Dobór właściwych pytań do przyszłego trenera

Zawartość

Czas płynie, a przemysł i szkolenia rozwija, my jakoś słaby. To właśnie wczoraj pracował z klientem RPT-man w parku. Ludzie pytali, zaskoczony, że coś takiego: „I płacisz dziewczynie, że sprawia, że ​​swing wag i skakanka Ty i tak się z chłopakami pomocowe powinny huśtawka?.!”.

load...

Ten facet, nawiasem mówiąc, robi wielkie postępy w turystyce i rowerowej, a on naprawdę potrzebuje PFD inną niż 10 na biceps loki i 2 zestawy po 5 minutach ćwiczeń „Negocjuj stojący obok dziewczyny w rajstopy.” Tak więc pomysł, aby zapłacić za dziwny rodzaj treningu w parku nie jest tak źle, przyczynia się do postępów w szkoleniu podstawowym.

Na ziemi i na wodzie, na trawie w parku, aw ogóle to nie ma znaczenia, gdzie – osobisty trener może być odpowiednie i … No, ogólnie rzecz biorąc, zwykle historia, początek, który można przeczytać w żadnym forum. Ale problemem jest to, że jesteśmy w jakiś sposób wstydzi się rozmawiać ze sobą. Klub trenerzy „zgniecione” reguł korporacyjnych, a często nie można nazwać rzeczy po imieniu, więc po prostu nie podejmuje odpowiednie cele temperament i klientów. Praktykanci również piękne – lub po prostu nie mogą się zdecydować, co powinien, lub odwrotnie – chcą, ale zbyt dużo.

[Powrót do spisu treści]

Ile lat pracował pan jako trener?

Nie, nie jestem przeciwko Cubs, a nie przeciwko utalentowanych ludzi, którzy pracują w pierwszym roku. Jest to ważne dla tych, którzy po prostu nie mogą słuchać kogoś niedoświadczonego. Jest to powszechne wśród osób 30+, a to jest mentalność. Spędziłeś trochę czasu na rozwój określonego zawodu, jesteśmy pewni, że te inwestycje pozwalają stać się lepszym profesjonalistą.

load...

I tak po prostu uwierzyć, że nie zdał pewien sposób staje się człowiek nie może być ekspertem. Nie dlatego, że jest knock nic. Po prostu nie chce słuchać chłopców i dziewcząt, którzy są pierwsze 2 miesiące pracy. Stąd zdarza się zaburzenia. I tak się stało – do pracy z ludźmi, którzy doświadczają zaufanie.

[Powrót do spisu treści]

Jaki jest średni Ci ludzie robią i jakie wyniki osiąga?

Dobry trener personalny skupia się na tym, że klient osiągnął cel. Celem, nawiasem mówiąc, nie trzyma jak najwięcej ilości czasu na siłowni i próbuje zdobyć najlepszą wiadomością niż jej sąsiada. Zazwyczaj dobry trener zadzwoni do osiągnięcia realistycznych figur popularne w celach szkoleniowych amatorskich:

  • Pozbycie się duszności podczas chodzenia, uczucie ciężkości w nogach, uczucie „wyciśnięty” na koniec dnia – 8-10 tygodni. Poprzez połączenie umiarkowanej mocy i ćwiczeń aerobowych. Aby osiągnąć taki cel można tam bez żadnej „interwałów i innowacji”, tylko za pomocą zwykłych technik w normalnej objętości i dostosowanie diety;

  • Spadek o 2 rozmiarach sukienka w stosunkowo szczupłej osoby. Albo tak zwane „podnoszenie ciała w normalnej wadze.” W rzeczywistości – bardzo łagodny deficyt kalorii i rozwój całego treningu ciała. 12-16 tygodni. Jeśli ktoś mówi coś około 8 tygodni, poproś wiek klienta. W rzeczywistości, to jest dla mężczyzny w wieku 25 lat, więc nie obciążone przyjemności, takich jak obowiązki rodzinne i odpowiedzialnej pracy;

  • Poważna utrata masy ciała i więcej. 20 kg lub więcej. Od 6 miesięcy do roku. Jeśli zadzwonisz krótki czas, żywe zainteresowanie programu dietetycznego klienta. Słysząc coś takiego jak „Duke Atkins nizkokaloriyka suszarek” – Run. Osoba o zwykłych umiejętnościach będzie „obsadzone” klienta biznesowe na takiej diecie. Bo na dłuższą metę nie jest to głównym celem ćwiczeń – trening normalnej zdrowej diety i aktywności fizycznej;

  • Zestaw masy mięśniowej dla kobiet. Tutaj można traktować go jako coś, ale nie mniej niż 5 miesięcy, jeśli jest to zwykły sposób – kiedy wiele jedzenia i wykonywać trudne. I tu jest problem nie „jeść dużo”, ale tylko drugą część. O trzy miesiące standardowy pokój użytkownik musi być przygotowany, aby podnieść coś cięższego niż własnym ciężarem. I dopiero wtedy można liczyć na dobrą masę starych przepisów.

