Dwa z najbardziej popularnych osób w strategii odchudzania

Zawartość

Czasami szczerze, że nasza żywność jest coś mieszane, więc przyrost masy ciała łatwiej. Cóż, otyłość magia proszek, magia surowicy zwątpienia, tajemniczy eliksir niezdolność do zatrzymania … a potem podnieść głowę i zobaczyć – biurko, zaśmiecona z dokumentów, faktur, podręczniki, harmonogramy. I co najmniej 4 godziny w czasie posiedzenia, choć nawet przy okresowej kontroli postawy. I to jest – mam milczeć o tym, że mamy do końca, ten sam siedzi w kawiarni, stojąc w kolejkach i innych. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze, że nie jest fitness. To dobrze, że początkujący zdrowe życie dziś, jest mnóstwo do wyboru.

load...

[Powrót do spisu treści]

HLS udomowione lub mniej jeść więcej posunięcie

Szczerze? Do 20 lat, nie wierzę w to, że jest przynajmniej ktoś pomaga. Byłem szczerze przekonany, że istnieje specjalna rasa kobiet – dobrze, na przykład takich jak Mia Jagger. I tam jest reszta z nas, „Dziewczyna, która nie miała szczęścia.” I tak, wierzę w to, co ectomorphs cienkie połączenia mogą robić żadnych takich działań nie rób tego. A dlaczego mieliby – idąc dalej, jeść mniej, a ty jesteś w porządku.

Więc teraz jestem pewien, że jeśli irracjonalne „poruszać się, jeść mniej,” nie można dojść do pięknego ciała, a na zaburzenia psychiczne. I ten system daje miłym stonowanych sam korpus ectomorph oraz części Mesomorphs których pojęcia piękna osobiste są bardziej zgodne z płynnymi liniami, a nie mięśnie.

Ostatnio pomyślałem, ile naprawdę przenieść oprócz szkolenia – byłoby około 40 km dziennie na rowerze 3 razy w tygodniu, około 7 km na piechotę, jeśli bez niego. A, przepraszam, 2 km – jeśli wziąć samochód. Dzieje się tak pomimo faktu, że świadomie zmusić się iść dalej, po prostu dlatego, że są tworzone w celu utrzymania ruchu. I w stosunkowo kontrolowanej wykresie życia głowy. A ile jest prawdziwe w życiu, można przejść, jeśli masz poważne Biuro Karier? Cóż, nie więcej niż 1 godzinę dziennie, jak sądzę, na bardzo dobrych kart. I w tym momencie jesteś, że traf chciał, że pojawiają się na 12 cm obcasach i ołówkiem spódnicy. Zwłaszcza nie uciekać, prawda?

load...

O mniej jeść, nie będę się rozpisywać. Cenzura nie odbędzie. Dieta w stylu „Rankiem 2 ciasteczek na obiad – kubek jogurtu wieczorem – jabłko” – to nie jest dieta, a najkrótszy na świecie droga do zaburzeń hormonalnych, chorób układu pokarmowego i wycieńczenia. A w ogóle pojęcie jest tak samo rozciąganie i indywidualny, który zasługuje tylko obiektywną analizę.

Wydajność: Dobrym sposobem na cienkie głosem natury. Pod warunkiem, że dana osoba „mniej jeść” rozsądne ograniczenie śmieci, nie tylko karmienie ich w ilościach malutkie. Nawet cienka głosem lepiej byłoby dodać coś do mięśni. Na przykład, joga, pilates i balet to nie tylko popularne

[Powrót do spisu treści]

