do zamszu pielęgnacji obuwia: letnich i zimowych niuansów

Zamszowe buty – drogie i wdziękiem piękne. Była bardzo lubi legendarnej Coco Chanel. A nowoczesne światowe marki nie zapomnij uzupełnić kolekcję obuwia buty zamszowe buty, pantofle, sandały, a nawet kapcie! Suede – droga, szlachetny, ale, jak wszystko, co piękne, kapryśna i kapryśny materiał, wymagające szczególnej opieki i uwagi. Jak dbać o zamszowe buty powinny być delikatne i sprawnie, tak aby nie spowodować trwałe uszkodzenie arystokratyczny materiał. Dlatego zamszowe buty nie są tak naprawdę nadaje się do codziennego noszenia. Jego najlepszym zarezerwowane na specjalne okazje, kiedy chcesz się popisywać i shikanut.

load...

Zawartość:

Wprowadzenie Video to obchodzi

Zasady

Wszystko o zapobieganiu i czyszczenia

Troska o zamszu należy rozpocząć od razu po zakupie, mając na uwadze, że zapobieganie jest zawsze łatwiejsze i tańsze niż samo leczenie. Środki zapobiegawcze zaczynają nabywać aerozolu lub nanospreya specjalnie zaprojektowany, aby dbać o zamszu. Formowanie na powierzchni cienką warstwą przezroczystego buty, narzędzia te skutecznie chronić produkt przed wilgocią, brudem, kurzem, śniegiem i różnych substancji chemicznych. Taka profilaktyka jest nie tylko chroni samego materiału, ale także zaoszczędzić od wielu kłopotów, bo po pracy brudną zamszu będzie znacznie wolniejszy. Wstępne przetwarzanie jest pożądane, aby powtórzyć co najmniej trzy razy, spowodowane aerozolu – pozostawiono do wyschnięcia z dala od źródeł ciepła, również spowodowane – pozostawić do wyschnięcia, etc.

load...

Jak dbać o zamszowe buty zimowe

W zimie, kiedy nie ma kurzu, dbać o zamszowe buty o wiele łatwiej niż w lecie. Będzie to wystarczy strząsnąć śnieg, przetrzeć szmatką flanelową buty i wyślij do wyschnięcia z dala od źródeł ciepła. I, oczywiście, w niezbędnym zakresie, należy pamiętać, aby używać spray ochronny.

Niuanse lato natura

Latem kłopoty z zamszu będzie więcej. Kilka godzin na zakurzonych ulicach i błoto. Gdzie i ma do arystokratycznej szlachetności i elegancji. Przede wszystkim, aby usunąć kurz, użyć szmatki flanelowej, legkovorsinistym wacika lub specjalnej porowatej gąbki szczotki. Ostrożnie wytrzeć, usuwając wierzchnią warstwę kurzu. Można użyć pianki-Cleaner do zamszu. Po usunięciu buty pyłu musi być umyte i wyciera mydła lub raczej niewielkiej ilości proszku rozpuszczone w ciepłej wodzie. Po raz kolejny przechodzi nad powierzchnią wilgotną zamszowej buty legkovorsinistoy szmatką, a następnie suchą szmatką i jedwabiu wysłać do wyschnięcia.

Subtelności pielęgnacji obuwia z zamszu

  • Clean kozice tylko w stanie suchym, więc przed przeprowadzeniem jakichkolwiek manipulacji zamszu buty powinny wyschnąć.
  • Suede nie lubi wilgoć, więc najlepiej nie nosić przy wilgotnej, deszczowej pogody, a także jesienią i wiosną, gdy wilgotność powietrza przekracza limit.
  • Wybredne zamszu i nadmiar promieni słonecznych, które płonie pigmentu barwiącego daje zamszu niebieskawy odcień zielonkawy lub, więc nie zostawiaj go na długi czas w słońcu.
  • Wyborze specjalne kosmetyki do pielęgnacji obuwia z zamszu, upewnij się, że nie był na bazie syntetycznej, który jest niezgodny z włókna System zamszu.
  • Specjalne farby w sprayu pomoże przywrócić kolor zamszu i zmiękczają coarsened powierzchnię. Uniwersalna przezroczysta sprayu jest odpowiednia dla wszystkich kolorów, ale powrót jasność jest lepiej wybrać odpowiedni sprayu koloru. Pokryć brązowe zamszowe pomocy fusów zwykłych.
  • Bardzo przystępne zamszu czystsze – otoczka z chleba żytniego, które można łatwo czyścić zamszowe zanieczyszczać rzeczy.
  • Wycofaj smar do pomocy specjalnej gumki, zwykłej soli kuchennej lub talk.
  • Nie powinny być wykorzystywane do opieki nad zamszowe buty zwykłe kremy należy stosować wyłącznie specjalny makijaż dla zamszu.
  • Poradzić sobie z silnie zanieczyszczonych zamszowe buty, a także w celu odświeżenia i puch się powierzchnia stos będzie „łaźni parowej.” Wytrzyj buty za pomocą pędzla lub flanelową ściereczką i trzymać kilka minut na pojemniku z wrzącą wodą. Po łaźni, brudne zamszowe buty powinny być tak dobry jak nowy.

Mamy nadzieję, że prawo do pielęgnacji obuwia znacznie ułatwi ci życie, a same buty zachwyci swoją szlachetność i wyrafinowanie niż jeden sezon.

Nick Levchenko

load...