Duży nadmuchany problem lub jak zrobić płaski brzuch

Zawartość

Tak, jemy dużo i dużo trenować. Ale często od rodzaju plaży dziewczyny, która nie je w ogóle, tylko kawa i ciasto, i prowadzi szkolenia w celu podnoszenia papierosa do ust, wygląda lepiej. W jaki sposób? To wszystko – brzuch, centrum naszego ciała. Często Lager podlega weryfikacji przez KBZHU dieta, regularne siły, aktywnego trybu życia pęcznieje. I kontrolować to możliwe i konieczne. I nie ma potrzeby się spieszyć, pomijając „Ikspelom”. Kto nie wie, że jest to lek moczopędny dla tych, którzy przygotowują się do zawodów. Wypiłem pigułkę i „połączone”. W codziennym życiu można spojrzeć zdrowszych rozwiązań.

load...

[Powrót do spisu treści]

Rozmiar ma znaczenie

Jeśli chodzi o wykazanie brzucha w oddzielnym kostium kąpielowy, rozmiar ma znaczenie. Niech nie żołądek, a nawet tłuszczu na nim. Jesteśmy o wielkości porcji żywności i napojów, która jest używana przez nas. Jeśli jesz tyle, aby wspierać ich wyników sportowych, mają takie same (ja nienawidzę, to jest okropne i powoduje nosić torbę z jedzeniem), aby dowiedzieć się, jak jeść ułamkową. No, może nie tak bardzo jak zwolenników tytułowego diety online, a przynajmniej tak jak na 3 godziny. Pomoże to uzyskać wszystkie niezbędne KBZHU, a nie być na plaży z żołądka przez który uznał „Rousseau turystów oblico niemoralne” w każdym hotelu, który jest „all-inclusive” i wybór słodyczy i owoców nie jest ograniczony do jednego lub dwóch opcji.

[Powrót do spisu treści]

Szybkość ma znaczenie

Czasem „to” napompowane po prostu ze względu na to, co jesz jako poborowy. Chwycić oddech i ledwo żuć. Tak, moja babcia radość, która może również pracować jako pochłania jedzenie tam więc można. Człowiek, który chce wyglądać przyzwoicie w bikini – nie. I proszę, jeśli ten sam napój gazowanej wody mineralnej, lub „jasny” wersja popularnych napojów, nie jest konieczne, aby wypić 0, 6 litrów na raz za jednym razem. To nie pomógł nikomu uzyskać płaski brzuch. Jeśli jesz – spróbuj, przynajmniej do gryzienia. Jeśli pijesz coś, w tym białka – pić łykami, a nie łykać. Więc to będzie bardziej płaska. Sprawdzone fanów szybko tam.

load...

[Powrót do spisu treści]

Sorbitol inne

Słodzik, co jest dobrym producentem stawia nas w proszku białka ma również właściwości, jak to taktownie powiedzieć coś, dają podstawę do kulistość naszych żołądkach. Nawet ukochana erytrytolu ze stewii jeśli cudem posypane serem w nie 5, a wszystkie 25 g do tego samego rezultatu. Wiem, bez słodzików czasem dość nudne i nudne żyć w świecie, ale starają się dawki, nawet w przypadku korzystania z narzędzia. Nawiasem mówiąc, to wspaniałe „pikowane” może być nagroda tych, którzy idą za radą żuć gumę między posiłkami, nie jeść nadmiar żywności. Tak, i wszystko, absolutnie wszystko jedzenie dla utraty wagi, takich jak „natychmiastowe deser z włókien dietetycznych” prowadzi do wzdęć prostą drogę. Więc jeśli iść na plażę lub sukienka jak noszenie pończoch, odczekać kilka posiłków bez słodzik i myć zęby, zamiast żucia przeżuwa.

[Powrót do spisu treści]

Włókno jest również przydatna, prawda?

Kobieta ma około 25 gramów błonnika dziennie. A co my robimy? Mamy pierwszy rano upiec placek z ulubionych poroshochka białka z ciężkim otrąb łyżką, a potem jeść jabłka i sera przed obiadem, a następnie zamówić porcję brokułów, stos brązowego ryżu i białko coś, to mamy w rolce stołu „chipów” made dobrego przyjaciela przez suszone słodkie ziemniaki, a potem …. A potem, tak, to pojawia się najczęściej. Niestety, takie bardzo zdrowe i pożywne, takie jak jabłka, gruszki, brzoskwinie, brokuły i brukselka, kalafior, wszystkie rodzaje fasoli i białka sojowego (cześć, braci-wegetarian jak to?) Otlichnenko powodować wzdęcia. Co teraz, nie jeść kapustę? Nie jem, ale starają się obliczyć ilość błonnika w porcji swojej radości. I powstrzymać się od tony go w diecie, i że wiesz co się wydarzy.

