Dowiedz się, aby otrzymywać przyjemność, to dlaczego nie mają orgazmu i jak go przetestować

Zawartość:

Życie seksualne – jest jednym z najważniejszych aspektów ludzkiego życia. I nie tylko dla ludzi, aby mieć możliwość kontynuowania wyścigu. Gry seksualne pozwalają nam być wyzwolone, uwolnienie umysłu od nagromadzonych lęków i uwolnienia go z życia towarów. Seks pomaga czerpać przyjemność, pociesza, uspokaja i prowadzi poza czasem. Ale tylko wtedy, gdy kobieta przeżywa prawdziwy orgazm podczas seksu. W przeciwnym razie życie intymne staje koślawe, a nawet czasami nieprzyjemne.

load...

Niestety, takie sytuacje są dość powszechne wśród kobiet. Wiele z nich ma problemy z orgazmem i nie może w pełni korzystać z tego daru natury, jak seks. I często to nie tylko utrudnia ustalenie pełne stosunki z człowiekiem, ale również paraliżuje umysł, przeciążony przez różne doświadczenia. Problem ten występuje zwykle w pierwszym stosunku płciowego, ale wydaje się nagle w następstwie. Dlaczego nie orgazm podczas seksu niektóre kobiety, i czy mogą one doświadczyć go kiedyś?

Przyczyny braku orgazmu u kobiet

Dlaczego kobieta ma orgazm? Jeżeli rozważymy żeńskiego orgazmu jako zjawiskiem fizjologicznym, jest następujący: jako apogeum płci, jest skurcz mięśni przedniej części pochwy i to właśnie te skurcze i przyczyniają się do zabawy, z których fale końcu zaczyna drżenie całego ciała. I dlatego orgazm nie występuje, jest zazwyczaj brak jakichkolwiek skurcze same lub korzystających z fal. W takich przypadkach, nawet najbardziej cnotliwe pieszczoty mężczyzna nie pomóc kobietom osiągnąć punkt kulminacyjny podczas seksu. Ale dlaczego tak się stało?

load...

Przyczyną takiej sytuacji może być patologia narządów kobiecych, słabe ukrwienie narządów położonych w okolicach miednicy, niska czułość tego obszaru znajduje się w układzie nerwowym lub psychologicznego stresu stan kobiety. Najbardziej widoczne i również raczej trudny problem, który należy rozwiązać na korzyść, w tym przypadku, to jest napięta stan psychiczny. Po tym wszystkim, kiedy kobieta nie może w pełni zrelaksować się podczas intymności, o jasnym orgazmu trudno mówić. Okazuje się: Nie mogę się zrelaksować podczas seksu – i nie mogę mieć orgazm!

Na przykład dziewczyna może zadać sobie pytanie: „Dlaczego nie mam orgazmu, to dlaczego jest seks dla mnie nie jest tak jasne, zakończone” Bo może to być więcej niż jedna odpowiedź – bo to, czy boi się potępienia innych, czy miało negatywny pierwsze doświadczenie, lub wychowywane w purytańskiej ducha. Może czuje podczas seksu uczuciem wrogości do swojego partnera lub uciskają myśli o niektórych domowych kłopotów. Ale jest jeszcze bardzo młody i może w końcu uwolnić się z kajdan psychologiczny, wybierając odpowiednie pary.

Ale jeśli w bardziej dojrzałym wieku odpowiedzi na pytanie, dlaczego kobieta nie doświadcza orgazmu też leży gdzieś w tej dziedzinie, trzeba szukać pomocy u specjalisty. Ponieważ kobiety mają obawy pozwoliło dość głębokie korzenie. I nawet jeśli kobieta wszystkie siły starają się ich pozbyć, jakiś drobiazg ożywi je podczas seksu ponownie. Takie kary mogą być zapachy, dźwięki, jasne światła, lub odwrotnie, ciemności, – cokolwiek. Partnerzy dla intymności kobiet w każdym przypadku powinny być wybrane spośród tych, do których czują sympatię.

