Duphaston a ciąża

„Jak wiele razy powiedział światu …” Co po prostu nie twierdził, że świat, w tym niedopuszczalność własną rękę, bez recepty, wziąć każdy ogóle środków farmakologicznych. Jest to szczególnie ważne dla kobiet, które oczekują narodzin dziecka. To nie dziwi – w końcu przyszła mama jest odpowiedzialny nie tylko dla własnego zdrowia, ale również dla zdrowia i życia dziecka. I bardzo często zdarza się, że w ciąży djufaston podjęta niemal przypadkowo.

load...

Na szczęście, kobiety w ciąży są rzadkie samoleczenia. Jednak oni mają swoje własne cechy – w ciąży preferują bardzo uważnie sprawdzić ponownie niemal bez wyjątku, lekarza prowadzącego. Łącznie zebrać jak najwięcej informacji o każdym przypisać je preparatu farmaceutycznego. To właśnie dla takiego lęku u kobiet w ciąży i materiałów pisemnych.

Przyczyny przerwania ciąży

Jednym z najczęściej stosowanych środków farmakologicznych w ciąży przez wiele lat był i pozostaje djufaston. Duphaston a ciąża stały się niemal synonimami. Duphaston jest rodzajem sztucznie zsyntetyzowanego analogowego – żeński hormon progesteron. Lek ten został zaprojektowany, aby pomóc kobiecie urodzić dziecko, z uwagi na fakt, że zawiesza działalność macicy.

Aby zrozumieć, dlaczego lekarze przepisują kobietom w ciąży djufaston, a dokładnie jak ten lek pomaga zapobiec utracie dziecka, trzeba wiedzieć, co jest nawykowe poronienia i z tego powodu, ale może to nastąpić. To, co zostanie omówione poniżej.

Lekarze dają następującą definicję „poronienie”: spontanicznego, bez ingerencji z zewnątrz, przerwanie ciąży w tym okresie, kiedy dziecko nie osiągnął jeszcze dojrzałości niezbędnej do przetrwania. Mówiąc najprościej, jest to poronienie, w którym ciąża kończy się zanim jeszcze dziecko może być zapisane.

load...

Powody, które mogą mieć wpływ na prawidłowy przebieg ciąży i spowodować poronienie, istnieje dość duża liczba. Niestety, lekarze nie zawsze udaje się ustalić tego powodu. Zidentyfikowanie kilku głównych:

  • Wpływ różnych czynników stresowych – zarówno przewlekłych jak i ostrych

Upewnić się, że przyszła mama należy unikać wszelkiego rodzaju sytuacjach stresowych, wiedzą niemal wszystko. Jednak, niestety, w praktyce, aby uniknąć stresu jest praktycznie niemożliwe. Jednak najbardziej niebezpieczne naprężenia w pierwszym trymestrze ciąży, ponieważ ryzyko samoistnego poronienia jest znacznie wyższy w tym okresie.

  • Różne infekcje układu moczowo-płciowego u kobiet ciężarnych w czasie ciąży

Wszystkie rodzaje chorób zakaźnych, chorób przenoszonych drogą płciową, mogą być również sprawcami wczesnego poronienia samoistnego. A powodem może być zarówno ostre i przewlekłe infekcje nabyte kobieta ma podczas ciąży.

  • Różne przewlekłe choroby różnych organów wewnętrznych kobiety

Istnieje spora liczba różnych patologii narządów wewnętrznych i chorób ogólnoustrojowych, które mogą wywołać spontaniczne poronienie. Dlatego lekarze tak zalecamy wszystkie kobiety bez wyjątku przed ciążą wziąć gruntownego dochodzenia. W skrajnym przypadku, gdyby nie zostało zrobione przed ciążą, badanie musi być wykonane jak najszybciej. Bardzo często, widząc problemu w odpowiednim czasie, lekarze mogą pomóc kobietom zapobiec utracie dziecka.

  • Naruszenie hormonalnych kobiet w ciąży, w tym z powodu tarczycy

Jednym z najczęstszych problemów, które prowadzą do przedwczesnego przerwania ciąży, to zakłócenie normalnego poziomu hormonów. Najczęściej naruszenia te są bezpośrednim skutkiem choroby tarczycy. Ale nie rozpaczaj – w przypadku, gdy naruszenie zostało stwierdzone przez lekarzy w sposób terminowy, sytuacja może być skorygowana z bardzo wysokim prawdopodobieństwem.

Jednakże, jeśli kobieta miała ponad dwa kolejne poronienia doszło w pierwszej połowie ciąży, lekarze mówią obecność stałego ciąży poronienie. Niemal zawsze przyczyną nawracających poronień są różne zaburzenia hormonalne u kobiet.

Dla jednej lub innego powodu w ciele kobiety nie mają wystarczającej ilości żeńskich hormonów płci, progesteronu. Ale to właśnie on odpowiedzialny za to, że mięśnie macicy nie zmniejsza, zapobiegając w ten sposób samoistnego poronienia. Fakt ten, niestety, nie jest jedynym prowokując poronienie.

Ponadto, progesteron wspomaga równomierne i właściwego funkcjonowania układu immunologicznego. Ponieważ w przeciwnym razie system immunologiczny kobiety buntują, a zacznie odrzucać płód jako ciało obce. Tak – tak, nie zdziw się! Dziecko – twój ciało i krew tylko w połowie, druga połowa należy do papieża.

Duphaston – konieczność czy …?

Duphaston samo jest prawie kompletnym analogiem naturalnego progesteronu, który ma być produkowany w organizmie kobiety. To środki farmakologiczne najbardziej pozytywny wpływ nie tylko na aktywność macicy, ale także dla wielu innych procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie przyszłej matki w okresie dziewięciu miesięcy.

