„Dorastanie skokowo”: fakt czy fikcja?

Zawartość:

Nadwaga, przejadanie się, binge eating – wszystkie linki w jednym łańcuchu zwane obżarstwo. Do tej pory, tysiące ludzi na całym świecie zmagają się z problemem nadwagi, bo dla wielu jest nie tylko aspekt estetyczny, ale również bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia, a ostatecznie życie. Jednak nie jest wadą – brak masy ciała. I, być może, w tym przypadku, osoby otyłe nigdy zrozumieć cienki, taki sam desperację walki o własne zdrowie, ale nie chcąc schudnąć i zyskać go.

load...

Zdrowe istnieją, jak wiadomo, wymaga masy ciała. Czynnik ten jest najbardziej bezpośredni wpływ na wszystkie sfery naszego życia. Mając niezdrowe masy ciała, na co dzień trudno się skoncentrować w pracy, do podjęcia pewnych przedsiębiorstw przynieść cele do końca. Ponadto, mając na brak lub nadmiar masy ciała, to jest trudne do wykonania nawet najbardziej podstawowe ćwiczenia fizyczne, takie jak wchodzenie po schodach, pływanie, bieganie, itp, jest integralną częścią zdrowego stylu życia. Innymi słowy, jednostka odrzuca sam jak ciężar i brak.

Muszę powiedzieć, że ten, kto nigdy nie próbował w moim życiu, a schudnąć i zyskać na wadze, potwierdzają, że odzyskanie często znacznie trudniejsze niż stracić. Gdy ciało jest całkowicie zakłócony metabolizm i szczupłość jest spowodowana przez czynnik hormonalny, banalne nadmiar dziennego zapotrzebowania kalorii nie rozwiąże sytuacji. Jednakże, istnieje kilka metod pomocniczych, które są popularne w przyrost masy ciała. Na przykład, sposób ten jest znany z wykorzystaniem drożdży piwnych. I tak będzie jasne później.


Powrót do spisu treści

Wpływ drożdży piwnych do ciała ludzkiego

Przed użyciem jakichkolwiek leków, należy zrozumieć, że jako jego część, bo nieodpowiedzialność i zaniedbania w stosunku do ich stanu zdrowia może doprowadzić do katastrofalnych rezultatów. Jeśli zagłębić się badaniem natury drożdży piwnych, prawdopodobnie przeczytać w większości źródeł, że lek – to tylko magazyn różnych elementów mikro i makro, aminokwasów i całej grupy witamin. Z tego można wywnioskować, że ich użycie w sobie ma pozytywny wpływ, nawet, jeśli nie jest to konieczne do wyczyszczenia docelowa masa wzrosła.

load...

Co to jest pozytywny efekt? Po pierwsze, ten lek poprawia trawienie i przewodu pokarmowego. Bardziej szczegółowo, poprawę chłonności jelitowego i jej ruchliwość i trawienie się lepiej i ciało ludzkie odbiera więcej składników odżywczych z pożywienia spożywanego. Muszę powiedzieć, że to jest po prostu niezbędnym jakości w dzisiejszej rzeczywistości, ponieważ często nie mamy nawet wyobrazić, co jemy i jakie pokarmy powodują szkód w organizmie z konserwantów i dodatków do żywności.

Ponadto, drożdże piwne i normalizacji funkcji wątroby. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby zrezygnować z napojów alkoholowych. Ponadto stymuluje trzustkę, a wraz z nim wiele ważnych procesów, dla których podmiotem był odpowiedzialny. Paznokcie i włosy stają się mocniejsze, bardziej żywe i naturalne. Ponadto, ulepszone krwi, normalizuje się ośrodkowego układu nerwowego. W skrócie, zdrowsze staje się dosłownie całe ciało.

Jednak i to nie wszystkie pozytywne cechy. Drożdże piwne mają nieoceniony wpływ na metabolizm organizmu. I trzeba powiedzieć, że ma bezpośredni wpływ na przyrost masy ciała i dumpingu. Ponadto, poprawia apetyt. Więc drożdże wykorzystywane do przybierania na wadze nie jest przypadkowa, a pewni, stosując ten lek, brakującą masę ciała, na pewno będzie wpisać (może być niezbyt szybko, ale w związku z tym jest ważniejsza niż jakość, niż na osi czasu).
Powrót do spisu treści

Jakie są drożdży piwnych?

Po wymienieniu pozytywne cechy drożdży piwnych, choć nie jest to cała ich lista powinna być określona, ​​z którego mimo wszystko jest to produkt lub każdy z jego elementów są odpowiedzialne za całkowite wyleczenie. Tak więc, głównym składnikiem drożdże piwne – białko, o którym wiadomo, jest przede wszystkim „rzeźbiarz” ludzkie ciało. Bez niej jest niemożliwe do budowy włókien mięśniowych i trudno wyobrazić istnienie pełny, w rzeczywistości, ta część daje najwyższej jakości energii dla życia. Poza tym chcąc przytyć w pierwszej kolejności należy jeść pokarmy białkowe, ponieważ masy mięśniowej jest znacznie bardziej atrakcyjne i zdrowe tłuszcze.

Oprócz białka, drożdże piwne jest cennym źródłem niezbędnych witamin z grupy B, w tym kwas foliowy, cholina, tiaminy, i tak dalej. Zawierają one także kwasy tłuszczowe, wapń, magnez, żelazo, mangan i inne mikro- i makroelementy. Ponadto, nie wspominając żywe mikroorganizmy (bakterie), które są zawarte w drożdżach piwnych żyje. Przyczyniają się one do polepszenia pracy w przewodzie pokarmowym.


