Drodzy kupowane

Zawartość

Jesteś profesjonaliści kupują różne rzeczy? Ja, przyznaję, ja już dawno kupił całą kolekcję Flagnorfail. I mam logo naklejki na laptopa, a nawet zbyt nakleechka zderzak. Co mogę powiedzieć? Przed dobrze znane wydarzenia, to był najbardziej wysokiej jakości ubrania, stojąc mniej niż H & M i DEMIX. A najbardziej odpowiednie dla mojego osobistego stylu i poczucia piękna.

load...

Co dobrego jest to ubranie? Tak, fakt, że nikt w nim nie będzie już spotkać w swoim rodzinnym mieście. A fakt, że nie jest ozdobiony kwiatami na miejscu piątym, animacji i innych kieszeniach Kavala. To nie jest jakieś rajstopy kosztują 10 dolarów za spodnie Och, nie $ 10 oraz prawie 100? Poczekaj chwilę, a ja nie zarabiają tam na szczególną miłość do pewnej osobistości fitness pieniędzy? Porozmawiajmy o opte, handlu detalicznego, i tak dalej złym owinąć. I tak, jeśli ja wtedy zakładać gdzieś znikają, wiesz kto winien.

[Powrót do spisu treści]

Sovushki

Co to jest: modne Pojemnik na żywność, z biurami w postaci, w rzeczywistości sovushki. Biodrówki mają 3 lata temu bardzo.

Kto sprzedaje go: Dobry pół instagrammnyh blogerów fitness z dużą liczbą abonentów. Dokładniej rzecz biorąc, nie sprzedają, słali swe sovushek zdjęć i podpisania, kupić, powiedzmy, tutaj w tym sklepie na kanapie. I te same sklepy na ptaki wypadki kanapa sprzedażą plastikowych z prawie pół opasania. I czekać na nich przez długi czas, który zdawał się wskazywać na nas ….

load...

Aliekspress

. Ci, którzy mieszkają w górach, medytuje i nie wie, jest to największy pchli targ różnych produktów chińskich. Nie kupiłem odtwarzacz był 2 tygodnie nie mógł znieść jogging i złamał. Ale nie jesteśmy w odtwarzaczu. Więc sovushki sprzedawane z dyskontem prawie codziennie. W cenie dolara w połowie. Jest to około 35 rubli, Carl! A wysyłka jest bezpłatna dla większości sprzedawców. Zamówić coś, nawet ja i sowa, biegać, nie jestem z nią, choć nigdy nic nie wiadomo … Aliekspressa minusem jest dostawa za pośrednictwem poczty Polsce. Tak, organizacja jest wciąż „miłości” swoich klientów.

[Powrót do spisu treści]

MyBottle

Co to jest: przezroczysta plastikowa butelka na wodę z cheholchik

Kto sprzedaje i promuje: Tak, wszystkie te same blogerzy fitness. Wszystko to jest, świetne recenzje, plastik nie pachnie, kupić w sklepie z tego faktu, Polski, oczywiście … Ale czekaj … To jest artykuł z butelką wody powinno pachnieć? To wskazuje na nas ponownie ….

Aliekspress

. Chińska strona sprzedajemy kilka produktów o specyficznym zapachu. Wiesz, jak, na przykład, aby przydzielić fanów Ali w tłumie, a jazda w dół wzgórza na pokładzie w niedzielę? Tak … one wydzielać zapach farb chemicznych. To dobrze, że Chińczycy przywiązują do jasności swojej kolekcji nie jest znany, jakiego rodzaju plamy … W ogóle, kawałki plastiku z witryny może być również normalne czy może … Poza tym, nie jest znana, czy żywność w pojemnikach plastikowych lub wszystkie z nich są naprawdę nie jedzenie. Ale także sprawdzić tanie, jak to możliwe. Butelki więcej Bucks w rasprodazhny dzień też nie warto. Tak, w takim przypadku można użyć, aby umieścić suszone kwiaty w biurze.

