Dowiedz się, jak prawidłowo całować

Zawartość:

Każda dziewczyna prędzej czy później myśleć o tym, jak się całować faceta? Pocałunek może wyrazić czułość, miłość, pasja – dla każdej sytuacji specjalny pocałunek. Więc jak można przezwyciężyć swój strach i nieśmiałość i zdecydować się na taki krok intymnej?

load...

Najpierw trzeba zdecydować, czy lubi faceta tyle, że chcę tę bliskość.

Ponieważ pocałunek za pocałunkiem nie dadzą tych doznań i przyjemności, jakich można oczekiwać.

Tutaj główną rolę odgrywają między młodymi ludźmi. Człowiek powinien tak jak jest to niemożliwe żyć bez niego, jak jego dotyku, nawet nie chcą opuścić na chwilę. Ale w tym przypadku, pocałunek zabierze do nieba, może być stracić głowę. Należy pamiętać w tym pierwszym pocałunkiem, bo o nim pamiętać przez resztę swojego życia.

Po zakończeniu pierwszych etapów randki, takie jak wieczorne spacery, dom provozhaniya, spotkanie w kawiarni, chcę dalszych kroków w związku, więcej intymności. Tutaj jest już stosowne zacząć się całować. Oczywiście, to nie powinno być ulotne niewinny pocałunek w policzek i dorosłych objawy czuciowe ekspresyjne uwagi. Więc nauczyć się całować i łatwe i trudne zarazem. To wszystko odbywa się indywidualnie z każdą parą i ściśle przestrzegać pewnych wskazówek tutaj zupełnie nieodpowiednie. Trzeba tylko przestrzegać niektóre z zaleceń, a potem wszystko zależy od sytuacji i nastroju partnera.

load...


Powrót do spisu treści

Zalecenia dotyczące przygotowania pocałunku

Muszę powiedzieć, że trudne zadanie przed dziewczyną, kiedy jest gotowy do wyrażania takich uczuć, a jej chłopak nie odważył. Jest to całkiem naturalne, ponieważ pierwszy związek nieśmiałe i niewinni chłopcy zwykle ubóstwiać jego wybrańcem, boją się oddychać na nią, jej dotknąć. Musi pomóc jej partnera w celu wspierania dalszych relacji. Pat włosy, dotykając dłonią jego policzka, wziąć za rękę. To pokaże, że jest gotowa do ścisłej komunikacji kontaktowego. Czy to, co jest konieczne, aby delikatnie, bez ciśnienia, w przeciwnym razie można wypłukać partnera. Ważne jest, że w tym momencie nie było zagrożenia naruszeniem prywatności. Świadkowie i osoby z zewnątrz nie są potrzebne w tym czasie.

Warto dbać o oddychaniu, musi być świeże, o przyjemnym zapachu. Fakt, że przed terminem, aby nie jeść produkty źle pachnące są znane każdemu. Alkohol i papierosy mogą być i dać odprężenie i odwagę do takiego czynu, ale może zepsuć wrażenie pierwszy pocałunek, więc nie należy ich używać. Miętówki daje przyjemny zapach. Ale guma do żucia jest lepiej odmówić: stale do żucia partnera nie wygląda bardzo atrakcyjne, i nie rozprasza uwagi na romantyczny wygląd.

Świeże powinny być nie tylko oddycha, chłód i świeżość powinna promieniować na całe ciało. Całowanie jest bardzo bliski kontakt i węch działa dobrze. Powinny pachnieć ładne włosy, ubranie, ręce, ale to nie jest konieczne, aby wylać fiolki perfum, gryzący zapach fryzjera też nie jest właściwe. Wystarczy zapach czyste włosy i ciało z lekko wyczuwalnym zapachem ulubionej perfum.

Soczyste pociągający wargi – Pocałunek do indukowania czynnika. Gruba warstwa szminki nie motywuje każdy w swojej odżywiania. Lepiej ograniczyć niewielką ilość jasności o owocowym aromacie. , Powinno to zająć z góry tak, że usta nie były popękane i suche, dbać o nich i smarować środki odżywcze.

Pożądane jest, że pierwszy pocałunek się jak naturalny kontynuowania rozmowy, opowieści. Komunikacja powinna być ciekawy temat, który zajmuje obu partnerów. W żadnym wypadku nie mów o swoich doświadczonych zwycięstw na froncie miłością jego byłych młodych ludzi, jak całowała wcześniej. Jeśli facet objął ją w pasie, milczał, patrząc jej w oczy lub usta, oznacza to, że nadszedł czas, i chce ją pocałować. W odpowiedzi podnosi twarz przypływie dziewczynki, i jak zrobić krok w kierunku. W kontakcie z warg lepsze oczy zamknięte, poddać się odczuciami i nie myśleć o tym, jak się całować faceta.


