Dowiedzieć się o płci dziecka na daty urodzenia rodziców – mit czy rzeczywistość?

Zawartość:

Odwiecznym tematem wszechczasów – tajemnica poczęcia i determinacji płci nienarodzonego dziecka. Możliwości współczesnej medycyny pozwalają określić płeć dziecka na wystarczająco wczesnym etapie ciąży, ale mamusie i tatusiowie nadal chce ją zaplanować. Ostatnio jeden z najbardziej popularnych sposobów, które pozwala poznać płeć dziecka, jest to metoda określania go przez datami urodzenia obojga rodziców. To nie jest mitem, lecz rzeczywistością, a według daty, rzeczywiście można znaleźć takie informacje ważne dla pacjenta.

load...

Być może na pierwszy rzut oka ta technika może wydawać się absurdalna dla każdego, ale jednak, to „działa”. Podstawą tej techniki jest cykliczne rodzice odświeżania krwi dziecka, które jest wprost proporcjonalna do niej od dnia ich narodzin. Cykle tzw aktualizacjach krwi różni, czyli mężczyźni różnią się od kobiet. Bardziej prostym językiem, aby wygrać tę krew, która jest w chwili poczęcia jest „silniejszy” – i być w ten sposób ze względu na jedną lub drugą płcią dziecka.

Uważa się, że krew kobiet jest aktualizowana częściej – mianowicie, raz na trzy lata. U mężczyzn, aktualizacja następuje tylko 1 raz, ale w ciągu 4 lat. Na proces aktualizacji ma wpływ czynnik Rh oraz, od kobiet z Rh-ujemnych procesu aktualizacji jest przesunięty do 1 co 4 lata.

Procedura ta nie ma zastosowania do kategorii wysokiej precyzji, aby określić płeć dziecka, ale jego popularność nie spadła, bo to dla niej obliczyć podłoga może być niemal dowolny od wczesnych dni od poczęcia. To jest ludzka natura wiedzieć wszystko co nieznane i tajemnicze – wyjaśnia popularność tej metody, pomimo faktu, że odsetek meczu jest tylko w połowie przypadków.

Należy zauważyć, że istnieje kilka wariantów tego rodzaju techniki w świecie, która pozwala poznać płeć dziecka jest w terminach rodzicielskich urodzenia. Zajmiemy się bardziej szczegółowo każdy z nich.

load...

Światowej sławy techniki, które determinują płeć dziecka

Prawdziwe zainteresowanie informacjami o którym seks jest dziecko – to zjawisko masowe: to sugeruje technika rozpoczęła się w różnych częściach świata. Każdy z Was będzie miał także okazję nie tylko zapoznać się z nimi, ale również wybrać i zastosować swoje ulubione, jeśli to konieczne.

Metoda europejska

Jest to najbardziej powszechnie stosowane i jest oparty na teorii tzw aktualizacjach krwionośnych. Jeśli mówimy w zakresie medycyny, termin „zmiana” nie istnieje w stosunku do krwi – to abstrakcyjne i istnieje dla jaśniejszego przekazywania rozumieniu niniejszej metodologii. Ładunek semantyczny pojęcia „krew Update” jest w rzeczywistości krwią mężczyzn i kobiet zmienia się, a u kobiet występuje raz na trzy lata, ale ludzie co cztery. W związku z tym krew jednego z rodziców, który w tej chwili poczęcia sobie jest młodszy, będą czynnikami decydującymi o określonej płci dziecka.

Jadąc z matematycznego punktu widzenia na to pytanie, trzeba prawdziwy wiek matki przyszłego dziecka dzieli się na trzy, a wiek ojca dzieli się na cztery. Czy któryś z potencjalnych rodziców w wyniku dzieląc całkowitą będzie musiał logicznie krew jest młodszy, a więc płeć dziecka zostanie natychmiast wyjaśniona.

