Dobieramy optymalne antykoncepcji

Istnieją 3 rodzaje antykoncepcji – bariera, hormonalne i lokalnym. Przez barierę obejmują takie znane wszystkim prezerwatyw i mniej wygodną alternatywę dla swoich kobiet – pochwy membranę. Prezerwatywy, wraz z antykoncepcji hormonalnej, są najbardziej skuteczne sposoby zapobiegania poczęcia. Ponadto, środki antykoncepcyjne jest najlepszym profilaktyki chorób, chorób przenoszonych drogą płciową. Ale, niestety, nie wszystkie prezerwatywy pasują. W niektórych mężczyzn, ze względu na jego problemy ze wzwodem u kobiet może być uczulony na plemnikobójcze smaru, który jest stosowany do prezerwatyw, albo jeszcze gorzej – na lateks. Wyjątkiem alergii, pozostałe problemy można rozwiązać za pomocą wyboru prezerwatywy o odpowiedniej wielkości prezerwatywy i smaru. Nie zapomnij kupić prezerwatywy powinny być traktowane jako osoby odpowiedzialne, jak gdybyś zamierzał kupić biżuterię. Nabyć w prezerwatywy stall są najbardziej przełomowy moment … I wyrwać membrana nie jest zbyt popularną formą antykoncepcji ze względu na utrudnienia w użyciu.

load...

Jest to niezawodna metoda antykoncepcji jest hormonalne środki antykoncepcyjne. Dają gwarancję niemal 100% nie jest to ciąża, jeśli przestrzegać prostych zasad pigułki, jak opisano w instrukcji. Bardzo wygodne – pić 1 tabletkę dziennie, a nie biegać co miesiąc w szoku w aptece – do testów. Nawiasem mówiąc, w momencie otrzymania OK miesiączki rozpocząć godzinę, aż jasne. Jednak dobrze i nie są wady – wiele skutków ubocznych, takich jak ból głowy, nudności, zmniejszone libido, czasami – przyrost masy ciała.

Jest też niezawodne antykoncepcja niehormonalnym – IUD. Niektóre z nich, oprócz ochrony przed ciążą, mają właściwości lecznicze. Te spirale wykonane są przy użyciu materiałów szlachetnych, takich jak złoto. Ale są one sprzedawane, oczywiście, nie w takim miejscu jak sklep jubilerski w internecie oraz aptek. Spirale zaleca parous kobiety nie cierpią z powodu schorzeń ginekologicznych. Spirala zestaw ginekolog przez okres do 5-7 lat. Jego usunięcie powoduje również lekarza.

Ostatni popularny rodzaj antykoncepcji są różne środków plemnikobójczych – Tabletki dopochwowe, gąbki i świece. Ich niezawodność jest niska – około 70%. Ale dla nieregularnego życia seksualnego, ta metoda antykoncepcji jest uważane za optymalne. W środku cyklu miesiączkowego, okres owulacji jest ponadto pożądane, oprócz środków plemnikobójczych, wykorzystywać inne środki antykoncepcyjne – prezerwatywy, na przykład.

load...