Dokonywanie strefa miłość feng shui

Zawartość:

Feng Shui (Feng Shui) – Chiński to nauka, że ​​biorąc pod uwagę organizację otaczającej przestrzeni zgodnie z przepływów energii chi. Według tej doktryny, dla człowieka, aby być szczęśliwym i szczęście, trzeba odpowiednio zorganizować zakwaterowanie, z każdego sektora domu szczególną uwagę. W tym artykule przyjrzymy się, co okolicy miłości, gdzie to jest i jak go wyciągnąć.

load...

Powrót do spisu treści

Małżeństwo sektor: Postanowienia ogólne

Uważa się, że obszar Love (małżeństwa lub obszaru) znajdują się w południowo-zachodniej części nieruchomości.

W tym przypadku, jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia pasji między mężczyzną i kobietą, ale także o dobro rodziny jako całości, to część projektu mieszkania wpływa na wzajemne zrozumienie między ludźmi w gospodarstwie domowym.

Właściwa organizacja przestrzeni w tym sektorze nie tylko wzmocni relacje między bliskimi przyjaciółmi, jest również w stanie przyciągnąć miłość w życiu samotnego człowieka. Ale nie powinien odnosić się do procesu rejestracji strefie miłości w Feng Shui jako magicznego obrządku – miłość pisze to nie ma nic wspólnego, i kogoś do zakochać się ze sobą za pomocą wiedzy o feng shui nie zadziała.

load...

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie zawsze muszą być czyste i wygodne w tej części mieszkania. Oczywiście, nigdy nie bałagan mile widziane, ale należy pamiętać, że im mniej zadbane jest obszarem o małżeństwie, tym więcej problemów można spodziewać się w rodzinie. Wraz z tym jest, aby rozważyć konkretne zalecenia dotyczące rejestracji tej konkretnej dziedzinie.


Powrót do spisu treści

Wybór odpowiedniego meble

We wnętrzu Postaraj się, aby każdy mebel w tej dziedzinie miał „kilka”. 2 krzesła, 2 stoliki, 2 krzesła – wszystko powinno być 2, ponieważ miłość – to dwa wzajemne uczucia. Jeśli obszar małżeństwo wpada do sypialni, a zatem jest to miejsce łoże, to nie znaczy, że trzeba umieścić obok innego łóżka.

Wystarczy postarać się o blisko łóżko miało więcej par obiektów – 2 poduszki, 2 lampy, kinkiety przy łóżku (byłoby lepiej, jeśli światła są kryształ).
Powrót do spisu treści

Jakie elementy powinny być w tym sektorze

Na tej strefie mają korzystny wpływ element ziemi i ognia, a woda i metal może tylko zaszkodzić. W związku z tym starają się nie być tu mnóstwo przedmiotów metalowych, jak również dostępność wody w jakiejkolwiek formie. Ozdobne fontanny, wazony – to tutaj wszystko nie powinno być. Nie jest konieczne, tu nawet umieścić świeże kwiaty, ponieważ ich wzrost wymaga wody. Ale malowane kwiaty spadnie w sam raz – obraz z ich wizerunku będzie miała pozytywny wpływ na uczucia pary. Jeśli chcesz, aby miłość była namiętna, to najlepiej wybrać dekoracje z obrazami piwonii, a jeśli nie wystarczy czułość i ciepło, a następnie podjąć różę.

Z tego samego powodu, tzw ołtarz miłości nie powinno być w łazience lub toalecie. Według Feng Shui, wody, która znajduje się w łazience, każdy dzień będzie „umyć” swoje uczucia. Jeśli małżeństwo wpada do kuchni, to również nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Szczególne znaczenie w dziedzinie małżeństwa znajduje się kojarzenie jej poddanych. Można dostarczyć, na przykład, figurki, która będzie ucieleśnieniem miłości – to najlepiej jeśli to chłopiec i dziewczynka figurki, dwa łabędzie i gołębie. Najbardziej znane symbole szczęścia i harmonii w rodzinie są motyle i kaczki mandarynki.

W tej strefie należy umieścić świecę, najlepiej czerwone i białe kwiaty – będą podszywać mężczyznę i kobietę. Jeśli twoje życie uczuciowe nie będzie dobrze, należy okresowo podpalili świecy – będzie oczyścić swoją energię, element ognia pomogą Państwu dokonać relacja silny i namiętny. Kocham strefa może być również ozdobione pięknymi kamieniami – więc można wzmocnić wpływ elementu ziemi.