[Powrót do spisu treści]

SteviaDrops

Co to jest: Teraz płynie Stevia. Naturalny środek słodzący na bazie stewiozyd w wygodnej formie ciekłej. Smaków, takich jak francuski wanilii i innych

Kto handluje: Ponownie, niektóre z popularnych blogerów fitnessu promocja polskich sklepów ze 100% opasania oraz inne modele fitness sprzedawane są bezpośrednio w osoby, na jego seminaria. 30. Dorogovatenko dolców dla przyjemności picia słodka kawa i jesteś w może nie myśleć o takiej użytecznego, ale tani sahzame od Haszana? Trzymaj się, bo nie ma …

Iherb + Boxberry

Pierwszy – to sklep internetowy, który sprzedaje te krople Stevia za grosz (6 dolców zazwyczaj albo tańsze sprzedać), a drugi – wielkie firmy, które dostarczają je do naszego wspaniałego kraju, a których nie ma kolejek i chamstwa jak niektórzy postu biur. A potem są polski i analogi tych kropli z stewii są one sprzedawane w sieci „Paleta smaków”, jak dużo, bo aż 150 rubli za butelkę. Tańsze nie?

[Powrót do spisu treści]

Rajstopy i Kombez

Co to jest: Pochodzący z Brazylii, kontrowersyjny rodzaj ubiorów sportowych rozciągnąć. Kontrowersyjna ze względu na przyzwoity pokój można ścigać szmatą lub wskazówkę, że byłoby miło ręcznik miotu pod jego szyi gluteusa na plecach, i ogólnie, w celu objęcia godności. Chłopaki, nie możemy poradzić sobie z gołym torsem … Ale ja znowu o natywnej piaskownicy, aw salach ponad połowę handlowych pływających Wykonania „Autoportrety w lustrze” idzie w nich. A gdzie podjąć, jeśli przyzwoity marka odzieży sportowej, przedstawiony w najbliższym centrum handlowym, nie sprzedajemy to piękno?

Kto sprzedaje: Znane i znani sportowcy bikini. To, co do zasady, jej typu legginsy kontrowersyjne liniowych i Kombez. Ale gusta są różne, tak samo? Tak, i mam świetny liftersky kombez. Jednak z innej znanej firmy. A jednak – mało znane i nie tak znani blogerzy fitness. A jednak – nie wiadomo, kto w ogóle. Wszystko, krótko mówiąc, wszystko, co sprzedają. Ale większość tras prowadzi do legginsy …

Aliekspress

. Wprowadź szukać legginsy Brofit, a tutaj jest to, towarzysze, to jest to! Wszystkie rozmiary i kolory, kamuflaż i animacji, zrywać oczy i etno. Losinka! Zniżka dla RUB 400. I 140 (nie brać, może to być c / b), 200 i 300 (w zależności od sytuacji). To właśnie stamtąd wystąpić spodnie legginsy z lokalnym dystrybutorem jest prawdopodobne. To chyba są 5-6 tysięcy rubli, a nie pochodzą z …

Brofit Wear USA

Ta renomowana firma robi legginsy, jasne blaty i Inna odzież damska dla kondycji. To nie jest ukryta, to przynosi w Rosji za mało pieniędzy, a nawet po problemach z kursu, może zapewnić ci twój ulubiony kolor spodnie są tańsze od lokalnych producentów i dealerów spodnie.

BetterBodies, Dynamite, Body Brasil, siłownia Shark i inni im podobni

Idziemy do wyszukiwarki i wpisz słowo plus to oficjalne. I, szczęścia, jest wywierana na stronach danego sklepu. Wszystkie są dostarczane w naszym pięknym kraju, nawet nie wahaj się.

Co więc można się nauczyć? Oczywiście, jeśli masz święte znaczenie kupuje od konkretnego sprzedawcy, płacisz więcej. Cóż, bardziej ekonomiczne będzie zawsze wygodne obejście.

Elena Selivanova

load...