do stylizacji włosów w domu: pieniądze ustalające włosy i przydatnych porad

Do stylizacji włosów w salonie – marzenie każdej kobiety, pozwalając ufając zręcznych rękach mistrzów, odpocząć i nie tylko luksusowe fryzurę, ale również dużo zabawy. Niestety, na taki luksus pozwolić większość kobiet może jedynie w szczególnych przypadkach. Ale chcę być zawsze na wierzchu, a nie tylko od święta, więc musimy zarządzać na własną rękę. Nic, nie jesteśmy obcy dla ciebie, ponieważ my „i koń w galopie i płonącego domu …”, nie mówiąc już o jakiejś stylizacji włosów. Po opanowaniu parę fryzjerskich sztuczek i subtelności, z którymi Twój wierny towarzysz wprowadzi Cię dzisiaj, stylizacji włosów w domu zwróci się do Ciebie nie tylko proste, ale również ekscytujące doświadczenie.

load...

Zawartość:

Do stylizacji włosów w domu

Do stylizacji włosów w domu, jak również we wnętrzu, wymaga specjalnych kosmetyków, które pomogą nadać włosom pożądany kształt, aby zwiększyć głośność, przechwytywanie i zapisywanie fryzurę.

Zamki pianki (pianki, pianki) – są wykorzystywane dać objętość włosów i utrwalenie stylizacji. Zastosuj je trzeba mokre włosy przed wysuszyć. Nie przesadzaj! Zbyt duża ilość pianki lub piankowe obciąża włosy i nadać mu wygląd niechlujnie.

load...

Losony, a także klipy z pianki, daje objętość włosów i wytrzymałość, ale w przeciwieństwie do pianki i pianki i mogą być stosowane na suche włosy.

Żel – najlepiej nadaje się do układania fryzury krótkie, co pozwala nadać włosom praktycznie każdą formę. Aby stworzyć efekt mokrych włosów po zastosowaniu żelu i nadać włosom pożądany kształt, po prostu zostawić swoje włosy, jak jest, bez suszenia suszarka do włosów.

Wosk pomoże umieścić suchej lub kręcone włosy, nadając im oślepiający blask. Również kreatywny wosk idealny do stylizacji włosów palcami, osobna pryadok akcentowania i tekstury włosów.

Spraye i lakiery – stosowane w końcowej fazie pakowania naprawić i dać włosom dodatkowy połysk.

Jeżeli wymagane środki w odpowiednim czasie pod ręką nie było, stylizacja, można użyć improwizowanych środków zamienić mleko mus czekoladowy, kwas chlebowy czy piwo, lakiery – słone lub słodkie wody, aby stworzyć efekt mokrych włosów, można użyć kremu nawilżającego lub mleko.

Dobieramy narzędzia

do stylizacji włosów w domu i będą wymagały specjalnego sprzętu. Podejście do doboru narzędzi, począwszy od grzebienia i wykańczania prasowania, trzeba bardzo ostrożnie, ponieważ wpływa nie tylko na prostotę i szybkość układania, ale także dla zdrowia włosów. Absolutny must-have domu stylizacji włosów – szczotki i suszarkę do włosów. Dla bardziej zróżnicowane i wielopłaszczyznowe jak lokówki zaopatrzyć się w różnego rodzaju:

Lokówki, bumerangi – dziwną postać, wygodę i praktyczność. Nadaje się do każdej długości włosów. Idealny do układania włosów w domu! Zapraszam oszukać swoje włosy w nocy i spać, a rano – gotową fryzurę.

Lokówki Velcro – są jeże, otrzymał swój przydomek ze względu na specjalną powierzchnię kolczastym, który nie wymaga dodatkowych łączników. Używaj ich lepiej na krótkie włosy nietknięte.

Koklyushkisstr_1, zwykle używane do trwałej ondulacji, stworzy uroczy małe loki. Ostateczny kształt fryzury, gdy konieczne jest dołączenie palcami, a nie grzebieniem.

Termobigudi Plastic – najbardziej prosty i szybki w użyciu. Ogółem 10-20 minut i gotowe do włosów.

Środki termiczne do stylizacji włosów, takie jak pincety, lokówki, żelazka, suszarki do włosów, mimo wszystkich osiągnięć i innowacji, to lepiej nie nadużywać, co ogranicza ich zastosowanie do jednego do dwóch razy w tygodniu. Jeśli zrezygnujemy z common suszenia włosów suszarką nie działa, preferują model z jonizatora.

Subtelności i usprawnień stylizacji sstr_1

Po umyciu spłukać włosy zdecydowanie chłodnej wody do „zamkniętych” łuski, a włosy stają się gładkie, błyszczące i uległych.

Nigdy szczotki mokre włosy zaraz po umyciu. Boli ich, co kruche i niesforne włosy i daje bolesne niechlujny wygląd. Przed rozczesywanie i układanie Pamiętaj, aby wysuszyć włosy ręcznikiem.

Większość stylizacji powinien być stosowany na mokre włosy. Jednocześnie należy unikać korzenie regionu, tak aby mogły one swobodnie oddychać, a włosy dłużej świeże i czyste.

Bądź cienką niesforne włosy bardziej giętkie pomocy wywar z siemienia lnianego. Aby to zrobić, 1 łyżeczka Siemienia lnianego zalać 0,5 szklanki wody i gotować przez około 20 minut. Chłodny, filtr, i nakłada się na włosy przed stylizacją.

Jeśli presją czasu i stylizacji zupełnie zwiędłe i „opuszczone uszy”, wykonaj następujące sztuczki: pominięcie głowę kładziemy trochę żel, pianka, lakier lub innych produktów do stylizacji. Vspushivaem palcami włosy, unosząc je z korzeniami. Podnieś głowę i palce robią wykończenia. Fryzura zapisane.

Zalecenie wideo dla niezależnych fryzjerów

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu proste, ale praktyczne porady stylizacji włosów w domu będzie dla ciebie łatwiejsze i bardziej zabawy.

Nick Levchenko

load...