Draw święta Nowego Roku z korzyścią

Zawartość:

Wkrótce przed nami otworzy swoje drzwi i przyjąć magiczne 10 dni świąt noworocznych. Powstaje naturalne pytanie – jak spędzić te dni w celu uzyskania od nich maksymalne korzyści i przyjemności? Oczywiście, można kupić bilet i pojechać do ośrodka narciarskiego lub odwrotnie wygrzać się w ciepłym miejscu, takich jak Izrael, Malediwy, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Tajlandii. Wielu naszych rodaków szukających aktywnego wypoczynku w północnej Finlandii i Alp. Nawet początkujący narciarze wrócili zadowoleni, po tak długim czasie – szczyt sezonu narciarskiego. W Finlandii, najprostszym sposobem podróżowania z przyjaciółmi lub z rodziną. Jest to wygodne – w ten sposób można zdjąć i komfortu domku. Niskie ceny i komfort można znaleźć w innych obszarach Resort: Egiptu, Turcji, krajach bałtyckich i Republiki Czeskiej.

load...

Ale co z tymi, dla których nawet nie drogie wakacje za granicą nie pasuje do budżetu rodzinnego? Jak zorganizować nadchodzące święta? I rzeczywiście wyobrazić sobie słowo „wakacje”?

Niestety większość mieszkańców Polski spędzić święta nowego roku na kanapie oglądania programów telewizyjnych i jedzenia świątecznych smakołyków. W tym przypadku nikt nie myśli o tym, że to zajęcie szkodliwy wpływ na nasz układ nerwowy i ciała jako całości. Ten rodzaj „spoczynku” może jedynie zaostrzyć depresję po długiej serii dni roboczych i pogorszyć stan zdrowia.

Gdzie jest „pochowany” pożyteczne wakacje?

Mam nadzieję, że już sobie sprawę, że nie jest on ukryty w kanapie naszego zdrowia, więc leżąc na zawieszone zostanie anulowane, a także zmęczenie przed telewizorem i obżarstwa. Staraj się nie przejadać i przejść dalej, spróbuj, jeśli pogoda na to pozwala, przez większość dnia być na zewnątrz.

Niektóre z naszych zaleceń może spowodować odrzucenie, ponieważ ludzie czekali na ten urlop, aby odpocząć, oglądać swoje ulubione programy i trochę snu! To nie może być taka rzadka okazja, aby spędzić na dziwnych podróży – gdzie i dlaczego, jeśli nie jest to konieczne do pracy?

load...

Jednak eksperci mają inne zdanie. Oni wierzą, że najlepsze wakacje – aktywną rozrywkę w przyrodzie. Jeśli spędzasz co najmniej godzinę w parku na nartach, ciało relaksuje, a reszta jest znacznie lepiej niż przez cały dzień na kanapie. Oznacza to również, aby mogło być prawdziwe, jeśli jesteś śmiertelnie zmęczony i nie chce się ruszyć. Jednogłośnie Lekarze i psycholodzy mówią, że godzina spaceru w lesie iglastym przynosi nieocenione korzyści dla naszego organizmu.

Dla porównania, wakacje oglądanie telewizji jest tylko w stanie pobrać jeszcze tak przeciążonym psychikę. Ciało jest w stanie zrelaksować się fizycznie, psychicznie i emocjonalnie wyłącznie na zewnątrz. Nie zabijaj swój cenny czas i sprawiają, że święta Bożego Narodzenia to najbardziej przydatne!

Działania – gwarancja zdrowia!

Jesteśmy świadomi, że po Nowym Roku jest mało prawdopodobne, że ktoś pójdzie do lasu na spacer, chyba że obchodzone święto w lesie. Jednak w następnych dniach, wszystko w twoich rękach! Najprostszym rozwiązaniem – to wyjście na lodowisko.

Innym prostym rozwiązaniem – razem z przyjaciółmi na spacer w pobliskim parku. A jeszcze lepiej – do rekreacyjnym. Brak samochodu – nie ma znaczenia, pociąg – doskonały transportowa do takiej sytuacji. Jeśli jesteś w okolicy nie ma podstaw, organizuje niezależne podróż.

Nie zapomnij zabrać ze sobą od natury rzeczy niezbędnych do pełnego zimowych atrakcji – kamery wideo, nart i sanek. Pozostaniesz unikalne obrazy, które będą uplift ciebie i całą rodziną przez cały rok!

