Dog Training – Dlaczego i jak szkolić psa?

Są, oczywiście, sprytny, nasze psy. W uzupełnieniu do poświęcenia i odwagi mieć więcej wrodzoną inteligencję. Są zaskakująco bystry lub nawet umiarkowanie pomysłowy. A oto dlaczego każdy pies, który mieszka obok osoby trzeba kształcić i szkolenia – jeden z głównych sposobów jej wychowaniu.

load...

Pies trening fizyczny łatwe i trudne zarazem. Łatwo, bo psy są szkoleni, aby być szczęśliwym, aby dać radość komunikowania się z osobą. Trudne z powodu szkolenia dla udanego osoba musi nie tylko do nawiązania kontaktu z psem, ale także dużo cierpliwości i pewnej wiedzy.

Podstawowe zasady treningu

Pamiętaj, że pies – zwierzęcia ze szczególnym organizacji nerwowego. W swoich działaniach kierują się nie tyle umysł i zmysły, jak instynktów i odruchów. Choć psy są w stanie myśleć i czuć (kto by w to wątpić?) Podstawą treningu jest rozwinięcie pewnych odruchów do zespołu przyjmującego. Zaczął studia z psem, należy pamiętać o podstawowych zasadach.

  1. Szkolenie psów jest możliwe w każdym wieku. Jednak dla pomyślnej edukacji szkolenia psów trzeba zacząć od szczenięcia. Jest to okres, kiedy fundamenty zrozumienia właściciela z psem.
  2. W procesie szkolenia nie może używać przemocy wobec zwierząt, a nawet więcej, aby go pokonać. To nie tylko doprowadzi do utraty zaufania, ale także embitter psa.
  3. Skuteczność treningu zależy od stanu psa. W związku z tym pod uwagę nie tylko jego życzenia, ale także nastrój i stan zdrowia uczniów.

Podstawowe metody szkolenia

Wybór metody zależy od charakteru samego psa, a na co umiejętność chcesz ją nauczyć. Szkolenie psów w domu i eksperci z obsługą pies jest wykorzystanie czterech podstawowych metod: vkusopooschritelnogo, odtwórczy, mechaniczne i kontrast.

load...
  • Metoda Vkusopooschritelny polega na tym, że pies dostaje użyte do wykonania polecenia na ucztę (Food bodźca).
  • Odtwórczy metoda opiera się na instynkt naśladownictwa. Czy zauważyliście, że jeśli zacznie pakować jednego psa szczeka, a następnie dołączyć do niej inni. W procesie szkolenia instynkt naśladownictwa służy nie tylko do innych psów, ale właściciel (który uważa lider pies).
  • Metoda mechaniczna jest to, że pies przyzwyczaja się jednocześnie reagować na polecenia mówionego i skutku mechanicznego samego psa. Na przykład, wyszkolony pies na komendę „siad”: Mów polecenia i naciśnij na zadzie zwierzęcia, zmuszając go, aby usiąść.
  • Metoda kontrast Dog Training obejmuje połączenie wielu bodźców. Na przykład, mechaniczne i środek zapachowy. W tej metodzie, można nauczyć psa komendy „ja”: powiedzieć polecenie, delikatnie ciągnąć na smyczy, a następnie zachęcić delikatność.

Stosując wszystkie te metody psów wyszkolonych bardzo wiele umiejętności, począwszy od nauczania elementarnego, a kończąc na zdolności do wykonywania skomplikowanych sztuczek i noszą pies stróżujący. Jednak szkolenie psów w domu prowadzi dość prozaiczny cel. Dressiruya swoich ulubieńców, czynimy im posłuszeństwo. I w celu uczynienia pies słuchać swego pana, powinna wiedzieć, czego chce od niej. To, czego uczymy nasze psy – do wykonywania pewnych czynności na różnych sygnałów.

ABC treningu domowego

Każdy pies domowy trzeba znać i przestrzegać kilku podstawowych komend. Pierwszy zespół „miejsce!” łatwo nauczyć szczeniaka z jego uzależnieniem od nazwy. Tylko umieszczenie dziecka na łóżku i głośno powiedzieć komendę. I zabezpieczyć odruch w przyszłości, należy użyć metody promocji.

Jak nauczyć szczeniaka komendy „do mnie!”? Tylko kiwa go do siebie, powiedzmy, a ten zespół. Jeśli dziecko nadaje się niechętnie i powoli, a następnie szybko oddalają się w przeciwnym kierunku. Nie zapomnij, aby zachęcić swoje uczucia psa lub delikatność.

Nieco później (około dwóch miesięcy życia), można rozpocząć, aby nauczyć swojego psa realizację innych zespołów. Aby nauczyć szczeniaka komendy „siad!” Podnieś rękę z poczęstunkiem, żeby mógł zobaczyć kawałek ciasta po prostu siedzi. Jak tylko pies siedzi, wypowiedz polecenie i dać nagrody. Jeśli zwierzę nie chce usiąść mu pomóc stosując lekki nacisk do nasady ogona. W ten sam sposób zespół ten może być przeszkolony i dorosłego psa.

Następujące polecenie, które należy znać i stosować się do psa, „leżeć!”. Ona powinna iść do łóżka z pozycji siedzącej. Uczyć zwierzaka leżeć na zespół, trzymać ramię psa i delikatnie dokręcić jego przednie łapy do przodu. A żeby nauczyć psa, aby dostać się na zespole, powiedzieć słowo „stand” i jednocześnie podnieść go unosi rękę pod brzuchem zwierzęcia.

Do treningów z zespołem „obok” pies ma na sobie obrożę z krótkiej smyczy i umieścić obok przyjmującego (w lewej nodze). Polecenie karmienie psa łatwo ciągnąć na smyczy, co powoduje, że osoba na około. Gdy pies stoi lub siedzi obok nogi nadrzędnego (zdając sobie sprawę, co ją wywołuje), koniecznie nagrodzi.

Wszystkich, ale kilka zespołów, które mogą nauczyć swojego psa do każdego hosta. Do szkolenia psów w domu była skuteczna, należy przejść do ćwiczeń, aby przygotować się psychicznie i intelektualnie. Kluczem do sukcesu w tym trudnym zadaniem będzie cierpliwość, wytrwałość i miłość!

load...