Do układania włosów w fale: obyć bez suszarki do włosów i lokówki

Zawartość:

Co jest wspólne dla wszystkich wspaniałych wróżek i księżniczek? Oczywiście, długie, falowane włosy. Takie marzenie dziewczynki z entuzjazmem bada ilustracje w książkach dla dzieci o nich marzy Duże dziewczynki przeglądający kolejny magazyn mody. Podobnie jak fale włosy leżały na własną rękę, ponieważ nie każdy z nas może pochwalić się niezwykłą zdolność do fryzurę bez pomocy fryzjera?

load...

Można powiedzieć, że teoretycznie wszystko jest jasne: gorąca suszarka do włosów, lokówki, lokówki – to co jest potrzebne do ogłuszania obraz uwodzicielskiej diva z latania na wietrze, falowane włosy. Tylko nie nie należy zapominać, że stała ekspozycja na suszarkę termiczną lub curling szkodliwy wpływ na stan włosów i lokówki do włosów (zwłaszcza „rzep”) bezlitośnie wyrywać włosy. Poza tym, wszystkie te metody wymagają zaawansowanych umiejętności, no trudno spać w papilotach – to generalnie test nie jest dla osób o słabym sercu (kto go próbował – zrozumie). W rezultacie, wiele podobny do stylizacji i pozostaje nerealiozovavsheysya sen.

Byłbyś zaskoczony, ale istnieją sposoby stylizacji fal, które nie wymagają ręce profesjonalnego stylisty i nie psuć sobie włosy. Na niektórych wiedział dawno temu, ale całkiem możliwe zapomnianego kuszeni kupić ploek pary, suszarka do włosów oraz imponujący zestaw grzebieni. Jednak stylizacji fale mogą być łatwo i szybko, bez tych wszystkich słowach nowopowstała sztuczek. Więc przystępujemy do magii.

Spędzając czas na palcach

Jest zaskakująco prosty i łatwy do zaprojektowania stylizacji. Nie obróbka cieplna – tylko własne palce, mus, szpilki do włosów i lakier do włosów. Wszystko bardzo prosta: wziąć mały przekrój, włożyła pianki i skrętów na palcu. Następnie ostrożnie zdjąć i zamocować pierścień wynikowy kolor komfortowe zapięcie. Wykonujemy tę samą operację z innymi aspektami, poczekać aż skóra jest sucha, należy zwolnić włosy od szpilki. Voila, fryzura gotowa! Pozostaje tylko posypać nasze fale z lakierem do włosów, i można pójść na spacer, aby zaimponować przyjaciołom i znajomym wspaniały sposób.

Większe nici, tym gorzej się zwijać, ale będzie to korzystne dla tych, którzy marzą o naturalnych falistych loków. Jedyną wadą tej metody – potrzeba czekać na suchą skórę – to zajmie co najmniej pół godziny czasu. Dlatego też, jeśli jesteś niesamowita senny i wstać na godzinę przed wami nie mają ani siły, ani ochoty, to należy zwrócić uwagę na następującą metodą.

load...

Paczki z włosami

Jest to kolejna prosta i ciekawa stylistyka, które pomogą Ci znaleźć fryzurę swoich marzeń – luksusowa, falowane włosy. Wszystko, co musisz zrobić – aby utworzyć wiązkę włosów na koronie, a następnie rozpuścić ją lakierem i fal. Zatem, procedura umieszczania następujące: po pierwsze, umyć włosy z ulubionym szamponem, delikatnie osuszyć ręcznikiem, delikatny grzebień grzebień i stosować na włosy pianki lub żelu do włosów.

Następnie można przystąpić do tworzenia wiązki: Screw włosy tak wysokie, jak to możliwe, aby uzyskać wiązkę zablokować zwyczajne Scrunchy. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, może również być w stanie być w tej formie jak w domu pięć lub sześć godzin, czekając aż włosy są suche. Jeśli to oczekiwanie – zbyt wielki luksus dla Ciebie, zalecamy powtórzenie tego w nocy (nie zapomnij wrzucić do siatki włosy włosy tak, że wiązka nie jest uszkodzony).

Rano strzelać dalej wiązkę i delikatnie oddzielić pasma dłoniach. Dla maksymalnego efektu, stosuje się do podziału w dłoni małą stylizacji, a następnie posypać lakieru zakończeniu fryzury. W rezultacie, można uzyskać wspaniały fryzurę, nie może być stosowany w monoterapii tym, zagrażających zdrowiu włosów.

