Dwa diety, gdzie można mieć wszystko

Zawartość

Marzenie każdego świadomego obywatela – mają wszystko i schudnąć. Cognitive psychologowie i autorzy licznych szkoleniach jak „świadomej siły” powiedzieć, że proces i powinny wyglądać. Nie zaprzeczają sobie przyjemność zjeść w co „Sen” kg ciała iść. Czekaj, dlaczego, skoro wszystko jest tak proste, jesteśmy otoczeni przez tak wiele, delikatnie mówiąc, niezbyt szczupłej sylwetki? Problem polega na tym, że wszyscy zbyt ponieść ich preferencji żywieniowych. Więc usiądź na zwykłej diecie jako „w basenie z głową”. W rzeczywistości, dietetyków i innych ekspertów w słuch brzęczeć, że dieta powinna być tak blisko do normalnej diety. Założę się, że próbowałem „ma wszystko i trochę” i „nie jeść po 6 godz.” Cóż, nadal czyta ten post, więc pomysł nie powiodło się. Co oferują zachodnie dietetycy, ustawodawców, by tak rzec, jedzenie modę?

load...

[Powrót do spisu treści]

Oszukiwanie Dieta: Połóż się na

święto

Kim jest autor sstr_1: Paul Rivas, certyfikowany dietetyk z

USA. Dla kogo dieta: dla wszystkich, aby nie tylko schudnąć, ale o powstrzymanie się od przejadania się i niezdrowych nawyków żywieniowych w codziennym życiu

load...

. Jak długo: większość swojego życia, najlepiej

istotą: W dni powszednie można jeść w normalnej „HLS-style” – osławionego pić 2 litry wody, jeść owoce i warzywa do każdego posiłku, a nie zapomnij o 4 porcji białka i 1 część tłuszczów nienasyconych. Wszystko to radość powinna mieścić się w „korytarzu” 1200-1500 kcal. I należy pić 1 łyżkę oleju lnianego rano pół godziny przed śniadaniem.

Przykładowe menu. Śniadanie: 4 białka z żadnej zieleni i kilka plasterków awokado, kawa lub herbata

Przekąska: jogurt naturalny grecki 200 g świeżych lub mrożonych jagód

Obiad: Sałatka z dowolnych warzyw z kurczaka (mięso z nie więcej niż 150 gramów, sos z oliwy z oliwek zmieszany z sokiem z cytryny, zioła są mile widziane)

Przekąska: garść migdałów

Obiad: 100 g brązowego ryżu, 150 g białej ryby, wszystkie warzywa

Już nudzi i czeka na obiecany „jeść wszystko”? Poczekaj, aż weekend. W sobotę i niedzielę można zjeść swoje ulubione potrawy. Oznacza to, że do wchłonięcia co chcesz, jedyny warunek – nie pić zbyt dużo alkoholu i nie jeść więcej niż 300 gramów pokarmu na 1 recepcji.

Możliwe wyniki: Dieta Fit „męczenników ZOZha”, którzy zapomnieli, jak jeść nedieticheskoe osiem lat temu, ale wciąż nie stracił na wadze. W rzeczywistości system Rivas – metaboliczną huśtawka. W dni powszednie, jeść zrównoważonej diety niskokalorycznej, weekend – jedzą wszystko, co chcesz.

[Powrót do spisu treści]

Intuicyjne odchudzanie lub „diety nie działają”

Kim jest autor sstr_1: Robert Schwartz, menedżer klubu fitness i fizjolog poprzez szkolenia

Dla kogo: dla tych, którzy próbowali każdą dietę w istniejącym porządku natury i dość upiorne wyników, które pojawiają się i znikają

Jak długo: życie . Według Schwartza, nawet nie zauważy żadnego dyskomfortu, przenosząc się do nowego systemu elektroenergetycznego

oznacza straty intuicyjne waga jest dość prosta. Po pierwsze, należy uznać, że twoje ciało jest o wiele mądrzejszy niż myślisz na ten temat. Ale fakt, że zapasy tłuszczu zamiast „przerośniętych mięśni” – bezpośrednią konsekwencją ignorowanie ich potrzeb. Po prostu, jeśli są zdrowe i zdolne do oddzielenia głód od apetytu lub chęci pieścić się z niektórych pokarmów, można schudnąć w systemie „włączyć intuicji”

Na wstępie autor zaleca zniesienie jakichkolwiek ograniczeń dotyczących rodzajów produktów. Chcę jeść to jest? Produkt jest, w zasadzie, jest jadalne i dziewicze? Tak więc, nie krępuj się jeść i nie mogą być wymieniane na zdrowych alternatyw.

Według Schwartza, istnieje kilka stopni głodu. Więc nie powinno być tylko wtedy, gdy doświadczamy prawdziwego głodu fizjologicznego. Zwykle objawia się w postaci nieprzyjemnych doznań ssania, mrucząc w skurcze żołądka. Ból głowy – nie zawsze jest wskaźnikiem głodu. Czasami to jest – po prostu znak, że jesteś przepracowany lub mózgu nie wystarczy glukozy, czyli jesz zbyt mało węglowodanów.

System tylko i najbardziej skomplikowane „układ” jest to, że trzeba nauczyć się przestać jeść, gdy głód minie. Autor zaleca tradycyjny – jeść tak wolno, jak to tylko możliwe, odroczyć sztućców po kawałek został wysłany w ustach, żuć 30-40 razy na porcję jedzenia.

Jeśli chodzi o wybór produktów, ich kompatybilność, jak również możliwe zakłócenia Schwartz uważa, że ​​ciało każdej osoby – najbardziej wiarygodne „osłona” – i nie będzie wymagał 8 razy słodycz nie jest dzień. Pisze, że po tygodniu ataki na wszystkich zakazanych potraw na raz, każda osoba idzie do zdrowego jedzenia – organizm zaczyna wymagać normalny, zdrowy posiłek sam.

Jednak głównym warunkiem skuteczności diety Schwartza nie zawsze jest przestrzegane. Nie wszyscy ludzie są zdrowe fizycznie i psychicznie, i można je łatwo dostrzec przejścia do nowego rodzaju żywności. Jeśli pragnienie samokrytyki u ludzi wzrasta, a samoocena, z drugiej strony, jest ograniczona, to jest możliwe, prawda obraźliwe bedy- utrzymujące się wątpliwości co do tego, czy jest głodny lub po prostu ból głowy, zmęczenie i nie jest zbyt zdrowy żołądek, może wnieść do obecnego załamania nerwowego.

Możliwe wyniki – dość nieprzewidywalne. Można albo powrócić do normalnego zachowania karmienia, zdobyć świadomego podejścia do odżywiania i zatrzymać przejadania się i kompletnie uwikłany w reakcjach własnego ciała, zaczynają przejadać, przyrost masy ciała, stają się sfrustrowani, rozczarowany i zacząć wszystko od nowa. Jedyne, co można przewidzieć – dość udane wykorzystanie tego systemu osoby bez zaburzeń odżywiania.

load...