Dostępne shugaring głębokie bikini w domu

Zawartość:

Niewątpliwie każda kobieta chce być piękna, uwodzicielska i atrakcyjne. To po prostu tak się złożyło, że kilka tysięcy lat (według archeologów), od czasów starożytnego Egiptu, do pojęcia atrakcyjności obejmują gładką skórę bez włosów; Oczywiście, nie mówimy o głowę. I jesteśmy gotowi znosić wiele dla kobiety w gładkości skóry. Dziś będziemy rozmawiać o tym, co shugaring głębokiego bikini, jak to zrobić w domu, a nawet o tym, co jest dobre lub złe, to jak to jest czasami nazywane „perski depilacji.”

load...

Jak można się domyślić, pojęcie „shugaring” pochodzi od angielskiego słowa „cukier”, czyli „cukru”. Zasada działania tej procedury jest podobna do woskowania. Cukier gotowane gęstą pastę, nakłada się na skórę, a następnie usunąć wraz z włosami. Ale istnieją różnice:

  1. Dostępność i niski koszt składników: zgadzam się w każdym domu można znaleźć wodę i cukier.
  2. Brak reakcji alergicznych. Cała naturalnych składników, bez żadnych dodatków chemicznych, barwniki i środki zapachowe.
  3. Mniej uraz skóry. Pastę cukrową po prostu nie może złapać warstwę skóry, tak jak wosk, to ma wpływ tylko na włosy, włosy muszą być bardzo krótkie (nie więcej niż 5 mm) lub bardzo cienka. Dlatego jest tak dobrze nadaje się do usuwania włosów w okolicy bikini, gdzie skóra jest bardzo delikatna.
  4. Brak ogrzewania, procedura działa bez niego, więc prawdopodobieństwo poparzeń i rozszerzenia naczyń jest niezwykle mała.
  5. Praktycznie rosnąć włosy po shugaring. Doświadczeni ludzie mówią, że skóra będzie gładka dziesięć czy dwadzieścia dni, stan zapalny i inne problemy będą nieobecne.

Tylko alergików komponent – sok cytrynowy lub kwas cytrynowy. Dlatego też, przed podjęciem shugaring, sprawdzić się dla alergików. Aby to zrobić, niewielka ilość soku z cytryny, stosuje się na wewnętrznej powierzchni dłoni łokciowych i odczekaj chwilę. Jeśli podrażnienie, swędzenie lub zaczerwienienie w leczonym obszarze będzie lepiej nie ryzykować. Należy pamiętać, że alergie pokarmowe w cytryny i pochodnych nie gwarantuje reakcję alergiczną skóry. Ważne jest, aby pamiętać, że po zabiegu nie należy natychmiast udać się do sauny lub basenu pływackiego.

Przeciwwskazania shugaring

Po pierwsze, działa tak samo jak w przypadku przeciwwskazań depilacji woskiem – na powierzchni obszaru skóry, do której chcesz pracować, nie powinno być żadnych owrzodzenia, rany, zaczerwienienie, stany zapalne, podrażnienia i inne choroby skóry. Po drugie, bardzo poważny powód, aby zrobić shugaring jest żylaki – jeśli występuje w rejonie skóry, który będzie obsługiwać, depczą żył powierzchniowych i naczyń krwionośnych nie woskowanie lub cukier nie jest dozwolone.

load...

Przepis na makaron w domu

Składniki: kilogram cukru, sok z połowy cytryny, pół szklanki wody. Wszystkie składniki są mieszane i ciepło na dużym ogniu, ostrożnie ingerować dwie lub trzy minuty i skręcić w dół, aby zatrzymać ciepło, przykryć i gotować przez kolejne dziesięć minut. Następnie zdjąć pokrywę, aby zapobiec dwie lub trzy minuty, ponownie zamknąć pokrywę i nadal gotować przez około dziesięć minut. Jeżeli mieszanina jest zbyt płynny, koniec gotowania pokrywy w celu odparowania nadmiaru wilgoci. Przelać do pojemnika z tworzywa sztucznego i pozostawić do ostygnięcia. Pasta nie powinno być trudne, zbliżenie swoją konsystencję – jak mrożone karmelu.

Należy pamiętać, że może nie być w stanie zrobić wszystko dobrze za pierwszym razem. W procesie przygotowania ma swoje sztuczki i może to zrobić dwa lub trzy razy, zanim pojawi się akceptowalny wynik. Odpowiednio ugotowany makaron powinien być złoty kolor i zapach jak karmel. Jeśli pasty dziwny ciemny i ostry zapach, proces gotowania, niestety, trzeba zacząć od początku.