Powrót do spisu treści

Technika klasyczny pocałunek

Aby móc pocałować to nie tylko korzyść dla mężczyzn, dziewcząt zbyt ważna umiejętność w intymnej relacji. Pokaż swojemu partnerowi swoje uczucia, dziękuję za prezent, kwiaty, po prostu pokazać swoją radość z relacji może być pocałunek.  W tym celu musimy objąć szyję młodzieńca, delikatnie pociągnąć go do twarzy. Usta powinny być lekko rozchylone. Delikatnie dotknąć jedną wargę i delikatnie go wchłonąć w siebie. Nie należy otworzyć szeroko usta i ssać wargami wszystkie naraz, w tym prawie do brody. Wygląda zaniedbany, slobbery.

Ssanie na wardze, to może być trochę skubać, dając pocałunek jakąś skórkę. Pocałuj ostatni długo – kilka sekund. Następnie zwolnij górną wargę, mały krok do tyłu, aby spojrzeć na oczach partnera. Jeśli jest on w błogości, lubi, a potem można kontynuować tkliwość. Chwycić drugą wargę młodego człowieka i robią to te same manipulacje, a następnie natychmiast ssać obie wargi. Nie musiał pracować jako pompa, i całować z taką siłą, jakby chcesz wyssać całą krew z warg. Nawet najbardziej namiętny pocałunek nie wiąże powodując ból i dyskomfort dla partnera, to musi być przyjemne.

Na zakończenie nie jest konieczne, aby cofnąć się gwałtownie i niech wargi bicie skręcić zabawny dźwięk. Usta powinny być puścić, stopniowo zwalniając własnych. Następnie można umieścić ją w policzek do policzka, i stanąć na chwilę tak, przedłużając przyjemne uczucie intymności. Całując dłonie też musi być zajęty. Delikatne klepie na szyi, ramion, pleców, wzmocnić postrzeganie czułością. Ale dotykanie miejsc erogennych, takich jak pośladki, uda, to nie jest konieczne, jeśli bardziej intymny kontynuacja nie jest planowana.


Powrót do spisu treści

Sprzęt Francuski pocałunek

Aby dowiedzieć się, jak całują człowieka w sztuce francuskiej całowania, trzeba najpierw nauczyć się podstaw pocałunku klasycznej, a następnie przejść do trudniejszych ćwiczeń. Musimy zacząć delikatnie i czule przytulić partnera i delikatnie pociągnąć ku sobie. Doprowadzić wargi do warg młodego mężczyzny i przejąć ich usta otwarte. Delikatnie ssąc jednej wargi trzymać swój język na nim. Jakiś czas alternatywny język klasyczny pocałunek i praca nad jego usta partnera. Slip jego języka wewnątrz jamy ustnej człowieka, kolistymi ruchami chodzić na jego języka, zębów, wewnętrzne policzki. Ruchy powinny być rozluźnione, a jednocześnie pewny siebie. Usuń język i czekać na odpowiedź penetracji.

W tym czasie, język partner może gryźć, ssać, kompresji. To wszystko jest zbyt indywidualnie, a każda para ma swoje własne gry i sprzęt całuje. Głównym pozostaje, że pocałunek francuski aktywnie uczestniczyć w językach obu partnerów. Ważne jest, aby nie przesadzić i nie powodują reakcji wymiotny, może się zdarzyć, jeśli język jest zanurzony zbyt głęboko do ust partnera. Z naciskiem na nasady języka, mimowolnych reakcji wymiociny i nieuniknione. Nie należy również uruchomić język jak wiatrak, ruch powinien być pieszczoty.

French Kiss – jest jeszcze bliższy kontakt niż klasyczny. Jest to już możliwe, aby liczyć na intymność. Jeśli takie sąsiedztwo nie jest planowane, francuski pocałunek musi być ostrożny, bo przecież jego ciało odmawia posłuszeństwa przyczyny i poprosił, aby kontynuować bardziej śmiałe pieszczoty.
Powrót do spisu treści

Powiązane wskazówki

Nie rozpaczaj, jeśli nie uda za pierwszym razem miał nadzieję. Prawdopodobnie dostał złego faceta lub sytuacja nie jest jeszcze dojrzały. W życiu, wciąż będzie dużo pocałunków, które pochodzi z duszy i serca zatrzymanie. Nie zrozumcie odłożył na pytanie, odpowiadając, jak się całować faceta: kiedy będzie taki moment, samo życie poprosi zasadę. Musimy odpocząć i poddać się zmysłami. Jeśli młodzi ludzie są wystawione na siebie, na swoim instynkcie wszystko powinno działać. Najważniejsze jest to, aby znaleźć bratnią duszę, która będzie dobry, aby zachować spokój, będziemy mówić, jest słodki być w swoich ramionach, i oczywiście całowania.

Całowanie powinien ponosić przyjemność dla obojga partnerów, aby być szczerym. Udawanie jest tu niewłaściwe, to lepiej, aby cofnąć się i nie dają nadzieję na kontynuację, albo może trwale zniechęcić takich działań. Ale w zasadzie pocałować wszystkich – zarówno mężczyzn jak i kobiet. A co najciekawsze – pocałunki nie wieku. Pocałunkami żyć niemowląt, ludzi młodych, osób starszych i osób starszych.

load...