Dostępne ekstremalne: dwa z najbardziej wściekły programu publicznego

Zawartość

Obzorchik jest przeznaczony dla tych, którzy są zaangażowani w więcej niż 3-4 lat, a jego moc jest lepsza lub prawie sięga danych MMR trójboju. Niemniej jednak skupimy się na programach kulturystycznych z wszystkich jego funkcji planistycznych. Cóż, wszyscy wiemy, jakie cechy – zamiast liczenia objętości, intensywności i liczby wyciągów używany podejście ludowa „zamknij się i squat”. Czasami to działa. Zwłaszcza jeśli mają dobrą wytrzymałość, bardzo pasywny pracy, gdzie nie można myśleć i kilka godzin wolnego czasu każdego dnia.

load...

[Powrót do spisu treści]

DTP Chris Gethin

Co to jest: trening kulturystyka, kulturystyka w stylu czysto w celu prawidłowej, zestaw masy mięśniowej.

Jak wiemy: dla mnie osobiście to dowiedziałem się po obejrzeniu epicką blogu Dana Linn Bailey. W którym Dan zmęczony nie mniej poobijany po załogę uścisnął ręce w zgięciu 50 powtórzeń na bloku. Oczywiście byłem zainteresowany i znalazłem ten program na stronie internetowej „Kulturystyka. Com”. Reszta postępującej ludzkości, która przychodzi na powyższej stronie internetowej, okazało się, że. A najbardziej postępowa część – ich Play. Po tym wszystkim Chris ma stoper aplikacji, program ćwiczeń i liczby powtórzeń.

[Powrót do spisu treści]

Jak szkolić

Aby rozpocząć, trzeba kupić kilogram ibuprofenu i kurkumy. Poważnie, jest to jeden z programów najbardziej wrażliwych, które mogą, co do zasady, do pociągu. Chodzi o to, aby przejść od prac nad wytrzymałością (50 powtórzeń w jednym zestawie), do pracy na przerost (10-12 powtórzeń) poprzez oddzielne zestawy o podwyższonych powikłań. Chodzi o to, że przez jeden trening z jednym ćwiczeniu wypracować wszystkie typy włókien mięśniowych. Oto, na przykład, jak swing nogi:

load...
  • Leg Press, rozszerzeniem zhimom palcami platformy na tarło, 50, 40, 30, 20, 15 powtórzeń z wzrostem masy, a reszta od 45 sekund do 1, 5 minut. Następnie odwrócić „piramidę” – aby schudnąć, i ruszamy od liczby powtórzeń w przeciwnym kierunku;

  • Na końcu maszyny jeszcze wahać się w taki sam sposób, przy czym ciężary

Program towarzyszy zalecenia „są na wadze”, czyli nadwyżka 200-300 kcal z węglowodanów, istnieje kilka zbędnych dodatków spalacz tłuszczu na massonabore typu (logicznie Chris trzeba jeść, aby nie przybrać na wadze zamiast tłuszczu, ale ten rodzaj tłuszczu w tomy, nawet bez cardio – musi mieć naprawdę dużo), a można pobrać aplikację dla każdej grupy mięśni. Dziewczyny chyba nie lubią po prostu wzrusza ramionami jeden dzień, ale można zastąpić pracę, na przykład, na tylnej części delty. To takie zabawne zrobić hodowlę na tylnej części delty na stoku!

[Powrót do spisu treści]

Plusy i minusy

To jest absolutnie szalony programu. Wiele osob go używać, gdy nie ma sposobu, aby przestrzegać diety, ale jest jedno wielkie „wisi tamy lodu.” Negatywne i znaczące – to jest duże prawdopodobieństwo „otletaniya” centralnego układu nerwowego. Gdy straciłeś snu, eksperyment należy przerwać i wrócić do swojej normalnej lub fulbodi Split. Pożądane jest również w tydzień odpoczynku. W rzeczywistości, na normalnej diecie, oraz dobrych odstępach między sesjami, program może być utrzymana.

Minusem dla dziewczynek to również okazja, aby uzyskać trapez i czworogłowego. Ćwiczenia, choć są tak dobrane, że ciało rozwijać się harmonijnie, a nie sprawiają, że wygląda jak pudełko na cienkich nogach. I, oczywiście, nie powinniśmy tracić z oczu tego stopnia, że ​​program mógłby spowodować uszkodzenia stawów i więzadeł, zwłaszcza jeśli nie wiesz, jak prawidłowo wykonać podstawowe ćwiczenia. A przede wszystkim, jego fragment, a przyczyną szkody, jeśli ciebie każdego trybu, na przykład, ma miejsce w swojej własnej drogi, a nie technicznie ten sam

[Powrót do spisu treści]

Squat codziennie Cory Gregory

Ten program jest bardzo epicka omawiany na forum, które uczestniczą, ale wstydzą się do tego przyznać. Muszę powiedzieć, że niektóre z patronów tym forum bardzo lubią różne leki z kategorii zabronione, gdyż „wzrostu i regeneracji.” I te same patronów napisałem osiem (8) strony o tym, że nie można squat na co dzień. Bułgarski zespół ciężarów wysyła pozdrowienia do was, a nic nie mówi, nikt nie umarł, a konkurencja jest przeprowadzane i wyglądać dobrze.