Istnieją odmiany powyższej an_1ury do produkcji małej ilości pasty, nie odkładać go do wykorzystania w przyszłości. Składniki: dziesięć dużych łyżek cukru, sok z cytryny jednej trzeciej, jedna duża łyżka wody. Zatuszować wszystko w szklanej miski, umieścić na dwie i pół minuty na tryb niskiego w kuchence mikrofalowej. Mieszanina powinna zacząć bulgotać, a następnie wymieszać i umieścić w trybie najpotężniejszego przez około minutę. Pasta ostygnie około siedem lub osiem minut, skorupa na powierzchni być plastikowy. Gdy pasta jest chłodzona tak, że nie jest możliwe, aby uchwycić, można umieścić go w kuchence mikrofalowej przez dziesięć sekund dosłownie. Bądź ostrożny w pracy, aby nie spalić czubki palców. Kulki z otrzymanej masy niezbędną do rozciągnięcia i złożyć do chwili uzyskania koloru białego.

Ten przepis jest produkcja dobrą prędkość, jednak istnieją niuanse – taka pasta nie złapać włos krótszy niż 3 mm, ale nie próbuj usunąć włosy są zbyt długie – to bolesne, aw przypadku bardziej tradycyjnego makaronu. Usuń mieszaniny dopiero po całkowitym wyschnięciu, w przeciwnym razie po prostu nie ma sensu.

Depilacja w ogóle jest w następujący sposób: weź pastę na małe kawałki, ugniatać o stanie gumy, to masa delikatnie rozłożone zamierzony wobec wzrostu włosów, to jest możliwe, aby pokryć te miejsca dla wygody pasków tkaniny. Po zakończeniu krzepnięcia energetyczne, płynnie do usuwania włosów.

Usuwanie włosów bikini głębokie

Nie bardzo wiadomo, dlaczego shugaring obszar głęboko bikini nie jest bardzo popularny, ponieważ, jak zostało powiedziane powyżej, zapewnia brak oparzeń i rozszerzenia naczyń, oprócz faktycznie dostępne w domu. Oczywiście, można iść do salonu, ale okazało się, że nie wszyscy nasi rodacy czują się wystarczająco zrelaksowany to robić regularnie. Ponadto w salonach jest gryzienie przyzwoitych cenach, a więc intymny salon depilacji w ubogich rzadko kiedy ktoś wydaje się być dobrym pomysłem, lepiej i łatwiej to zrobić w domu. Ale oczywiście, przed przystąpieniem do samodzielnego obszaru Shugaring bikini, konieczne jest wypracowanie ręce i nogi, nawet jeśli wierzysz w siebie.

Jest to najlepszy obszar bikini usuwanie włosów domu jest następujący:

  1. Przed rozpoczęciem procedury przygotowania odpowiedniego znieczulenia Delikatny strefa depilacji nie jest marne uważany za najbardziej bolesna; z właściwym podejściem shugaring zmniejsza dyskomfort, ale nie usunąć je całkowicie. Więc upewnij się, że masz pod ręką jest kostek lodu, maść przeciwbólowa lub zwykłych tabletek – w skrajnym przypadku, oni też będą działać.
  2. Jeśli włosy strefy leczenie dłuższe niż 5 mm, najlepiej jest wyciąć je do określonych długościach. Wynika to z faktu, że zbyt długo usuwania włosów jest bardzo bolesne, a zbyt krótkie włosy pasty cukrowej nie może uchwycić.
  3. Siedzieć w wannie jest najbardziej wygodna pozycja do samodzielnego shugaring. Jeśli nie ufasz zdolność do zrobienia wszystkiego w dotyku, z góry przygotować wygodny lustro. Jeśli używasz kostki lodu jako środek przeciwbólowy, wytrzyj je obszar depilacji, wytrzeć ręcznikiem (jeśli nie, to woda będzie zapobiegać masę cukru normalnie uchwyty) i natychmiast, a efekt utrzymuje nanieść pastę. Należy pamiętać, że trzeba zastosować ją wobec wzrostu włosów i strzelać do niego.
  4. Po zabiegu, wziąć prysznic i położyć na krem ​​po normalnym epilyatsii.Esli nagle po usunięciu cukru włosy na skórze pojawiają się zaczerwienienia i / lub podrażnienia, nie martw się, może to indywidualna reakcja na swojej skórze. Normalnie takie efekty znikają w ciągu kilku godzin. Można zrobić żadnego kremu gojenia, aby przyspieszyć ten proces.

Jeśli po shugaring wciąż pojawiają wrastające włosy, walczyć z nimi można nie tylko specjalne kremy, ale także środki folk – zacierania trochę soli na zwilżonej powierzchni skóry działa jak peeling i dezynfekcji. Procedura ta może być wykonana w postaci regularnego złuszczania.

Generalnie, skóra musi się przyzwyczaić do Shugaring, zwykle powyżej negatywne skutki pojawiają się po pierwszym zabiegu, trzeci lub czwarty usunięcie cukru włosy muszą już przechodzić łatwo i mniej boleśnie. Co więcej, po kilku zastosowań tej techniki na włosy regularnie uprawiane obszary są cieńsze i lżejsze, co znacznie ułatwia pracę z nimi.

load...