeżeli jesteś bliskim przyjacielem faceta, dziewczyny lub młodej rodziny, trzeba znać odpowiedzi na powyższe pytania. Jeśli nie wiesz, to nie jest tak blisko was i do nich ludzi. A jeśli tak, to nie trzeba umieścić w niezręcznej sytuacji młodych ludzi oraz spowodowanie samych „mieszane” uczucia.

Ivan Sopiga

load...