Do pielęgnacji drzew

Większość z nas wybrać choinkę na choinkę rynku – nie w pobliskim parku, aby przeciąć zielony piękno. Wybierz drzewo z elastycznych i sprężystych gałęzi – znak świeżo przetartego drewna świerkowego, staruszka jest łatwo odróżnić od kruchych i suchych gałązek – to drzewo nie potrzebujemy, jest mało prawdopodobne, aby przetrwać dostawę do mieszkania, przykryć wszystko dookoła igły, a zamiast oddziałów puszyste pozostawić tylko bary. Jeśli kupujesz choinkę z góry, przed wyjazdem należy pozostawić go na balkonie, jak, raz ciepło, szybko zaczyna wyschnąć i kruszą.

load...

Jak zachować piękno drzewa

A jeśli w lesie na choinkę zaloty mróz kutaya kurtkę w śnieg, choinka w mieszkaniu zaczyna wykazywać całą swoją kapryśny charakter: w pomieszczeniu jest gorąco i zimno w projekcie, oprócz stale spragniony.

Ale znając kilka zasad, każdy kapryśny choinka będzie wstać do Starego Nowego Roku. Po pierwsze, taśma kory pnia wynosi 10 cm, a następnie umieszczono w jodełkę mieszaniny wody i glicerolu; vodichka muszą być oddzielone, a poziom powyżej poziomu odcięcia kory.

5 g. Kwas cytrynowy, 6c. żelatyna i 16 g. Rozgniatane kreda rozpuszcza się w 3 litrach wody – mieszanina będzie również pomagać choinkowe dłużej piękne. Tylko nie zapomnij usunąć korę i dodać trochę wody w czystym naczyniu do tego stopnia absorpcji.

Najprostszym sposobem, aby zachować piękno choinkowe – jest, aby umieścić go w wiadrze z mokrego piasku, które dodaje pół łyżeczki ogrodzie mocznika. Ale nie zapominaj o codziennej podlewania i zraszania oddziałów, inny jest wykorzystanie wiadrze z piaskiem nie będzie.

load...

Nieco aspiryna w niektórych wody jest szkodliwa dla bakterii i jest przydatny do choinek; Jeśli zdecydowaliśmy się przedłużyć swoje piękno z pomocą aspiryny, a następnie dodać wodę, a nawet sól i cukier – do drzewa, niż to było odżywiane.

Jest często umieścić w drzewostanem Boże Narodzenie lub na poprzeczce. Jak będzie w tym przypadku? Daj drzewa futra ciepły napój trochę wody z gliceryną (kilka godzin wystarczy), a następnie wypełnić go z woskiem parafinowym lub plaster.

Ale nie korzystać ze wszystkich receptur jednocześnie – wystarczy jeden do drzewa stały w mieszkaniu aż do 8 marca. To jest nie tylko symbolem Nowego Roku, ale także potężnym źródłem pozytywnej energii, zwłaszcza jeśli drzewo stoi w prawym rogu.

load...