Doskonała Asystent – Evra plaster, wszystko o niej

O tej innowacyjnej antykoncepcyjnego prawdopodobnie słyszał sporo naszych kobiet. On pojawił się na półkach aptek w Polsce oraz sieć sklepów internetowych medycznych, jak jeszcze kilka lat temu. W tym artykule chcemy mówić o szczegółach tego narzędzia i wyjaśnić szczegółowo, co jest Evra plaster.

load...

Czym jest poprawka?

Plaster Evra – jest to jeden z najbardziej skutecznych metod antykoncepcyjnych. Wynalazek jest uważana za wiodącą innowacyjnym lekiem dla zapobiegania niespodziewanej ciąży. Opracowany jego koncern Johnson & Johnson (jeden ze światowych liderów w branży farmaceutycznej). Patent Evra plastra został zatwierdzony w 2002 roku, a w tym samym czasie zaczął uwalnianie dużej skali. Zaledwie kilka lat na tym wspaniałym obiekcie zajmują jedno z czołowych miejsc wśród sprzedaży hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

Tynk odnosi się do antykoncepcji posiadające minimalną hormonów. Ma wszystkie zalety hormonalnych tabletek i jednocześnie najbardziej bezpieczne. Stopień niezawodność statystyk wynosi 99,6%.

Zewnętrznie, Łata jest gładka, cienka i przyklejone paski przyjemne różowe. Wielkość plastra 5 na 5 cm. Te małe paski są przyklejone do czystej i suchej skóry, włosów wolne (innych niż klatki piersiowej). Najbardziej odpowiednie obszary ciała do przyklejania tynk – to jest:

 • Brzuch i biodra
 • Zewnętrzna powierzchnia ramion
 • Obszar pośladki
 • Ostrza

Plaster składa się z trzech warstw:

 1. Warstwa ochronna jest elastyczna beżowym filmem, pomaga zachować pierwotny kształt plastra i chronić warstwę środkową przed działaniem czynników zewnętrznych.
 2. Warstwa środkowa, która składa się z dwóch hormonów etynyloestradiol i norelgestromin. Te składniki aktywne w głąb skóry na co dzień z przepływem krwi i rozprzestrzenianiem się na ciele kobiety.
 3. Trzecia warstwa jest zdejmowana przezroczysta folia, zdejmowanej bezpośrednio przed użyciem plastra.

Po tym, gdy plaster jest w kontakcie ze skórą, rozpoczyna jego działanie. Każdego dnia, on zwraca uwagę na żeńskie hormony, które blokują owulację i uniemożliwiają uwalnianie komórki jajowej. Również plaster powoduje zmianę składu śluzu szyjkowego, co powoduje trudności penetrację nasienia w rejonie macicy.

load...

Zalecenia dotyczące stosowania

W miejscu, gdzie łata nie można używać środków do pielęgnacji skóry (płyny, żele, kremy, olejki, itp). Pierwszy pas tynku powinny być wklejone w pierwszym dniu cyklu miesiączkowego.

Ważność plaster taśmy przez siedem dni. Potem trzeba go wymienić. Następny pasek kleju powinna być przyklejona do tej samej części korpusu, ale w innym miejscu (na prawo lub nieco na lewo). Aby zmienić plaster w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie.

Zaleca się, aby zrobić sobie przerwę po trzech tygodniach noszenia plastra (zwykle miesiączka zaczyna się w tym okresie). Jeśli pacjent zapomni zmienić plaster na okres do 48 godzin dodatkowych funduszy ochrony nie jest wymagane.

Korzyści plaster Evra

Korzystanie poprawkę gwarantuje ochronę przed nieplanowaną ciążą, a obecnie Evra i efektu terapeutycznego. Gdy stosuje się wiele rzadziej pojawiają ból menstruacyjny, nie ma prawie żadnego krwawienia podczas cyklu. Kobiety, które regularnie stosowane poprawkę obserwowane osłabienie rozwoju syndromu napięcia przedmiesiączkowego (PMS).

Plaster jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu, jest bezpiecznie utrzymywana na skórze. Potrafi podejmować żadnych procedur wodnych i opalania, można również skorzystać z sauny, solarium i angażować się w aktywne uprawianie sportu. Absolutnie nie ma żadnych ograniczeń dla pełnego życia, do których jesteś przyzwyczajony. Plaster jest prawie niewidoczny na skórze i nie powoduje niedogodności zużycie.

Hormony dostają się do organizmu przez skórę – to pozwala uniknąć choroby, które czasami pojawia się w przypadku konwencjonalnych doustnych hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

Teraz można pokazać zapomnienie. Evra plaster jest zmieniana raz w tygodniu, podczas gdy rygor i wnikliwość w czasie stosowania pigułek hormonalnych Oczywiście nie każdy lubi i każdy jest zadowolony.