W tym samym czasie, przy braku orgazmu podczas stosunku płciowego u kobiet nie jest psychogenny rodzaju i nie jest związane z żadnym patologii narządów płciowych, może rozwiązać ten problem za pomocą kilku metod.

Metody odzyskiwania orgazmu u kobiet

Wydawałoby się, że otwarta próba rozwiązania problemu kobiecego orgazmu powstała niedawno z powodu tendencji dzisiaj. Rzeczywiście, w czasach starożytnych, maniery były dość ostre, żądając od kobiet, zwłaszcza marginalny skromność i uległości wobec mężczyzn. Gdzie tu mówić o orgazmie – to i patrzeć, uważam, że to niemoralne i zapisz szeregi nierządnic, a mimo to – skromna dziewczyna! Chyba mogę zaryzykować moją reputację?

Jest to jednak, o dziwo, nie jest tak. Wiele systemów, które pomagają kobietą uzyskać jasną orgazm został opracowany wschodnich mędrców w starożytności. Dlaczego byli tak zaniepokojeni tą sprawą, Bóg wie, ponieważ wskaźnik urodzeń nie jest naruszona. Być może były one nudzić objawienie ustawia kobiet żałośnie pyta: „Dlaczego nie mam orgazmu Dlaczego nie dostać się do doświadczyć przyjemności podczas seksu, do którego dążę do?” Być może najmądrzejszym niespokojnych stan mężczyzn, którzy cierpieli na kompleks niższości z powodu braku orgazmu u swoich przyjaciół, uważając siebie biednych kochanków. Tak czy inaczej, ale techniki wymyślone przez nich są bardzo skuteczne i zostały wykorzystane z powodzeniem do tej pory.

Najprostszym utworzony System taoistyczne mędrcy, aby pomóc przywrócić żeńskich funkcji seksualnych jest bardzo prosta. Jest to ściskanie i luzowania z prędkością przemiennego i siły mięśni pochwy. Wykonywania tych ćwiczeń może być zawsze i wszędzie: siedząc przy biurku, stojąc w kolejce, robi kilka prac domowych, a podczas jazdy w korku.

System ten normalizuje krążenie krwi w obrębie miednicy i animuje się w tym obszarze zakończeń nerwowych. Jeśli produkować do pięciuset takiego przymusowego zwalnianie dziennie, z orgazm problemy mogą być szybko rozwiązane. I to nie jest trudne, ponieważ taoistycznych praktyk nie wymaga żadnych specjalnych warunków i mogą wykonywać żadnej dziewczyna lub kobieta, w dowolnym miejscu i czasie.

Co zaskakujące, ale brak orgazmu u kobiet skutecznie wyeliminowane pozory. Tak, to jest więc fikcją – imitacja orgazmu, który czasami oskarżają mężczyzn doświadczyło spraw seksualnych. Można to łatwo wyjaśnione. Każda maska ​​człowiek ma zdolność do wpływania na jego wewnętrzną ducha. I, jeśli jest używany przez długi czas, to wewnętrzne stosunek zaczyna maska ​​bardziej przestrzegać.

Innymi słowy, kiedy pragniemy odgrywać rolę, to w jakiś sposób staje się częścią naszej istoty. Stałe Imitacja orgazmu – nie jest wyjątkiem. Jeśli przedstawić swój talent – drżenie ciała, błogi jęki i rzeczy – świadomość wierzą ich fizyczną powłokę i zaprogramować fakt przyjemności. I zaczynają się przełożyć je na rzeczywistość. Okazuje się, że coraz częściej kobiety zrobi – fałszywe orgazm podczas seksu – tym bardziej prawdopodobne, że wkrótce stanie się prawdziwą przyjemnością.

