Dreamboard feng shui, czy marzenia!

Zawartość:

Sen, jak wiemy, nie jest szkodliwe. A nawet pożyteczne! Wiesz, że jeśli czegoś bardzo chce, to będzie się działo! Nawiasem mówiąc, w psychologii jest planowany odbiór wizualizacji. Oto, na przykład, chcesz mieć pewność, że coś się stało, to trzeba myśleć o tym, jak to się stanie. Reprezentacji w farbie, w ludziach, w działaniu. W ten sposób podświadomie „programowanie” się do pewnych działań, które muszą doprowadzić do realizacji swojego planu.

load...

Nawiasem mówiąc, podobne techniki wizualizacji opracowane i stosowane w praktyce wschodnich nauk Feng shui. Jednak mistrzowie Feng Shui poszły kolejne obrazy mentalne. Oni oferują nam użyć specjalnego narzędzia, które mogą pomóc w osiągnięciu celów i pamiętaj, aby przyczynić się do realizacji swoich marzeń. Narzędzie to nazywa Dreamboard feng shui. Co to jest karta i jak to „działa”? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Jakie są pragnienia kart z feng shui?

Dreamboard – jest to obietnica wszechświata. Mapa pozwala „ożywić” wyobrażenie i stale przypomina nam do refleksji, nie pozwalając rozpraszających z bramki. To narzędzie nie jest niczym obraz swoich pragnień i aspiracji poprzez różne obrazy. Zdjęcia bezpośrednio lub pośrednio ilustrować to, czego szukać i jak narysować obraz marzenie.

Chcesz kupić nowy samochód, wybrać obraz taki sam (lub dowolny) pojazdu. Chcesz spędzić wakacje nad brzegiem ciepłego morza, wybrać scenerię, pokazując swój pomysł o miejscach, w których masz zamiar odpocząć. Chcesz się ożenić, wybierz zdjęcia ślubne (niestety, jeszcze nie własne).

Podstawą pragnie Cards – znane Bagua siatkę, która dzieli klimatyzowanej przestrzeni życiowej na strefy wpływów. Siatka Bagua przywiązany do punktów kardynalnych i strefy wpływów umieszczone są w ścisłej zgodności z nimi:

load...
 1. Nord – Strefa Kariery;
 2. Południowa – Strefa Chwały;
 3. Wschód – Rodzina strefy;
 4. Zachód – Dzieci i obszar kreatywności;
 5. Południowo – Riches strefy;
 6. Southwest – strefa Miłość i małżeństwo;
 7. Północno – Strefa wiedzy i mądrości;
 8. Północny zachód – przyjaciół i pomocników w okolicy;
 9. Centrum – Strefa Zdrowia.

Dlatego wszystkie twoje sny są w pewnej dziedzinie życia, dla których „odpowiedzi” tej czy innej strefy wpływów feng shui. Mapa pragnień, na której obraz znajduje się w strefie wpływów, odzwierciedla te aspiracje.


Jak zrobić mapę pragnień?

Dreamboard feng shui – narzędzie, które może być łatwo (i należy) zrobić z rękami. Do produkcji takiej karty, trzeba będzie sporo:

 • Grubości papieru (Whatman arkusz papieru z rolki kawałek tapety lub plakatu, odwrócona do góry nogami);
 • Magazyny, z których można wyciąć obraz (lub pobrać z Internetu i wydrukować na drukarce kolorowej zdjęć);
 • Klej lub taśma dwustronna (klip lub przycisku);
 • Nożyczki, kolorowe markery lub kredki.

Najpierw trzeba zrobić obrabiany przedmiot: papier raschertit dziewięciu kwadratów, które odpowiadają stref wpływów siatki Bagua:

 • Centrum – sektor zdrowia;
 • Średni kwadrat w górnym rzędzie – sektor of Fame;
 • Lewy – sektor rodzinny;
 • Utworzenie sektora – z prawej;
 • Lewy górny kwadrat – bogactwo sektor;
 • W prawym górnym kwadrancie – sektor Miłość;
 • Średni kwadrat w dolnym rzędzie – sektor kariery;
 • Kwadrat po lewej w dolnym rzędzie – sektor wiedzy;
 • Prawy kwadrat w dolnym rzędzie – Asystenci sektora.

Następnie podnieś obraz dla każdego sektora kart. Zdjęcia wybierać tylko jasne, jasne i bardzo pozytywne, tak że od nich uplifting. Nie zapominaj, że wybrałeś obraz musi przedstawiać swoje marzenia.