Wady łatka

W naszym świecie nie ma nic doskonały, wraz z szeregiem zalet, plaster ma swoje wady:

 1. Może się zdarzyć, obierania gipsu, a nawet nie zauważyć. Według statystyk w tej sytuacji spadnie o 4% kobiet, którzy korzystają z Evra plaster.
 2. Być może pojawienie się alergii. Około 2% kobiet skarżył się na różne reakcje alergiczne skóry, które wywołały noszenia plastra.
 3. Może wystąpić uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej

Rozwiązywanie ewentualnych problemów przy użyciu patcha:

 1. Jeśli twoja mała łatka schodzą – nacisnąć mocno i trzymać go za rękę, tak w ciągu 10 sekund, a następnie upewnij się, że plaster jest mocno zakorzenione. Wzdłuż brzegów Swipe patch dla bardziej trwałe więzi. Jeśli tynk spadając, zmień go.
 2. W przypadku, gdy pas połączeniowy przeniósł całkowicie – zastąpić go nowym plastrem (jeśli stary nosił mniej niż jeden dzień). Wymagana jest dodatkowa ochrona. Następna poprawka kij do regularnego zaplanowanego dnia wolnego.
 3. Jeżeli plaster jest odsuwany całkowicie po 24 godzinach pracy, skuteczność antykoncepcyjna jest zmniejszona wiele razy. Następnie trzeba poczekać do pierwszego dnia następnego krwawienia miesiączkowego i ponownie rozpocząć korzystanie z plastra. Do tego czasu, użyć dodatkowych (nie-hormonalne) prezerwatyw.

Przeciwwskazania do korzystania z plastra Evra

 • Ciąża i laktacja (karmienie piersią)
 • Mają problemy z żył (zakrzepica)
 • Choroby sercowo-naczyniowe
 • Kobieta o wadze 90 kg (Evra w takich przypadkach jest nieskuteczne)
 • Stan rakowy
 • Obecność cukrzycy
 • Zastosowanie różnych leków. Jeśli jesteś zmuszony do korzystania z narkotyków,
 • Skontaktować się z lekarzem przed zażyciem poprawkę
 • Ciągłe bóle głowy (migreny)
 • Udar mózgu lub zawał serca
 • Kobiety w wieku 35 lat, cały czas palenia
 • Młode dziewczęta w wieku poniżej 18 lat

Bądź ostrożny!

W żadnym wypadku nie wyrzucać zużyty pasek plastra w toalecie. Należy pamiętać, że nawet w plaster zawiera hormony. Skontaktuj się żeńskie hormony w środowisku wodnym mogą negatywnie oddziaływać na środowisko.

Należy pamiętać, że Evra plaster, podobnie jak inne hormonalne środki antykoncepcyjne nie chronić przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, więc warunkiem koniecznym do korzystania z tego antykoncepcyjny jest to, że masz stały partner, a brak zarówno różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Zauważ, że łata – to zupełnie nowy antykoncepcji hormonalnej, ponieważ należy, nie zostały zbadane i jeszcze nie przeszedł gruntowną próbę czasu, więc nie dać się ponieść z nim przez bardzo długi czas. Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami leku. Nie naklejać plastra w innych częściach ciała. To nie tylko pozwala uniknąć niechcianej ciąży, ale także może być niebezpieczne dla zdrowia!

Zanim będziesz go używać, należy skonsultować się z ginekologiem i przekazać wszystkie niezbędne testy.

Cena tej nowej generacji antykoncepcyjnego całkiem do przyjęcia i nie wiele różni się od normalnego hormonalnych środków antykoncepcyjnych. Kup Evra plaster, których cena waha się w regionie 900-1200 rubli, może w dużych aptekach twojego miasta lub porządku poprzez leków zakupy online. Pakiet składa się z trzech taśm samoprzylepnych, przeznaczonych do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Recenzje przygotowania

Chociaż poprawka ostatnio pojawił się w wolnej sprzedaży naszych aptekach, to z wielką prędkością zyskuje popularność wśród naszych kobiet i dziewcząt. Według plastra Evra prowadzone statystyki, opinie, z których większość odsetek przypadków jest dodatni, wziął stałego uzbrojenia 90% wszystkich kobiet, którzy próbowali go.

Evra Patch naprawdę jest dziś uważany za jeden z najbardziej nowoczesnych i skutecznych leków w serii hormonalnych środków antykoncepcyjnych wymyśla. W ostrych warunkach do korzystania z zastrzeżeniem zasad i zaleceń, jak opisano w podręczniku, przy minimalnych skutkach ubocznych i wykorzystania prosta i łatwa masz gwarancję, aby zapisać się od niechcianego poczęcia.

Tempo rozwoju medycyny rośnie z każdym rokiem. Są to wszystkie nowe i skuteczne leki i prezerwatywy. Będziemy niezwłocznie informują o wszelkich zmianach w tym zakresie i mamy nadzieję, że z naszą pomocą, twoje życie będzie lepsze i bardziej interesujące.

load...