Unikaj przechowywania w tym miejscu przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych. Malowanie złota, imitacji granitu, itd. – .. Wszystko to doprowadzi do swojego życia kłamstw i zdrady sprowokować. W tym obszarze nie powinny być zepsute rzeczy – wszelkie pęknięcia i zadrapania wpływa na relacje w rodzinie. Zgodnie z naukami Feng Shui, tym trudniej rzeczy w strefie Love – silniejszy związek. Z tego samego powodu nie powinno być rzeczy, które wcześniej nie należą do ciebie – żadnych przedmiotów przechowywanych energię swoich ostatnich właścicieli. Tak więc, w dziedzinie małżeństwa nie może być przechowywany antyki – obecność „obcego” moc, aby przyciągnąć ludzi obcych w swoim życiu, które mogą wyniknąć w zmianie.

W dziedzinie małżeństwa mogą być umieszczone zdjęcia bliskich, tylko aby zobaczyć, że nie ma jednej osoby obrazów. Jeśli jesteś sam, dopóki można ozdobić tej części płaskich obrazów par i różnych figurek w kształcie serca – pozwoli przyciągnąć do swojego życia i niech miłość w swoim sercu nowy uczucie. Pamiątki w kształcie serca pudełko z serca – to wszystko pomoże Ci aktywować strefy miłości i znaleźć szczęście. Przez sposób mówienia, zakres fotografii powinny być subtelne i eleganckie – ciężkie przedmioty zdolne do „cięższej” relacji.


Powrót do spisu treści

Jakie kolory mogą być wykorzystane w projektowaniu

Tradycyjnie uważany za kolor miłości czerwieni, różu i jasnej zieleni. Ale nie dążyć do malowania ścian chaotyczne jasne plamy – nie zapominaj, że wszystko powinno wyglądać harmonijne i barwne kolory wnętrza mogą wyglądać krzykliwą i podrażnienie oczu.

Dokonując sektor miłość może stosować różne odcienie brązu, ale starają się unikać zbyt ciemne kolory. Jeśli jesteś samotny i czujesz wewnętrzną dewastacji, konieczne jest użycie koloru żółtego – na przykład, aby odebrać piękny jasny żółtawy odcień tapety.
Powrót do spisu treści

Aktywuj sektora małżeństwo w celu zwiększenia pasji

Aby stosunki między małżonkami są harmonijne, konieczne jest utrzymanie zainteresowania seksualnego u siebie i pasją przez lata stępionych. Na ogień twoje uczucia nie gasną, eksperci feng shui radzą, aby zachować w rejonie obiektów małżeńskich erotycznej symboliki. To może być olej do masażu erotycznym, afrodyzjaki, książki o miłości i seksie, obrazów erotycznych. Ale należy pamiętać, że elementy te powinny być zamknięte od wścibskich oczu, nie należy umieścić je w widocznym miejscu.


Powrót do spisu treści

A jeśli wszystko jedno łazienki lub kuchni?

Jeśli masz pecha i sektor miłości w domu znajduje się w łazience, w tym przypadku, aby zneutralizować negatywny wpływ lokalu. Aby to zrobić, drzwi z zewnątrz łazienki powinien powiesić lustro, a sam drzwi powinny dać kolor, że połączył się z murem. Więc chcesz zablokować tę przestrzeń, przełożyć ją. Następnie obszar miłości mogą być uznane najbliżej mieszkaniu siedzibą sanitarnej w domu.

Jeśli strefa miłości – jest to kuchnia, a następnie w tym sektorze należy umieścić tabelę. Pożądane jest, aby być okrągły kształt, a liczba stolców był nawet (należy pamiętać o powiązaniu elementów). Spróbować zatopić się z dala – negatywny wpływ wody mamy już omówione powyżej. Dokładnie upewnić się, że w dziedzinie małżeństwa nie jest zaśmiecona widelce i noże, ostrych przedmiotów, konflikty te mogą wnieść do swojego życia.

Można stwierdzić, że w strefie miłości powinien zachować te rzeczy, które są związane z miłością i szczęściem rodzinnym. Ta część mieszkania jest odpowiednia do przechowywania droga do serca rzeczy i zdjęć rodzinnych. Najważniejsze to starać się tę właściwość narożny z miłością i oddaniem i zawsze wierzyć w to, że twoja rodzina zawsze będzie dobrze – wtedy twoje małżeństwo będzie bardzo silna, a dzieci będą dorastać szczęśliwy i zadowolony.

load...