 1. Karta Center (Health Zone), wybierz swoje zdjęcie – najbardziej Twoim zdaniem najlepsze. Pożądane jest, że na tym zdjęciu się uśmiechasz, wyglądają szczęśliwy i zadowolony życia.
 2. Zone of Fame, musisz obraz symbolizujący Sukces i uznanie: Udzielenie dyplomy, puchary, dyplomy i medale podium, bukiety kwiatów, wieńcem laurowym, korony królewskiej.
 3. W dziedzinie bogactwa trzeba będzie zakładać obraz z symbolami bogactwa: torebki, biżuterię, luksusowe apartamenty, stosy pieniędzy, samochodu.
 4. W sektorze Miłości będzie konieczne, aby umieścić zdjęcia par (lub nawet własne zdjęcia z wybrańców), fotografii ślubnej, zdjęć serca i obrączki.
 5. Sektor rodzinny musi wypełnić obraz lub zdjęcie szczęśliwej pary lub zdjęcie swojej własnej rodziny, zwierzęta, wnętrza Twojego domu.
 6. Sektor kreatywny wybierz obrazy dzieci (owoc życia kreatywności), portrety swoich ulubionych artystów, malarzy i muzyków. A może – zdjęcia z własnych dzieł: hafty, rzeźby, rysunki.
 7. Sektor kariera potrzebne obrazy, które symbolizują swoje osiągnięcia kariery: urząd szefa, przedmioty związane z pracą, schody prowadzące w górę.
 8. Zdjęcie mark sektor znajomość certyfikatów, dyplomów, książek, półek bibliotecznych, klasie lub jego Alma Mater.
 9. Asystenci sektora potrzeba zdjęcia swoich przyjaciół, idoli, nauczycieli. Ponieważ obszar ten jest również obszar podróży, a następnie odebrać jej fotografii zabytków, lub tam, gdzie chcesz odwiedzić.

Nawiasem mówiąc, wszystkie powyżej – tylko zalecenie, a bynajmniej nie prowadzącym do działania. Wybierz te zdjęcia, które można znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie. Tylko pomyśl dobrze, co obszar powinien pomieścić wizerunek swoich marzeń.

Oprócz zdjęć trzeba będzie wybrać lub skomponować motto. Naukowo to zdanie z pozytywnym nastawieniem nazywany jest afirmacja. Na przykład: „marzenia!” czy „droga przez chodzenie”, lub „Kto nie ryzykuje, że nie wygra!”. Które zdanie pomoże Ci przejść przez nastrój życia celowo dla zdecydowanych działań i będzie zainstalowanie do podświadomości? Napisz to w tytule jego karty pragnień lub miejsca tak, że patrząc na mapę, to koniecznie musiałby ją przeczytać i psychicznie zwerbalizować.

Klej zdjęcia na kwadratów poszczególnych sektorów, a mapa powiesić w widocznym miejscu. Idealnie pragnie karta musi znajdować się w swojej sypialni. A najlepszym miejscem dla niego – w przedniej części łóżka. Aby obudzić, widzieliśmy w pierwszej kolejności swoją kartę z wizualizowane pożądania. Nowy dzień – nowe siły i nowe możliwości do osiągnięcia planu. Nawiasem mówiąc, jak pokazuje doświadczenie, że karta działa najlepiej życzenia, które dokonuje się na rosnącej księżyca.

Jak pragnienia kart

Wystarczy zrobić mapę i zobaczyć ją, oczywiście, to dobra rzecz. Ale nie ogranicza się do jednego kontemplacji. Aby skutecznie uczynić pracę karty, trzeba pracować i ty. Poświęć kilka minut dziennie swoich marzeń, ustawić się wygodnie i marzenie dla przyjemności (i skutecznie). Wyobraź sobie, szczęśliwy uroda-narzeczonej lub młoda mama z dzieckiem w ramionach. Sen, jaki będzie twój nowy samochód lub mieszkanie. Pomyśl o tym, jak wielki będzie udać się na wycieczkę.

Najważniejszą rzeczą jest nie tylko marzyć i wyobrażać sobie wszystkie szczegóły: sposób na kolory ubrań, dźwięki i zapachy. Jeśli zaprezentować się do rejestratora, a następnie poczuć lekki dotyk welonu, słyszeć szelest sukni ślubnych z jedwabiu i dźwięk Marsha Mendelsona, poczuć zapach kwiatów w bukiet ślubny. Marzy o nowym samochodzie? Wyobraź sobie: kolor, tapicerka w kabinie, dudnienie silnika. Opętany pragnieniem być mamą? Zastanów się, co wybrać ubrania dla siebie w ciąży, co dziecko wózek kupić i jak będzie wychodzić z nim kąpać go i całując małe pięty i palce.

Sen zawsze! W każdej wolnej chwili, spróbuj zwizualizować swoje marzenia i wierzyć – marzenie!

load...