Nawiasem mówiąc, zajęcia sportowe w lesie najlepiej jest wykonywać na specjalnym szerokim „Las” na nartach. Oczywiście, że nie pozwala na wyścig dookoła przy wietrze, choć są one bardzo wygodne, aby podróżować w głębokim dziewiczym śniegu.

Są jeszcze inne opcje dla fanów prędkości – to miejsce, gdzie jazda na dużą liczbę osób. Slajdy z przygotowanych stoków są idealne zarówno dla doświadczonych sportowców i tych, którzy dostali się na nartach po raz pierwszy. Takie fotele są wygodne, a do jazdy na sankach, ledyankah i innych pocisków. Dla desperatów, którzy postanowili dostać się do centrum rekreacji, należy zabrać ze sobą wystarczająco dużo pieniędzy, aby nie martwić się o korzystanie z windy i wynajem sprzętu.
Nie ma prawie żadnego sensu, aby zabrać ze sobą do rekreacji zwierząt. Na pies Ski Lodge może zranić, jeśli spadnie na nogach szybko leci w dół stoku narciarz. Gdzie luźne Twój czworonożny przyjaciel poczuje się w lesie.

Zorganizuj sobie kilka takich wyjazdów w okresie świąt Bożego Narodzenia, a będziesz zapewnienia długiej marginesu dobry nastrój uczucie wypoczynku i rekreacji. Po tak długim czasie można grać w śniegu, skate, brać udział w zimowej zabawy, żeby tarzać się w śniegu dla zabawy, a następnie są pieczone ziemniaki w popiele i wypić gorącą słodką herbatę. Czy to nie jest szczęście?

Pozytywne doświadczenie dla dzieci i dorosłych pozostawią zdjęć, które będą obok parkingu stoją przycięcia drzew ozdobione balonami i blichtr deszcz.

Najważniejsze jest to, aby wyeliminować resztki ogniska i odebrać śmieci z lasu, tak aby nie zepsuć magii zima bajki. Pomyśl o tym, że na wakacje w lesie, wiele osób chce, a oni są jak chcesz w pełni cieszyć się fantastyczny blask zimowym.

Ferie zimowe w obozie lub wsi

Inne możliwości spędzania wolnego czasu w wakacje noworocznym jest tych, którzy mają szczęście mają krewnych na wsi. Aby przejść do ich odwiedzić – jest to doskonały wybór! Przyjemne mogą być połączone w tym przypadku użyteczny. Na przykład, oddychać dużą ilością świeżego powietrza i jednocześnie pomóc matce w pracach domowych. Szarża dobrego nastroju i radości będą dostarczane do Ciebie.

Jeśli okolica ma sanatorium, czy kolonie letnie dla dzieci, można wypożyczyć narty i regularnie dokonać narciarstwa biegowego. Obozy wielu dzieci są teraz opłaca się zapewnić podobną usługę dla mieszkańców miast. Nie przegap okazji jeździć dla zabawy i poprawić kondycję organizmu.
Jednakże, ten przykład wykonania może być w niektórych przypadkach, nie jest opłacalne. Następnie można po prostu wziąć sankach i łyżwach ze zjeżdżalniami zorganizować wraz z gośćmi w domu. Ta zabawna uroczystość jest świetną kontynuacją wakacje.

Ustanowienie zasad świąt Bożego Narodzenia

Niech podstawowe zasady będą dla ciebie – świeże powietrze, ruch, aktywność i pozytywne nastawienie. A nasze dzieci będą doskonałe do tego bodźca. Jak często jesteśmy zajęci pracą i stale odkładać okazję porozmawiać z nimi „na później”. Graj i baw się razem w naturze – nadszedł czas!

Często występuje taka sytuacja, że ​​dzieci spędzają czas oglądania telewizji lub w komputerze, a rodzice zachęcanie tej aktywności wynika z faktu, że w ten sposób, że dziecko nie może rozpraszać ich z przypadków. Ale takie zaniedbanie nie mijają i wpływa na zachowanie, szkolenie zdrowia dziecka, a także w wielu innych dziedzinach życia.

Dlatego konieczne jest, aby korzystać z wakacji noworocznych w najszerszym – biegać, grać, rolki w śniegu, śmiejąc się z dziećmi. Ślepo z każdym człowiekiem, Snowman, Snowman, aby w jego stoczni wzgórza lub twierdzy. Zasięg do studiów przyjaciół dziecka i ich rodziców. Czas spędzony razem w tej samej rzeczy, pomogą Ci zbliżyć i dać doskonały zastrzyk energii na lato.

load...