Dostosowany program sportów walki: kobiety są zachęcani!

Nie jest tajemnicą, że dziś kobieta ma sama wyniki i paznokcie i żurawi naprawy. Teraz panie zdecydowały się również nauczyć się walczyć. Dobrze, dostać się do siłowni i zapisać się w sztukach walki! Fakt, że dostaniesz się do nich i że w rzeczywistości rejestrowane – wszystkie odpowiedzi na pytania, mamy wdrożone sieci autokarowy-ekspert klubów fitness X-Fit Alexander Mironenko.

load...

Dlaczego kobiety angażują się w sztukach walki, a jaka jest różnica treningu kobiet z mężczyznami?

Sztuki walki już dawno przestał być męski przywilej. Z zainteresowaniem w sporcie każdego roku, a obszary ćwiczeń wśród „słabszej” płci rośnie. Wynika to z faktu, że angażowanie się w różnego rodzaju sztuk walki, dziewczyny mogą nie tylko nauczyć się chronić się w niebezpiecznych sytuacjach, ale również przynieść jej postać w dobrej kondycji: schudnąć, poprawić napięcie mięśni, podnieść metabolizm, stres, stać się bardziej pewny siebie i poprawy zdrowia. Sztuki walki sprawiają dziewczyny szczuplejsze, ładniej, młodziej i bardziej energiczny. Trening dla kobiet różnią się od mężczyzn, głównie poprzez zminimalizowanie możliwości wystąpienia szkody (złamany nos nieprawdopodobnym ozdobić Kobieta), nieco mniej aktywności fizycznej oraz szereg elementów technicznych, z uwzględnieniem kobiecej anatomii.

Jakie szkolenie sportów walki dla kobiet? Dokładnie tak, jak one dostosowane do płci pięknej?

Istnieje ponad tysiąc pięćset różne rodzaje sztuk walki i kobiet mogą spróbować swoich sił w każdym z nich, na przykład:

Tai Yuan idy – odnosi się do „miękkiego” style z nerwowego, układu krążenia i układ oddechowy. Poprawia koordynację, metabolizm i poczucie ciała, zwiększa witalność i uspokaja umysł.

load...

Aikido – odnosi się do „miękkich” style nauczania do wykorzystania siły wroga wobec siebie, wzmacnia ciało i ducha, przynosząc wewnętrzny spokój i świadomość w każdej trudnej sytuacji.

Karate – odnosi się do „twardego” stylu, poprawia koordynację, elastyczność, siłę i wytrzymałość, tworzy silny charakter i daje pewność siebie.

Taekwondo – odnosi się do „twardych” stylów, tworzy pewność siebie, wolną od wewnętrznych systemów, doskonale moduluje figurę, i powoduje, że organizm do tonu.

Program Grupa Boks Sparing zyskała ogromną popularność, co jest jego kluczowych cech?

GroupBpxingSparring – to najnowszy program fitness, który został zaprojektowany przez słynnego włoskiego trenera Vincenzo Mozzarella, Prezes Federacji Włoskiej Boxing fitness. Szkolenie to odbywa się pod ognistym i energicznej muzyki, która pomaga zachować właściwą tempo, intensywność obciążenia i dalsze energizuje. Lekcja praktykowane kombinacje bokserskie na nogi w sparingu, symulując prawdziwy bokserski trening w formacie fitness metodologia autorów, który nie tylko pozwala umieścić technikę cios, ale również, aby osiągnąć te cele fitness jak: redukcja nadwagi, wzmocnienie układu sercowo-oddechowego, lepsza koordynacja ruchy, poprawa kształtu i stres.

Jakie ćwiczenia na co mięśni grupy są wykorzystywane w programie?

Program wykorzystuje wszystkie bębny i sprzęt ochronny od klasycznego boksu. Jednak pomimo faktu, że strajki są ręce, stopy jest również bardzo aktywnie uczestniczą w szkoleniu z powodu aktywnych ruchów, przysiadów i wypadów, co szybko prowadzi do tonu nie tylko ręce, plecy i prasy, ale również wzmacnia pośladki, dzięki czemu postać nie do odparcia.

Czy jest prawdopodobne, aby uzyskać rannych, którym nie jest konieczne do wzięcia udziału takiego szkolenia?

Na każdym treningu można rozpocząć dopiero po badaniu lekarskim i zgody lekarza i GroupBoxing żadnego wyjątku. Ponieważ jest to dość intensywny trening cardio, to nie jest zalecane dla osób z chorobami układu krążenia i układu oddechowego i układu mięśniowo-szkieletowego. Główną zaletą GroupBoxingSparring jest niemal powszechną dostępność i bezpieczeństwo, wykonywać można bezpiecznie dojść do dzieci i dorosłych, początkujących i sportowców, kobiet i mężczyzn, a wszystkie one uzyskać jak najwięcej z procesu szkolenia bez obawy uszkodzenia lub zniszczenia.

Wniosek:

Martial Arts tworzą przede wszystkim moc ducha, gdzie najważniejsze – nie zwycięstwo nad przeciwnikiem i zwycięstwo nad sobą, ich słabości i lęki, które z pewnością pomogą każdą kobietę do osiągnięcia jakiegokolwiek celu. W tym takich jak coraz chudszy i młodszy. GroupBoxing wykonanych sztuk bardziej dostępne, ciekawych i pożytecznych dla zdrowia i figury.

load...