Dobry grzyby: wykorzystanie drożdży do włosów

Od czasów starożytnych, ludzie używają dużo pieniędzy publicznych, aby utrzymać atrakcyjny wygląd. Maska do włosów drożdże znany odtąd jako ludzie nauczyli się piec chleb i warzyć piwo. Po drożdży, które są szeroko stosowane do wytwarzania masek leczniczych i okłady są niezbędnym składnikiem tych produktów.

load...

Że włosy były piękne, trzeba całą gamę produktów kosmetycznych. To specjalne szampony i odżywki, zachowując połysk i żele z witaminami. maska Drożdże do włosów, aby pomyślnie zakończyć listę, a w niektórych przypadkach zastąpić wiele pozycji.

Opis drożdży piwnych

Piwne lub drożdże piekarskie – malutki grzyby „udomowione” przez człowieka ponad 8000 lat temu. To wtedy ludzie rozpoznają właściwości drożdży i zaczął wykorzystywać je do wytwarzania piwa. I na 1500 lat pne mikroorganizmy zostały wykorzystane do pieczenia.

Przez wieki, drożdże nabył nowe cechy, przekazując pewną selekcję i poprawiła. Dziś mikroorganizmów w czystej postaci lub w postaci preparatów są powszechnie stosowane w medycynie i kosmetyce. Dzięki zastosowaniu na włosy drożdży może szybko poprawić stan zdrowia głowy włosy, dzięki czemu bujne i lśniące. Maska wzmacnia i odbudowuje włosy pręty, wyeliminować ich łamliwość i nadmiernej suszy.

load...

Kompozycja mikroskopijnych grzybów należą:

 1. Wody. Zajmuje prawie ¾ objętość komórek, które w pełni odpowiada na skład chemiczny ludzkich tkanek. W rezultacie, drożdże na włosy nie są alergen i jest dobrze wchłaniany przez skórę.
 2. Trehaloza lub zakażenie grzybicze. Grupy węglowodanowe disacharydu wykryte u grzybów, alg, porosty, tkankach owadów i robaki. Chroni komórki przed działaniem promieni UV.
 3. Witaminy B2, B3, i inne. Stabilizacja metabolizm.
 4. Witaminy K i E. Foster przyswajanie węglowodanów, białek i lipidów. Odpowiedzialny za ich wymianę.
 5. Metionina. Zawierające siarkę aminokwasy jest niezbędna do biosyntezy substancji organicznych i hormony (epinefryna, cholina, etc.).
 6. Pierwiastki śladowe (miedź, cynk, fosfor, potas, magnez i tym podobne. D).

Białka, minerały i witaminy są doskonałym materiałem budowlanym, dzięki czemu nie tylko wzmocnić korzenie starych włosów, ale również stymulować wzrost nowych. Sygnał do użycia maski z drożdży może być pojawienie się włosów. Kiedy zaczęła przygasać, traci swój naturalny kolor, włosy wypadają, bita i łamane, trzeba myśleć o zakupie leków z pożytecznych grzybów.

Plusy i minusy

Dzisiaj, drożdże piwne włosy sprzedawany w formie kapsułek do użytku wewnętrznego. Rozszerzenie i rozlania zawartości kapsułki można wytwarzać przez surowce do wytwarzania masek do włosów z drożdży. Jest on używany nie tylko do leczenia, ale także do profilaktyki i rehabilitacji. Wysoka skuteczność leku obserwowano wyeliminowanie łupież, wysypki alergiczne i inne podrażnienia skóry głowy.

Oral drożdże zalecane do ogólnego osłabienia organizmu po chorobie, dzieci i umysłowo, aby wyeliminować przejawy czyraczność. Wykonywania podstawowych funkcji mikroorganizmów również poprawić kondycję włosów.

Pomimo faktu, że lokalne wykorzystanie właściwości drożdży włosy utracone, niektóre dziewczyny nie odważył się użyć ich do środka. Zjawisko to można wyjaśnić tylko wadą korzystnych grzybów: zwiększają apetyt, co z kolei znajduje odzwierciedlenie w zgodzie kształtach. Stosowanie leku w postaci maski do włosów drożdże nie niesie negatywne konsekwencje.

