Dokonywanie wodny manicure w domu

Zawartość:

Piękne i niezwykłe pomalowane paznokcie wzmocnić kobiece piękno. Ale moda jakiś czas temu francuski manicure dziś nie jest tak oryginalny. Nowoczesne kobiety wolą, niestandardowym, na przykład, wodnym manicure . Nauczymy Cię, jak to zrobić w domu.

load...


Powrót do spisu treści

Metody nakładania wodny manicure

Ci, którzy mają zamiar zrobić podobną procedurę, trzeba będzie:

 • Woda i pojemność dla niego;
 • Krem do rąk;
 • Scotch;
 • Remover;
 • Wykałaczki;
 • Runo;
 • Przejrzyste i różne kolorowe farby.

Sposób wykonywania paznokci na wodzie:

 1. Przed manicure paznokci traktowane, dać im estetyczny kształt, pozbyć się nadmiaru naskórka. Po ich pokrycie lakierem bezbarwnym i umożliwić jego całkowite wysuszenie.
 2. Wlać do zbiornika ciepłej wody.
 3. Skóra wokół paznokci rozmaz tłuszczu śmietanę. Upewnij się, że nie trafił w sedno, a wodny lakier na nim pozostanie. Następnie obkleyte krawędzi taśmy do naskórka tonął.
 4. Przyjmować jedną puszkę lakieru i kroplówki ostrożnie do wody, nieznacznie zmieniając szczotkę do powierzchni wody. Po pierwsze spadek złamał, wziąć inny kolor i zrobić to samo. Ile kolorów jest potrzebne, tak wiele razy, i robi to procedurę.

Ważne jest, aby pamiętać, że większość lakieru jest to, że najpierw kapała.

load...
 1. Wziąć wykałaczki i używać go do różnych plamy lub wzory na wodzie.
 2. Po uzyskaniu odpowiedniego wzoru, moczyć paznokcie w misce, wyjąć i oczyścić nadmiar skóry wokół paznokci z płytki paznokcia.
 3. Czekać aż wyschnięciu (około 15 minut).
 4. Ta sama manipulacja zrobić z resztą palców, woda nie musi się zmienić.

Powrót do spisu treści

Co jeśli …?

Rodzaje i przyczyny nieprawidłowe wodny manicure mogą być następujące:

 1. Rezultatem jest inny wzór. Ten rodzaj paznokci nie przewiduje tego samego wzoru na wszystkich paznokciach. Więc nie zniechęcaj się, jeśli paznokcie okazały się inaczej.
 2. Lakier jest rozłożone na powierzchni. To zależy od temperatury wody i struktury lakieru. Woda nie jest konieczne ogrzewanie więcej niż 40 stopni, stosowanie rozcieńczone farby nie jest to konieczne.
 3. Manicure nie jest całkowicie odwrócił. Jeśli w pierwszym nie działa, nie martw się i nie spaść sprawę. Dowolny zabieg kosmetyczny wymaga praktyki. Więc proszę o cierpliwość i wytrwałość. W rezultacie, trzeba wszystko potoczy.

load...