[Powrót do spisu treści]

Czym jest

Trójbój Hybrid „intuicyjny charakter” i kulturystyka, dość dobre jeśli chodzi o przysiady szkoleniowych. Gdyby nie towarzyszyły problemy z przywróceniem obfitości „pusta” szkoleń technicznych. Autor programu i pomyślnie przeprowadzono w trójboju siłowym i kulturystyce. I twierdzi, że nie bez wsparcia farmakologicznego. W swojej pracy użył techniki Westside Barbell. To prawda, że ​​był bardzo je przerobione, że tak powiem.

Jak wiemy: Widziałem w Instagrame hashtag na nią i okazało się, że program. W tym samym miejscu, w którym wypadku. I Cory, nawiasem mówiąc, jest piękny, należy zapisać się do niej motywować siebie i tylko dla radości.

[Powrót do spisu treści]

Jak szkolić

Należy zakupić nakolanniki, pas trójboju (w podnoszeniu ciężarów nie jest wygodne i talii pas do fitness bikinistok dać znajomy biznesowe bikinistke, nie jest nigdzie przysiad, obarczona niedotlenienia mózgu i transformacji w was wie, że), tlenek magnezu i duże słuchawki. Najnowsze zobowiązani do słuchania różnego rodzaju oohs uzbroić o tym, że program jest niebezpieczny i natychmiast padają ofiarą zniszczenia stawu kolanowego. Następnie zarezerwuj sobie godzinę dziennie na ćwiczenia. I do przodu.

Każda lekcja zaczniesz rozgrzać na rowerze stacjonarnym i rzuca, a potem kuca. Na podstawie zaleceń, do odpoczynku pomiędzy seriami powinna wynosić od 30 do 90 sekund, co jest o epickich zaleceń „Popey trochę wody, umieścić naleśniki iz powrotem.” Podejścia zawsze będziesz miał 10, który wynosi od 2 do 10, od 2 do 5, 3 do 3 i 3 single. Nie ma zaleceń na ręcznym nie jest podana. Ale gdy wziąłem ten program wykonał klasyczny z małym ograniczonej intensywności – nie więcej niż 85% w jednym, 80 trójkami, a około 75 w piątek. Dziesiątki zrobiłem z 65% 1RM podczas cyklu staramy się zwiększyć masę na koniec miesiąca, „rzucił” 10 kg w przysiadzie i stał się bardziej jakościowy sumo spadać, to jest interesujące.

Są też dni techniczny – kiedy squat przedni przysiad lub pauzę. Warunkowe one dni zmniejszyło intensywność programu. Reszta ćwiczeń „rozprzestrzeniania” na zasadach kulturystyce. Poniedziałek – reżim dzień, wtorek – dzień trakcji, środa – ramiona, czwartek – broni, piątek – plecach i klatce piersiowej jeden dzień szkolenia techniczne, sobota – przysadziste i wzdłużne w stylu trójboju siłowym, niedziela jest nieznaczna przysiad przedni a prace nad brzucha i mięśni -razgibateli powrotem.

[Powrót do spisu treści]

Plusy i minusy

Program jest dobry dla doświadczonych ludzi do pracy z błędami technicznymi i przyrost masy ciała, w tym samym czasie. W pierwotnym opisie mówi, przez sposób, że możliwe jest na utratę wagi. Ale to jest dokładnie to miejsce w przypadku, gdy „nie wierzę oczy”, to znaczy, aby schudnąć, to może być na coś, ale jak długo może trwać na diecie, co single każdy dzień … Najbardziej znaczącą wadę programu – to pyatipovtornye ustawia codziennie. To mamy dość wymagający reżim.

Jeśli singli z 85% piku można zrobić co najmniej raz dziennie i będzie można odzyskać (tego paradoksu, w którym budujemy pewnego programu podnośnik), a następnie, że jest pyatipovtorki i może powodować swoje przyszłe szkody. Albo nie służą, jeśli nie wszystko wolno, i zabrać ze swojego ciężaru roboczego celowo 10-15 procent w każdym podejściem. W ogóle, co dziwne, ten program prac, mimo poziomu szaleństwa szaleje. Cóż, trzeba kupić te same legginsy lub poważnie dżinsy stretch. Od soboty będzie przesuwać się w jego spodniach po treningu z wielkim trudem.

Czy to znaczy, że ja polecam te programy? Nie. Jeśli jesteś niedoświadczony, a ty myślisz, że więcej – lepiej, na pewno nie. Zagraj z takich rzeczy dopiero po opuszczeniu „w głąb masy”, w spokojnym okresie jego życia, i tak długo, jak wiesz, co robisz.

Elena Selivanova

load...