Rodzaje masek do włosów

Podczas stosowania drożdży ludzie próbowali wiele masek, aby poprawić włosy. Odpowiednie przepisy można odebrać do każdego rodzaju włosów, lub w określonym celu. Ale musimy pamiętać, najważniejsze – lek powinien być świeży. Jedyny taki produkt w pełni ujawnić wszystkie zalety Drożdże do włosów.

Dla procedury stosowane świeżych drożdży prasowanych do pieczenia. W przypadku braku takich można używać na sucho, zapakowane w saszetkach. Świeży produkt charakteryzuje się charakterystyczny ostry zapach, równomierności i twardości. Podczas szlifowania jest podzielono na małe podniebienie miękkie. Suche drożdże powinny być sypki i gładką konsystencję kolorem.

Do wytwarzania masek do włosów z drożdży stosuje się następującą zależność: 1 g suchego produktu = 3 g świeżej. Wszystkie proporcje określone w przepisach są zaprojektowane dla średniej długości włosy, więc właściciele krótkich włosach może nieznacznie zmniejszyć liczbę składników, a dziewczyny z długimi włosami, a wręcz przeciwnie, wzrasta.

Na kruchym, przerzedzenie włosów i podzielić się następujące przepisy są odpowiednie:

 1. Maska z cukru, jaj i mleka. Przydatne cukier grzyby love: substancja, która prowadzi do aktywacji i wzrostu drożdży. 20 g drożdży świeżych roztarto w ciągu 1 godziny. L. Cukru i 1 szklanka ciepłego mleka i odstawić do wyrośnięcia. Gdy powierzchnia cieczy pokryte pęcherzyków, wlewa się do mieszaniny 1 łyżka. L. Olive (rycynowy, łopian) olej i 1 żółtko. Bicie, aż stanie bzdurny, a następnie nakłada się na włosy i skórę głowy. Owinięte głowę ręcznikiem i pozostawić na 45 minut. Po czasie maska ​​jest zmywany.
 2. Maska z cukrem. 30 g świeżych drożdży rozcieńcza się gorącą wodą do konsystencji płynnej śmietanki dodaje się 1 godz. L. Cukier. Nakładano na włosy i pozostawiano na 60 minut, a następnie płucze się w wodzie o temperaturze pokojowej.

Maski do włosów przetłuszczających się

Zastosowanie drożdży do włosów ze skłonnością do nadmiernego zhiroobrazovaniya oczywiste. Już 2-3 aplikacji skóra głowy staje się objętość i połysk. Pasma są już wiszą sople stać soczysty i miękki.

Użyj następującego maska ​​do włosów z drożdży:

 1. 30 g świeży produkt rozciera się z 100 ml gorącego mleka, pozostawia się do wyrośnięcia. Następnie dodać 1 łyżkę. L. łopianu, olej rycynowy lub grejpfruta i żółtka jaja kurzego. Masaż głowy za pomocą ogrzanej mieszaniny jest stosowany i równomiernie przez włosy. Shag port czepek i ciepły ręcznik i pozostawić na 1,5 godziny.
 2. 50 g sprasowanych drożdży zmieszano z 3 łyżki. L. Ciepłej wody, jest podawany przez 25 minut i miesza się ponownie. Jeżeli substancja jest zbyt gęsta, dodać 1-2 łyżki wody. Mieszaninę następnie nakłada się na włosy i pozostawić na 35-40 minut.

Maski do wypadania włosów

Maska ​​Drożdże do włosów doskonale wzmacnia korzenie, tak wielu ekspertów zaleca korzystania z nich w celu wyeliminowania rozpoczynającego łysina.

Aby osiągnąć pozytywny efekt, stosując następujący przepis:

 1. 10 g wytłaczanego wyrobu rozcieńczono przez 1 godzinę. L. Pieprz nalewki (Chile 2 pod wlać 1 szkło wódki i wlewów w ciągu 14 dni) i 1 łyżka. L. Wody. Po 30 minutach, stosuje się na skórę głowy i pozostawić na pół godziny.
 2. 30 g drożdży zmieszano z 1 łyżka. L. Miód i 0,5 szklanki mleka. Pozostawić do wyrośnięcia, a następnie nakłada się na głowę. Pokryć cylindrycznych ciepła ręcznik odstania na 40 minut.

Aby osiągnąć drożdży efektu maski włosy są wymagane do zrobienia na bieżąco, aż do 15 zabiegów co 2-3 dni.

load...