Aerobic kultura

No wiesz. 3 treningi aerobowe w tygodniu przez 1-1, 5:00 do klubu, diecie niskokalorycznej. Zwykle układ dla BZHU – 20/10/70, ale deficyt zostanie podjęta, przepraszam, z sufitu. Częściej niż nie, trenerzy naprawdę nie myśli o rzeczywistej masy, składu ciała i stan zdrowia może polecić 1200-1500 kcal / dzień. Który został przekształcony w jeszcze mniejszej ilości kalorii dziennie z powodu typowych chips „nie mają 2 godziny przed treningiem, nie jeść 2 godziny po treningu.” Cóż, to jest niemożliwe, przepraszam za prozą, w czasie pożreć 1500 kalorii, jeśli, powiedzmy, śniadanie spałeś, podczas lunchu trzeba było sera, ponieważ nie wszystko w czasie gotowania, a przed treningiem nie jest do 2:00, to ty i spoldnichali apple.

Normalnie wykształconych trenerów aerobik już, oczywiście, nie jest promowane. Ale … mamy internet, źródło mądrości. W chwili, gdy waga pokazać więcej niż chcesz, musi istnieć nieznanego nowych stanowisk z filiżanką „molokochaya” selera koktajl lub jakiś inny pretekst, wątpliwej cieczy. A ty … nigdy nie będzie takie samo.

Moja osobista droga do zaburzeń odżywiania zaczęło się zmniejszenia diety przez 7 dni. Znam kilka odpowiednich dorosłych kobiet, które faktycznie spędził pół życia na kurs pomocy psychologicznej po zaburzeń odżywiania. I zaczęli, jak większość moich rówieśników, z aerobiku, 2 godziny do jedzenia 2 godziny nie jeść po, a korzystnie 2 dni nie jeść w ogóle w tygodniu. Więc nie mów mi, że to jedzenie – to jest normą w niektórych z naszych aktywności. Może dla kogoś hipotetycznego, który nie bierze przysłowiowy rozładunek jako ograniczenie i cierpienia, tak. A może – nie bardzo.

Ale … to jest, na szczęście, tylko jeden, ciemna strona treningi aerobiku z siebie nie ma nic wspólnego. To znaczy, częścią kultury aerobowe, stratyfikacji, był „next”, w związku z faktem, że ty i ja – a ludzie są zawsze szuka szybki i łatwy sposób.

Jest też lekka, z takimi cechami charakterystycznymi jak:

  • Prawdziwej jazdy z instruktorami szkolenia, pozytywnych energiczny, elegancki muzyki, uśmiech, szczęście i po prostu poruszać się pięknie;, produkty
  • Zdrowej żywności „czyste” – wpadniesz w odpowiedniej grupie, i nauczyć się miłości warzyw, owoców, zbóż, o niskiej zawartości tłuszczu, a czasami tłuste mięso, a nawet gorzkiej czekolady nie będzie przeszkadzało. I schudnąć i zacząć zmieniać zdrowe przepisy kulinarne, a wszystko będzie dobrze.

Skuteczność: wysoka, w rzeczywistości, aerobik pomaga stworzyć deficyt kalorii, prawidłowe odżywianie – to pogłębiony i nadal będzie wspierać „w postaci” serca i naczyń krwionośnych. Najważniejsze – aby wybrać dobry zespół z profesjonalnym instruktorem, który nie cierpi z powodu własnej działalności, ale ma podstawową wiedzę z zakresu biomechaniki, medycyny sportowej i … po prostu dobrym człowiekiem.

Wyjście będzie krótki i bez większego moralności. Dziewczęta, które mogą stworzyć deficyt kalorii bez tych naszych tam prętów. A wiele z nich jest bardzo zadowalający wynik z treningu. Tak, to nie można budować piękne ciało mięśni, ale widać, ile są naprawdę gotowi do całkowitego „zamorochitsya” zbudować piękne i umięśnione? Może ktoś zadowolony z opieki zdrowotnej, spryt i dobrej mobilności? Najważniejsze w każdym przypadku, niezależnie od wyboru, nie spieszyć się skrajności, i pamiętać, że zdrowy tryb życia – nie sprint, lecz maraton, jeśli chcesz, długie życie.

load...