To jest – to rodzaj psychologicznej stymulacji, co można przypisać i fantazjach erotycznych podczas stosunku. Poczucie winy przed partnerem w tym nie powinno być. Brak orgazmu u kobiet – to zadanie, które muszą być rozwiązane za pomocą wszelkich środków. Ponadto, orgazm jest nie tylko dostarcza prawdziwą przyjemność dla samej kobiety, ale także podwojenie człowieka – widząc, że udało się dostarczyć kochał przyjemność, to osiągnie bardziej potężny i wspaniały punkt kulminacyjny. Jeśli wina, które powstaje podczas fantazji, trudno jest pozbyć się osoby z erotycznych snów może być Twoim partnerem.

Przed stosunek seksualny nie jest konieczne, aby męczyć się z różnego rodzaju „Ja – nie mogę” lub „jest niemożliwe – to jest niemożliwe”; aby uzyskać maksymalną przyjemność podczas seksu, pożądane jest, aby być wzbudzany w jak największym stopniu. Sposób ten może być gra wstępna i taoistycznych System ćwiczeń. Podczas intymności wyklucza obcych myśli, zastępując obsesji, „Dlaczego nie dostają orgazmu?” na zaufaniu: „mam orgazm!”. Maksymalny relaks, odkrywanie jedynie własne uczucia. Jednocześnie jesteśmy głęboko oddychać, aby rozładować napięcie całkowicie.

Podczas miednicy w górę iw dół kompresuje i dekompresuje mięśnie pochwy. Tak szybko, jak czujemy podejście orgazmu – zaczynają jęczeć i skręcać. Przyczynia się to do całkowitego wyzwolenia ciała, która może swobodnie przepływać przez samą przyjemność zapory. Jednocześnie podczas intymności skupienia się na orgazm nie jest konieczne – jeśli to zrobisz, będzie tworzyć napięcie, przez co trudno jest odejść kulminację i dostać cały „kompleks” przyjemności intymności.

To bardzo skuteczna metoda – stymulacja łechtaczki podczas stosunku. Jeśli partner jest ze względu na brak doświadczenia lub z jakiegoś innego powodu nie rozpocznie się zrobić to sam – lub podpowiedź z nim o pożądanym działaniu lub łechtaczki Niech nas w spokoju. Zapraszam do tego nie może być – musimy orgazmu!

Wszystkie te wskazówki są bardzo proste i można je śledzić każdą kobietę. Czasami to nawet nie musi wiedzieć, dlaczego nie ma orgazmu, w taki czy inny sposób kobiety; zdarza się, każdy z różnych powodów. Obecnie istnieje wiele technik, które są przeznaczone do orgazmu, nawet tych, którzy już dawno stracili nadzieję na niego. Powinna ona zostać podjęta jedynie do wybranej an_1, z należytą starannością, a przed każdym z nas otworzy głębię tego wspaniałego daru natury – jasny orgazm. Nie tylko. Możemy nawet pójść dalej i dowiedzieć się, jak ten wyjątkowy cud – wielokrotne orgazmy u kobiet, pozwalając światu znać płeć, we wszystkich jej piękna i różnorodności. I ta wiedza może pomóc tylko swoje przekonanie: mogę, jestem w stanie doświadczyć przyjemności, i czuję go podczas następnego każdym razem chcę tego! Rozwijaj się w przekonaniu, że będzie można afirmacje – jest kolejnym sposobem, za pomocą którego można nauczyć się mieć orgazm.

Afirmacje osiągnąć orgazm kobiety

Ważne jest, aby nauczyć się zrelaksować i zakochać się w przyjemności, twoje ciało może dać. Aby odkryć radość zaspokojenia seksualnego, po prostu zacznij wymawiać afirmacje do osiągnięcia orgazmu. Afirmacje – są pozytywne stwierdzenia, które wpływają na podświadomość i sprawić, byś uwierzył: mogę doświadczyć zabawy i prawdziwą przyjemność z seksu!