Powrót do spisu treści

Jak drożdże piwne mogą przyczynić się do przybierania na wadze?

Patrząc na listę użytecznych składników drożdży piwnych, to jest oczywiste, że z uwagi na ich pozytywny wpływ na całą występuje przyrost masy ciała, w szczególności. Jednakże ten ostatni należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ, jak wspomniano wcześniej, wiele osób przez wiele lat bezskutecznie próbuje przybrać na wadze, nie wiedząc o korzystnym działaniu produktu.

Białka, z którego około 60% stanowią drożdże piwne, jest podobny w budowie do białek pochodzenia zwierzęcego. Materiał ten jest bardzo korzystny wpływ na rekrutację masy mięśniowej, i biorąc pod uwagę, że drożdże białka kalorii piwo jest około 2,5 razy większa od wartości kalorycznej białka zwierzęcego, można wyciągnąć wniosek, że stosowanie w diecie byłaby idealnym narzędziem do nadwagi.

Jak pracować z drożdży piwnych do nadwagi i jaka jest ich zasada działania? Jeśli pamiętasz, że produkt ma pozytywny wpływ na wątrobę, to normalizuje wszystkich jego funkcji, a także korzystny wpływ na przewód pokarmowy jako całości, staje się jasne, dlaczego osoba otrzymująca taką drożdży poprawia apetyt. A jeśli osoba prawidłowo wygenerować swój apetyt na przyrost masy ciała, czyli zwiększenia liczby posiłków kosztem jakości produktów wysokokalorycznych, osiągnięcie upragnionego celu osiągnięcia.
Powrót do spisu treści

Czy powinienem iść na siłownię?

Warto zauważyć, że wzrost zdrowej masy mięśniowej musi towarzyszyć sportu. Oznacza to, że biorąc drożdże piwne są połączone z wizytą na siłowni, a mianowicie zawodów obciążenie zasilania. Następnie wynik nie potrwa długo.

Innymi słowy, drożdże do przybierania na wadze powinny być częścią całościowego podejścia, a nie jego głównym panaceum. Najpierw musisz zarejestrować się w dobrej siłowni, która zmusiłaby kluby i ćwiczenia aerobowe, to byłoby miło. Pamiętaj, że główne obciążenia, co przyczynia się do wzmocnienia mięśni, beztlenowe, czyli innymi słowy, moc (co oznacza, że ​​nadużywanie cardio i ćwiczenia aerobowe nie jest to konieczne). Prawidłowe ładowanie własnych włókien mięśniowych można osiągnąć bez zwiększania ich stopniowej żadnych syntetycznych narkotyków. Tak więc, ładunek jest prawidłowo zmiennego treningu i odpoczynku (mięśnie nieaktywnych musi pozostać 1 do 2 dni), właściwy pracę z hantlami i ważenie pełnego i zdrowego snu.

Warto również zauważyć, że jedzenie podczas robienia drożdże piwne powinny być pełne i zdrowe. Nie nadużywaj zbyt wysokokaloryczne i szkodliwych produktów, drożdże piwne, ponieważ same w sobie są suplementy diety o wysokiej energii. Innymi słowy, nadużywanie tej zasady, można uzyskać nie tylko mięśnie, ale i masy tkanki tłuszczowej, której nadmiar jest również obarczona konsekwencjami, jak również nadmiernego chudość.


Powrót do spisu treści

Wskazówki dotyczące odbioru drożdży piwnych

Najbardziej rozpowszechnioną formą, w której można znaleźć dziś drożdże piwne, – forma tabletek. Tej metody jest to wygodne, ponieważ może być łatwo suplementację dostosowanie posiłki, co pomyślnego wyniku drożdże (zwykle w postaci tabletki przyjmowane trzy razy dziennie, wraz z posiłkiem).

Jednak drożdże mogą być przygotowywane w domu (nie mylić z piwem jak napój nie będzie w stanie zastąpić drożdże w czystej postaci). Aby przygotować trzeba okruchy czarnego chleba, moczone we wrzątku przez pewien okres czasu. Później dodali suche drożdże i wynikającą infuzji kilkakrotnie przegotowanej i schłodzonej.

W końcu, jeśli jest to pożądane, można dodawać cukier lub miód i zajmuje około sześć razy dziennie przed posiłkami. Jak widać, drożdże piwne biorąc w postaci tabletek z pewnością ułatwi codzienne obowiązki. Jednak forma suplementacji w tym przypadku – prywatna sprawa.
Powrót do spisu treści

Przeciwwskazania drożdże piwne

Ważne jest, aby brać pod uwagę poszczególne cechy organizmu, określane celu drożdże piwne. Po tym wszystkim, nawet w tak użyteczny produkt może być przeciwwskazaniem do przyjmowania różnych ludzi, ponieważ nasze ciała do tych samych procesów może różnie reagować.

Jeśli zaczął brać drożdże piwne i czuć nieprzyjemne wzdęcia i uczucie ciężkości w żołądku, zaczynasz kłopoty lub biegunka pojawiła odbijanie, należy przerwać przyjmowanie tego leku. Fakt, że z drożdży piwnych może powodować nietolerancję, mając indywidualny charakter, a do identyfikacji, na przykład tego, czy otrzyma go w przypadku, bez interwencji medycznej, jest niezwykle problematyczne.

Można jednak stwierdzić, że bez indywidualnego badania drożdży piwnych Nie zaleca się stosować w przypadku alergii na penicyliny, choroby nerek, dna moczanowa, i pleśniawki, nawet jeśli twoim celem – do przybierania na wadze. Traktuj swoje zdrowie bardziej uważnie!

load...