W przypadku, gdy sam organizm kobiety wytwarza zbyt mało progesteronu, odchylenie od normalnego przebiegu ciąży już zacząć niemal od pierwszych tygodni. Przede wszystkim kobieta ma macicy hypertonus – jej mięśnie są pod napięciem. Oczywiście, kobieta nie może czuć się na własną rękę w tak krótkim czasie, jednak lekarz – ginekolog zauważył ten problem niemal natychmiast.

A jeśli problem zostanie wykryty w odpowiednim czasie, aby pomóc matce i dziecko może być. To dlatego lekarze – ginekolodzy przepisują Duphaston w ciąży. Jest dobrze wchłaniany przez organizm, ze względu na ich strukturę i właściwości jak najbliżej do naturalnego hormonu – progesteronu, który jest produkowany w organizmie kobiety naturalnie.

Niektóre kobiety uważają, że błędnie Djufaston ma stymulujący wpływ na organizm kobiety, co skłoniło go do produkcji własnego progesteron. Jednak tak nie jest – Duphaston nie prowadzi do zwiększonej produkcji progesteronu. Jednak to pomaga utrzymać ilość hormonu, który jest w stanie rozwijać ciało przyszłej matki. Ponadto – Djufaston czasami wzmacnia jego pozytywny wpływ na układ rozrodczy kobiet w ciąży w szczególności, i do całego ciała.

Jednym z głównych pozytywów duphaston leków jest to, że lek ma unikalną zdolność do wpływania na mięśnie macicy selektywnie, gdzie jest to naprawdę potrzebne. On wyklucza najprawdopodobniej zbyt silne wzrosty włókien mięśniowych, ich redukcji, a tym samym zmniejsza prawdopodobieństwo ewentualnego poronienia.

Duphaston jest niezwykle skuteczny jak gdy tylko powstającym zagrożeniu spontanicznego przedwczesnego zakończenia ciąży, aw przypadku kobiet zazwyczaj nawykowe poronienia. Duphaston bardzo skutecznie normalizuje stan układu rozrodczego kobiety, przygotowując ją w ciąży i jej pomyślnego strumienia, jeśli podjęte przed poczęciem.

Cóż, w takim przypadku, jeśli istnieje zagrożenie doszła ciąża, narkotyki, jak wspomniano powyżej, są nie mniej skuteczne. Jednakże, z jednym zastrzeżeniem – tylko wtedy, gdy odbiór duphaston prowadzone wyłącznie pod ścisłym nadzorem lekarza. Przed wprowadzeniem leku, lekarz dokładnie bada kobietę, ona wyznaczy niezbędnych badań, w tym badań na zawartość krwi w jej hormonów.

Badanie to jest niezwykle ważne, ponieważ opiera się na wynikach badań krwi i lekarz wyliczy zalecaną dawkę leku. Przez cały okres leczenia – i trwa zazwyczaj na pierwszym i drugim trymestrze ciąży – kobieta jest pod ścisłym nadzorem lekarza. Ponadto przyszła mama podczas całego przebiegu terapii duphaston wymaga regularnego kontrolowania poziomu hormonów we krwi.

Wtedy, gdy ten preparat, powinny być podejmowane przez lekarza zostanie on odwołany – ginekologa. Po tym, gdy dane są stabilizowane, lekarz może zrezygnować z narkotyków. Jednak powinno to być bardzo starannie wykonane – dawkowanie leku zmniejsza się bardzo powoli. W przeciwnym razie to bardzo dobra szansa samoistnego poronienia.

Dlatego lekarze – ginekolodzy ściśle ostrzec przyszłe matki, które w żadnym wypadku nie do zaakceptowania siebie przerywać przyjmowania duphaston – jest czasami zwiększa ryzyko utraty dziecka. To jest absolutnie niepotrzebne, głupie i niepotrzebne ryzyko. Jednak, niestety, bardzo często kobiety w ciąży nie należą do tego leku bardzo poważnie, biorąc pod uwagę to coś zupełnie niepoważne.

Plusy i minusy leku

Bardzo wiele kobiet w ciąży, wiedząc, że pokazują one duphaston recepcję, obawia się, że ten lek farmakologiczny będzie mieć na rozwój dziecka jest bardzo negatywny wpływ. Jednak to nie jest przypadek – wiele różnych badań i obserwacji z ogromnej liczby dzieci wiarygodnie wskazać całkowite bezpieczeństwo leku, dla zdrowia matki i zdrowia dziecka. Duphaston opinii w czasie ciąży jest bardzo pozytywne!

Oprócz wszystkich innych świadczeń, Duphaston jest również bardzo łatwy w użyciu – kobietę po prostu wypić pewną ilość tabletek leku. Nie daje matki oczekującej praktycznie żadnych niedogodności i dyskomfort. A wszystkie preparaty zawierające w zasadzie naturalnego hormonu progesteronu, są wprowadzane do organizmu kobiety tylko przez wstrzyknięcie domięśniowe.

Wszystkie te leki są wytwarzane na bazie oleju, więc zastrzyki są bardzo bolesne. Co więcej – te zdjęcia są bardzo często prowadzą do tego, że na powikłania w miejscu wstrzyknięcia, takich jak ropne ropnia. Zgadzam się, że to nie jest najlepsza perspektywa dla matki, który już czuje się dość nieprzyjemne doznania. Duphaston jest całkowicie pozbawione tych wad.

Dlatego też, jeśli lekarz zasugerował uzyskać leczenie Duphaston, pomyśl zanim z niej zrezygnować. Jest bardzo prawdopodobne, że to leczenie będzie uratować życie dziecka. W tym celu można spróbować, prawda? Tym bardziej, że absolutnie żadnego ryzyka!

load...