Plwocina

Jestem pewien, że wielu z nas w dzieciństwie nie tylko eksperymentowanie z tego sposobu układania. Co jeszcze mogę zrobić? Mama lokówki i curling pod zakaz i popisać się przed kolegami luźne faliste włosy jak oh jak! Który jest opleciony warkocze przed pójściem do łóżka, aby rozpuścić je rano i iść do szkoły pod zazdrosnych spojrzeń koleżanek. Instalacja ta była i pozostaje wierny pomocnik wszystkich nastoletnich dziewcząt, które chcą być piękne i atrakcyjne.

Dlaczego nie powtórzyć tego doświadczenia w czasie, kiedy troska o stan włosów więcej niż miłość do wszelkiego rodzaju procesów termicznych do układania? Ponadto, które sprawiają, że bardzo proste:

  • Starannie umyć włosy, lekko suche włosy i starannie grzebień je, zaczynając od końcówek, przesuwając się powoli do korzeni. Więc nie tylko nie zostawiaj węzłów loków, ale nie vyderite pojedyncze włosy.
  • Nałożyć na produkty do stylizacji włosów: może to być żel, pianka lub pianka – taki, który pasuje do Twojego typu włosów najbardziej.
  • Mocno warkocz warkocz. Jeśli chcesz uzyskać duże fale, to wystarczy jedno warkocze, jeśli marzy o małe i częste – warkocz kilka warkocze. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej warkocze na głowie, tym bardziej bujne i puszyste fryzury woli. Zapraszam do eksperymentowania, korzyści z tkania masę opcji: to zwykle pluć i francuski, a dwa warkocze Poprzez rozstaliśmy – może trwać przez długi czas. Aby końce gotowym opakowaniu uważnie, oni też mogą być zwinięte – albo na małe wałki lub rany na palcu i bezpiecznym zapięciem.
  • Rozkręcić rankiem jego stworzenia. Jeśli stylizacji okazało zbyt puszyste, tylko wygładzić go mokrymi rękami. Potem nie zapomnij posypać lakier z odległości trzydziestu lub czterdziestu centymetrów od włosów.

Układanie fal przez skarpety

Jeśli jesteś właścicielem grube, długie włosy, to pokochasz następny cios. Jego główną zaletą jest to, że zajmuje minimum czasu: tylko pięć lub sześć minut przed snem i rano You – szczęśliwym posiadaczem luksusowych fryzury Hollywood.

Aby rozpocząć podnieść prawy palec – powinno być miękkie dzianiny. Bezwzględnie odciąć czubek palca i powoli zwijają się w rodzaj gumki do włosów. Po tym zrobić ogon na górze – spróbuj naprawić jej normalne wsuwka lub gumka tak wysokie, jak to możliwe. Ogon musi być delikatnie traktowane czystą wodą, a następnie rozpoczyna się Najważniejsze to skręcanie pasma do dołu.

Odbywa się to w następujący sposób: winda na górę i przymocowany do czubka nosa skręcony. Suszarka jest wyciągnięta do otworu i rozpocząć tryska włosy do głów, równomierne rozprowadzenie ich do jego średnicy. Przenoszenie niżej i niżej, aż ręce dotykać głową. Co my tu mamy? Belka elegancki, nie skręcone okablowanie, jak w pierwszym przykładzie wykonania, układanie, a rany na skarpecie niesamowite sposób!

Co znaczy, ze tak pięknym belki nie jest grzechem i wyjść na ulicę, ale teraz mamy ze sobą zupełnie inne zadanie. Po prostu idź do łóżka, rzucając na siatki do włosów, tak aby nie zniszczyć włosy. Rano, delikatnie rozkręcić wiązkę i rozpuścić włosy. Pragniemy zapewnić, że uzyskana fryzura wygląda jesteś pół dnia spędził w fotelu profesjonalnego stylisty! Na koniec nie zapomnij starannie podzielić palcami nici i posypać gotowego sprayu do stylizacji włosów.

Jak widać, piękny, wystylizowane włosy – to nie jest tak trudne, jak myślisz. Trzeba tylko dać sobie ulubionego odrobinę uwagi i skorzystaj z naszych porad. A potem, twoje fale r zawiść dowolny bajka albo księżniczka. Bądź piękna i szczęśliwa!

load...