    W ogóle, trener powinien najlepiej odpowiedzieć na te pytania bez wahania, a nawet, być może, ze zdjęciem przemian.

[Powrót do spisu treści]

Jak zbudować trening?

To prowokacyjne pytanie. Odpowiadam mu pytanie: „A co jest twoim celem” i prawie zawsze to działa?. W rzeczywistości, nie ma wzroku smutniejszy niż trener, który rozgłasza pro treningu chłodny w dół jako podręcznik, a nie w stanie zorganizować obciążenia w rzeczywistości, tak by klient postępuje. Tak, kiedy zatrudnić trenera, to nie twoja sprawa – rośnie silniejszy z każdym treningiem. Sprawa specjalistą. On powinien być w stanie zachęcić was, aby to zrobić. Nie wiem, w jaki sposób? Tak, chodzi o to, że dana osoba nie wierzy w periodyzacji w amatorskim kondycji.

Można tylko zapytać, co mu nie wierzy. Jeśli jest coś takiego jak „zmiana obciążenia i mięśnie zaskoczyć”, przejdź do niej tylko wtedy, gdy masy mają dosyć, a celem jest, aby nie umrzeć z nudów, spalanie tłuszczu. Albo jeśli już daleko nie jesteś fanem i wiesz, od czego Fani variativnoj wolnego od progresji obciążenia rośnie również. Albo jeśli nie postęp jest celem, a po prostu zapłacić za godzinę spędzić aktywnie czas w ruchu i zdrowe ciało układ sercowo-naczyniowy.

[Powrót do spisu treści]

Można polecić żadnego specjalnego pożywienia lub suplementów?

I to jest podchwytliwe pytanie. Jeśli widok jest dość dobry specjalista zaczyna czołgać temat związanych białek, witamin z widokiem dietetyka, iz wyrazem zapravskogo podziemnym kupca, aby wyciągnąć żadnego poroshochkov próbki uruchomić. Brak dodatków i proszki nie pomoże, jeśli treningi są od 3 do 15 przylega do skurcze swoich trenerów i długie, rozciąganie prawie co godzinę.

Ogólnie rzecz biorąc, jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie – „liczyć kalorii, o to aplikacja do pobierania, a to, jak to wygląda na moim telefonie.” A jeśli nalegać na suplementy, dobry specjalista musi najpierw dowiedzieć się, co spowodowało tak duże zainteresowanie. Oznacza to, że nikt nie zaleca się pić sam napój bez upewnienia się, że, przepraszam, jeść wystarczająco dużo białka. Ale jeśli specjalista nie uważa się niczego, a obiekt nie rozumie … on nadal może być niezwykle dobrym trenerem, ale musi to szczerze radzę odwołać się do dietetyka.

[Powrót do spisu treści]

Jakie są kursy zostały zakończone, a to, co miało miejsce w ubiegłym szkolenia?

Wskaźniki powinny być Nawet pierwsze kursy coachingowe. Wiele osób w takim pośpiechu, aby rozpocząć karierę, wystarczy przejść do najkrótszych dostępnych lub instruktorów kursów. Ale to nie pokazuje, że dana osoba nie jest poważnie o zawodzie. Prawdziwa postać – to szkolenie. Jeśli trener przestał się uczyć, to może oznaczać tylko jedno. Albo założył własny na podstawie istniejących metod szkolenia system i mają inni ludzie uczą się od niego, a on nie jest już w ogóle zainteresowany tym, co robi.

To jest bardzo, bardzo źle. Często słyszę od kolegów jest coś takiego: „Zmęczony tym kroku zrobić to samo z 90 lat, i nic.” Tego rodzaju postawa jest … no, nie tylko, że Twój trening może być bardzo nudne, ale ten człowiek już dawno dmuchane do ich pracy. Ponieważ wiele warte rozważenia, jeśli słyszysz tę odpowiedź.

Elena Selivanova

load...