Takie sesje „terapia” w podświadomości są przeznaczone do tworzenia nowych pomysłów i nowych sposobów automatycznego reagowania w sytuacjach życia intymnego. Afirmacje są najlepiej powiedzieć, siedząc wygodnie na kanapie lub w fotelu, przy dźwiękach fal oceanu i muzyki lekkiej, które należy uwzględnić w niepełnej objętości.

Wykorzystaj moc swojego umysłu do zmiany postawy wobec własnego ciała i odczuć, że może dać. Zmiana na lepsze sposób swoją podświadomość sprawia, że ​​myślisz o sobie. Tylko nie należy zapominać: trzeba recytować afirmacje codziennie, przez co najmniej pół godziny z rzędu, można nawet kilka razy dziennie i zawsze na temat od dłuższego czasu. Pierwsze efekty można zauważyć nie wcześniej niż dwadzieścia dni. Ale wierz mi, twoje wysiłki nie zostaną zmarnowane, a pełne i jasne orgazmy nie musiał pan czekać!

Jesteś wolny, aby stworzyć dla siebie pozytywne zwroty, które pomogą Ci się zrelaksować i dostroić się do otrzymywania przyjemności. Główna zasada – muszą być zgłoszone wszelkie oświadczenia, ale nie zaprzecza, to znaczy, że nie może powiedzieć „nie może”, „Nie bój się”, „nie sądzę” i tym podobne. I znowu, mówienie o sobie tylko w obecnym czasie, aw każdym razie nie w przyszłości: „mogę”, a nie „mogę”, „czuję”, a nie „czuję”, „I did it” zamiast „i will” i tak dalej.

Dla przykładu podajemy kilka opracowały pozytywne oświadczenia, najbardziej odpowiedni dla Ciebie, z którego można także w swoich stwierdzeniach:

 • Mam silny pociąg seksualny;
 • Podczas seksu zawsze przychodzą orgazm;
 • Orgazm zawsze mam silne i żywe;
 • Dla mnie istnieje tylko mój partner i ja podczas seksu;
 • Jestem bardzo szybko reaguje na energię seksualną mojego partnera;
 • Mam wielką przyjemność z seksu;
 • Jestem bardzo seksowną kobietą;
 • Uwielbiam seks;
 • Czekam na płeć;
 • Seks jest dla mnie źródłem wielkiej przyjemności;
 • I zawsze jest łatwe do orgazmu występuje;
 • Tak się stale kilka orgazm podczas seksu;
 • Mam bardzo łatwo pojawia się podniecenie seksualne;
 • Mam dużo erogennych punktów, a ja naprawdę lubię, kiedy ich pieszczoty partnerskie;
 • Czuję się bardzo sexy i atrakcyjna;
 • Czuję się łatwe i wygodne podczas uprawiania seksu, mam bardzo łatwo wzbudzić;
 • Mój umysł jest wolny od problemów podczas seksu;
 • Jestem zainteresowany tylko w moim ciele i uczuć podczas seksu
 • Jestem bardzo seksowną kobietą, mam silne libido;
 • Mam pociąg do mężczyzn, bo jestem pełna energii seksualnej;
 • Jestem pewny swojej seksualności;
 • Chęć na seks występuje u mnie z łatwością w każdej chwili, kiedy chcemy, czy mój partner;
 • Mam piękne ciało, które jest w stanie dać mi wielką przyjemność.

Pełna życia seksualnego – zastaw zdrowia fizycznego i psychicznego każdego z nas. Seksualność nie jest wadliwy, to jest naturalne. Mężczyźni nie lubią beznamiętny sople. Dlatego należy starać się obudzić swoją pasję w dowolny sposób. Jeśli zastosujemy to do maksymalnej mocy, na pytanie, dlaczego kobieta nie dostaje orgazmu prędzej czy później przestanie istnieć.

load...