Należy zauważyć, że istnieją pewne niuanse dotyczące aktualizacji krwi – na przykład, jeśli masz jakiekolwiek obrażenia z utratą krwi, chirurgii lub porodu, krew odświeża się automatycznie. W tym przypadku oblicza się w dniu ostatniej utraty krwi.

Technika chiński

Ta technika na świecie należy do kategorii najbardziej wiarygodne, ale bardziej złożone pod względem rozliczenia, jakie są brane pod uwagę wiele czynników. Aby go opisać w kategoriach ogólnych, konieczne jest, aby stosunek wieku matki oczekującej z miesiąca, w którym może nastąpić dostawa. Najlepszym rozwiązaniem dla takich obliczeń jest specjalny stół, że jeśli chcesz zakupić w formie niewielkiej publikacji.

Technika japoński

Tego typu metoda obejmuje także zastosowanie specjalnej tabeli z danymi i japońskiego kalendarza. Sama tabela jest poziome i pionowe kolumny, w której dane są umieszczone na miesiąc narodzin i liczbie mężczyzn i kobiet – z rodziców dziecka. Przecięcie te parametry uzyskuje się liczbę, która będzie musiała być podstawiony bezpośrednio w japońskim kalendarzu. Otrzymany numer i data będzie najbardziej korzystne dla koncepcji pożądane płeć dziecka.

Ponieważ sami Japończycy mówią twórcy tej techniki, to odnosi się bardziej do sposobów ludowych niż praktyczny, ale jego żądanie nie zostanie zmniejszona, ponieważ dokładność wyniku przychodzi czasami do 98%.

Prawo Harmony

Równolegle z międzynarodową metodologię określania płci dziecka daty urodzenia rodziców śmiałe posunięcie ustawy Harmony. Istotą tego prawa opiera się na istnieniu tzw podwójnych systemów energetycznych. Koncepcja dualizmu jest dwoistość, człowiek odnosi się również do systemu dualnego, jak jej przejawach zewnętrznych i energopokazatelyami swoje początki – męskie i żeńskie. Plus – jest obecność każdego z nas w swoim polu energetycznym, oraz że ma bezpośredni wpływ na różne procesy, w tym przypadku do wyboru płci dziecka.

Jak wiesz życie rodzi się z komórek, które na pierwszy rzut oka pozornie nie do odróżnienia od siebie, ale później rozwija osoby danej płci z zestawem indywidualnych cech. Harmony Prawo i jest odpowiedzią na pytanie o przyszłość dziecka należącego do określonej płci.

Według naukowców, czynnikiem determinującym płeć dziecka są rezonansowy energovibratsionnye zakresy komórek macierzystych. Moja matka i ojciec dziecka jest obecna przepustowość i poziom energii i w chwili poczęcia jest dystrybucja tych potencjałów, cały proces może zostać odzwierciedlone na przykład harmonogramu dla całego okresu prenatalnego rozwoju dziecka. Tylko w pewnym okresie czasu i płci dziecka powstaje. I na której energia będzie przeważać będzie zależeć od płci dziecka.

W tych obliczeniach, a także rozliczenia z daty urodzenia rodziców, należy stosować specjalny harmonogram ustawy z Harmony. Korzystanie z możliwości graficzne ustawy pozwala małżeństwo znać płeć dziecka jeszcze przed jego poczęciem lub bezpośrednio po nim.

Ustawa harmonia jest znana od początku wieku 16-17, ubiegłego wieku, a w połączeniu z metodami, które pomogą określić płeć dziecka nawet daty urodzenia urodzenia obojga rodziców. Następnie został on zapomniany, a teraz nabiera tempa na popularności i może śmiało konkurować z innymi środkami i metodami.

Oczywiście, biorąc pod uwagę poziom rozwoju nowoczesnej techniki medycznej, dane dotyczące przynależności do określonej płci dziecka nie jest trudne, ale czasami chcę to zrobić samemu, z udziałem technik sprawdzonych przez wieki i tysiąclecia!

load...