I nie zapomnij wziąć pod uwagę tkankę tych wspaniałych produktów funkcjonalnych, takich jak bary sportowe i ciasteczka, zupy „pojedynczego białka”, znanej marki (istnieje również otręby wyrwało mi nie wierzysz – przeczytaj składu) oraz koktajle, mączka zastępstwo innej znanej firmy – istnieje również wiele ciekawych rzeczy istnieją w składzie.

[Powrót do spisu treści]

Sponge Bob Square Pants

Tak, trochę wody wylewa nie tylko miłośników pizzy i sushi. Ale dość zdrowo jeść kobiety. Jedzenie-nadal Solim. A chrupki białkowe, które kupili w ubiegłym tygodniu, ponieważ jest to jeden rodzaj prostego koktajlu już powoduje nerwowym śmiechem? Kompozycja barami białkowych przeczytałeś? Sol tam. Ale jeśli również jeść 1-2 odbiór w gastronomii, możemy założyć, że stopa na sól przeprowadza się w każdym przypadku. Możemy założyć, sól Mayfitnespel lub jakąkolwiek inną aplikację. I starać się utrzymać go gdzieś na poziomie 2, 7 mg dziennie, jeśli stale wypełnia.

[Powrót do spisu treści]

Moje ulubione dzieło naszego picia-

Może ostatni tydzień ty i praktykowane jak powinno (i może być bardzo ciężko trenować, aby zrekompensować grozy i rozpaczy, które dzieje się w pracy), ale … 8 godzin przy stole biurowych, plus kilka nocy w debugowania niedokończone (wszystkie poczucie wieloaspektowy słowa) zgłosić – to katastrofa. Z „sit-sidyachki” krążenie krwi i limfy drenażu. Ponieważ bardzo szybko do czynienia z faktem, że ma na sobie kostium kąpielowy w weekend nie tylko zobaczyć piękne Delta, wspaniałe pośladki i ścięgna wielki, ale jego. Kłucie żołądek.

[Powrót do spisu treści]

Ulubiona pora miesięcy

Tak, trzy dni przed tym wspaniałym wydarzeniu zaczyna się wybrzuszać. Od spodu. Dokładnie tam, gdzie zwykli obywatele tłuszczu. To wystaje i nie rozumie, że wszystkie ich poglądy są po prostu neguje wszystkie wysiłki, nadzieje i zgodności. Tak, w większości energii w tym czasie upadku. I pokonać kogoś takiego jak … Ogólnie, ciężkie i niezgrabny udziałem żeńskiej. Ginekolodzy doradzić zazwyczaj albo zaakceptować i siedzieć przez tydzień, nie narażając się, gdy tak się stało, albo siedzieć na OK, a następnie nie jest na stałe do czynienia z „nadzieniem”, a nie rośnie od zera mięśni ani pić vitaminchiki rozproszone dni cyklu. Ogólnie rzecz biorąc, wybór należy do Ciebie, ale także do czasowego wyłączenia z diety ton włókien i graniczną kofeiny i soli. On wystaje mniej niż prawda …

[Powrót do spisu treści]

Jak radzić sobie z tym wszystkim

Lazy trzymam pod ręką poluslitny kostium kąpielowy, ponieważ jest już w modzie. Okazuje śmieszne zdjęcie – tak to wszystko kobiecy strój na postać z jednej ogolony świątyni wystające wir, turystyka sandały i szorty kamuflażu. Dobrze, że autoironia nie jest nam obce. Albo po prostu użyć metody unosząc prawą rękę, ostry i opuszczanie go wymawiając mantrę: „Tak, i niech to …” Źródła oferują również naturalne metody walki retencji wody i wzdęcia. Zostaliśmy poinformowani jeść ananasa, pić rumianek lub herbata imbir, i nie zapomnij o takich delikatnych produktów, takich jak szparagi i ogórki, aby pozbyć się opóźnień płynów. Ogólnie rzecz biorąc, fakt, że jest jeszcze trochę wysadzony, oznacza to, że mimo wszystkich swoich osiągnięć w sporcie, nadal jesteś człowiekiem i nic co ludzkie nie jest ci obce.

Elena Selivanova

load...