Dress code w klubach: spojrzenie do wyboru

Zawartość:

W co się ubrać do wynajęcia w stylowej i popularnej imprezie? Kwestia ta jest istotna dla każdej dziewczyny, która uwielbia się bawić, ponieważ kontrola dzisiaj twarz i ubiór są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Klub nocny może utrzymać się nie tylko ze względu na zbyt młody wiek lub z powodu braku listy gości, ale również z powodu niewłaściwego ubioru. Dlatego jesteśmy ze po prostu trzeba wiedzieć jak szukać, aby odebrać tak, że zanim nigdy nie zamknął drzwi.

load...

„Niezbędne” dress code

Należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, ponieważ istnieje ubranie że dziewczyna nie będzie dozwolone w niektórych miejscach, ponieważ może to spowodować uszkodzenie ich prestiż. Na przykład, droga restauracja jest mało prawdopodobne, aby dostać się do dresu do kształtowania i teatr – w T-shirt i dżinsy. A jeśli jeszcze uda się jakoś wymknąć obok twarzy kontroli, nadal będziesz czuć się nieswojo, bo look’i inne instytucje uczestników będzie radykalnie inna.

Dlatego naturalne jest, że wiele klubów posiada również swój własny strój, zazwyczaj w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Jeżeli instytucja jest znany z tego, że ma zamiar odpocząć i elita, nie może również pozwolić dziewczyna w dżinsach. Jeśli klub nocny znany ze swoich zabawnych stron netto do poddania się twarzą do kontroli będzie wspaniały wieczór suknia.

Co zrobić z obowiązkowego ubioru? Powinien tak postępować. Jeśli chcesz iść do jakiegoś miejsca, konieczne jest, aby znać zasady dotyczące ubrań i przestrzegać ich. Wtedy problemy z kontrolą twarzy nie będzie, a atmosfera będzie pasować dobrze.


Tematyczne dress code

Zrozumiałe jest, że klub nocny może zorganizować imprezę poświęconą określonego zdarzenia, takie jak Boże Narodzenie, Walentynki, Halloween. W takich przypadkach zwykle odbywają kostiumach święta. A jeśli dziewczyna chce je wziąć udział, po prostu trzeba wybrać odpowiedni wygląd. Oczywiście, nikt nie mówi o pełnej maskarady, ale przynajmniej kilka elementów tematycznych powinien być w obrazie.

load...

Wszystko zależy od charakteru imprezy: w nocnym klubie na Boże Narodzenie lub Nowy Rok powinien wybrać odzież właściwą, ze względu na duchu wypoczynku, takich jak krótkiej czerwonej sukience. I iść na imprezę Halloween bez stroju, trzeba mieć pewność, aby podnieść stylowy i zauważalną poprawę, na przykład, te same diabelskie rogi, magiczną różdżkę lub oryginał czarownica kapelusz.

Jak spełniać tematyce klubowej ubioru? Można to łatwo zrobić, jeśli kochasz się w jakiejś instytucji, trzeba zdawać sobie sprawę z harmonogramem jego następnych wakacji. W tym przypadku trzeba będzie czasu, aby myśleć o swoich obrazach, a nie można po prostu przejść kontrolę twarzy i dostać się na imprezie, poświęconej Walentynki i 8 marca, ale także być tam królową.

Stylowe Dress Code: podstawowe zasady

Gdy nie mówimy o obowiązkowych zasad i klubu motyw nocy, należy kierować się ogólnymi prawami dobrego smaku. Wykonując je, można stworzyć nieskazitelny wygląd, aby docenić, którzy na pewno tęsknić, nawet w najbardziej prestiżowej instytucji, nawet jeśli nigdy nie było. Przedstawiając swoją uwagę podstawowe zasady ubioru:

  1. Przechodzenie do nowego klubu i wiedząc, że nie istnieją żadne obowiązkowe przepisy lub przypadek, wolą cichej i doświadczonych ubrania: nie ma potrzeby eksperymentowania z oryginalnymi, a nawet ekstrawaganckie stroje. Na przykład, doskonałym rozwiązaniem będzie zawsze elegancki ciemny strój prosty styl i rozmiar midi. Jest to w każdym razie trzeba wygrać jasny T-shirt z nadrukami i błahych denim mini-spódniczki.
  2. Jeśli kierowanie gości do konkretnego klubu, należy zwrócić uwagę na to, co stanowi dla większości dziewcząt. Jeśli 20 piękności tylko jeden pojawia się w sukience koktajlowej, to nie znaczy, że jest to najbardziej modne i stylowe – jej po prostu z jakiegoś powodu dozwolonego sprzeczne z zasadami, na przykład, z powodu bliskiej znajomości lub relacji z właścicielami instytucji.
  3. Dokładnie przemyśleć swój obraz, idąc do klubu nocnego, wybierz markowe ubrania i akcesoria uzupełnia to niekoniecznie znane domy projektowych. Tylko nie przesadzaj z Armani, Gucci, D & G Pamiętaj, nie jesteś tylko ważne, aby przekazać kontrolę twarzy, ale także, aby pokazać się w godny instytucji: aby być świąteczna choinka, a klasą królową partii.
  4. Pamiętaj, aby zastanowić się nad pytaniem obuwia: oczywiście, ochrona nocnego nie będą cię sądzić tylko na buta, ale ostatnia długość pięty jest bardzo ważne, jeśli masz zamiar tańczyć, dużo chodzić lub po prostu dużo czasu, aby być na nogach. Pamiętaj, ze partia powinna pozostać tylko przyjemne emocje.
  5. Nie zapominajcie, że na wycieczkę do klubu trzeba wybrać nie tylko piękne, ale również wygodne ubranie. Zazwyczaj ubrać stany kodowe: lato, światło zużycie, a zimą – wystarczająco ciepłe ubrania. W dążeniu do stylu nie ma potrzeby rezygnować z komfortu: jeśli strona będzie czuć się swobodnie z powodu słabo wybranego stroju, nawet najbardziej elegancki wygląd spada na dalszy plan.

Podsumowując, chcę powiedzieć: dziewczęta, ważne jest nie tylko, aby dostać się do klubu i przejść kontrolę twarzy, ale również zrobić wrażenie na odwiedzających instytucji. Dlatego konieczne jest, aby stosować się do ogólnych zasad ubioru podanym powyżej – są twoi mali pomocnicy.

load...