Do farbowania włosów Schwarzkopf bez amoniaku – piękne włosy bez szkody

Zawartość:

Firma „Schwarzkopf & Henkel” – uznanym liderem w dziedzinie produktów kosmetycznych do włosów. Sława pojazdów wyczynowych tej marki, nie zawierają amoniaku – szkodliwe dla włosów środek utleniający rozproszone po całym świecie. Amoniak wolne farbowania włosów, szampony, farby i wiele innych produktów do pielęgnacji włosów i skóry stały się popularne wśród konsumentów z wszystkich warstw społecznych.

load...

Faktów historycznych o firmie

W 1898 roku mało znany chemik Hans Shvarkopfom został kupiony przez aptekę, gdzie natychmiast dołączył do działu stworzyć wspaniałą przyszłość pielęgnacji włosów. Pierwszy został wynaleziony sproszkowany szampon, który przyszedł do smaku wiele panienek Berlina. Tylko 26 kosztów fenigów, oznacza całkowicie wypłukane włosy i nie pozostawia białą pozostałość po mydła. Włosy kobiet staje się miękka i puszysta. W 1904 roku zakład został przemianowany na szampon i nabył własne logo – czarną głową. Pierwsze eksport przeznaczone do Holandii i Polski.

W 1927 roku Hans Shvartskopf tworzy pierwszy ciekły szampon i otwiera ośrodek szkolenia zawodowego dla przyszłych fryzjerów – „Pielęgnacja Institute of Hair” Wymiana szkodliwego amoniaku do siarczanu amonu bardziej oszczędnych farby wykonane przez Schwarzkopf bardzo popularny wśród żeńskiej połowy ludzkości. Łatwy do nałożenia, utrzymania połysk i elastyczność włosów i co jeszcze jest potrzebne do udanego barwienia?

Pierwszy alkaliów szampon „Onalcali” oraz środki do zimnej fali włosów w 1933 roku wywołał sensację wśród konsumentów w całej Europie – popularność produktu i ilość sprzedaży wzrosła ponad pięciokrotnie. Dalszy postęp spółki trudno było powstrzymać: Szampony Schauma „” Hairspray „Taft” (1955), piana barwienia „Igora Toning” (1968), naturalny barwnik włosów „Igora (1947/49 gg). Botanicznego”, nie zawierający amoniak (1991).

Cała społeczność międzynarodowa doczekać do nowych sytuacji spółki, z tonącego obserwował tworzenia arcydzieł. Oczekiwania były nieudane – pojawienie kremowej farby „Maski Colour”, ponieważ nie zawiera amoniaku, spotkał wiele pozytywnych opinii wśród profesjonalnych rzemieślników i klientów indywidualnych. Prostota i łatwość użytkowania w życiu codziennym, wysokiej jakości barwienia i maksymalnej pielęgnacji włosów, delikatny amoniaku formuła, szeroka paleta kolorów – jest on obecny we współczesnym modelu nowego farbowania włosów.

load...

Światowa sensacja od Schwarzkopf – w dążeniu do delikatnej struktury

Dziś, wszystkie produkty do farbowania włosów produkowanego przez Schwarzkopf dzieli się na dwa rodzaje. Farby to bezpośrednie barwniki i utlenianie. Kompozycja drugiej strony z dwóch łączonych elementów, dobrze wymieszać przed użyciem. Żądany paleta kolorów jest dołączone do włosów ze względu na reakcję chemiczną, która zachodzi w sposób następujący: bezbarwny cząstki przenikają do struktury włosów i współpracującą z tlenem dają fryzury żądanego odcienia. Chociaż barwnika z Henkel „Schwartzkopfa i” zawiera najmniejszą ilość utleniacza – amoniak lub jego substytut, ten typ barwienia jest bardzo użyteczne. Z biegiem czasu, urobek włosy stają się kruche i suche. Tak, paleta długie włosy zachwyci Cię swoim nasyconych kolorach, ale włosy będą musiały „leczyć”, przywracając ich naturalną strukturę.

Bezpośrednie barwniki nie zawierają środek utleniający (amoniak), a następnie barwnik został przygotowany wcześniej, wystarczy umieścić na włosy i odczekać odpowiednią ilość czasu. Wolne od amoniaku barwnik miększego oddziaływania na włosy i spada tylko na powierzchni, bez penetracji głęboko, a następnie barwieniu nie być trwałe. Farba ta może być myte kilka razy, „idzie” to równomiernie, dzięki czemu włosy, nawet po kilku sesjach czyszczących będzie miał gładką, monochromatyczną kolorystykę.

Jako przykład bezpośredniego farbowania – wolny amoniak śmietanę Schwarzkopf „Igora jaskrawość”. Korzystanie z miękkiej barwnika bez amoniaku daje efekt nawilżenia jest nie tylko nasycony kolor włosów kobiety, ale także zapewnia właściwą opiekę. Dzięki swojej formule, która nie zawiera amoniaku i delikatnie na włosach, to farba jest istotne z mistrzów salonów fryzjerskich, jako tani i skuteczny środek do barwienia.

Bogactwo i intensywność połysku „Igora Żywość” jak kobiety i mężczyźni, którzy dziurkowanych siwe włosy. Stabilna konstrukcja farby bez amoniaku daje włosom naturalny odcień, oszczędzając jednak krótko, od szarych nici. Piękno kolorów bez amoniaku, który może być wykorzystywany w sposób ciągły bez zniszczenia włosów.

Rodzaje barwienia

Farbowanie włosów w jednym kolorze

Ta procedura nie wymaga specjalnych umiejętności i może być wykonywana wyłącznie przez kobiety w domu. Jedynym negatywnym – w domu nie zawsze jest możliwe do barwienia włosów równomiernie, bez udziału specjalisty będzie to dość trudne. Nie chcesz, że na włosach była cała paleta wybranym odcieniu?

Pasemka

Rozjaśnić poszczególne kosmyki włosów farbą bezammiachnoy od Schwarzkopf – prawdziwą przyjemność. Włosy nie pomylić, dobrze uczesane w całym. Zaleca się stosować na włosy dowolnej długości.

Wyjaśnienie

Jednolite oświetlenie na całej długości włosów (od nasady do czubka). Proces ten nie jest bardzo łatwe do wykonania w domu i wymaga systematycznego wyjaśnienie włosy u nasady, gdy odrost. Tutaj bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby korzystać z wysokiej jakości farby, które nie zawierają amoniaku, jak każdy efekt rozjaśnienia na włosy nie jest najlepszym sposobem. I tanie, a nawet jeszcze bardziej. Bezamiachnaya malować od Schwarzkopf – bardzo agenta oszczędzając na wyjaśnienia. Działa delikatnie na włosy i skórę głowy, dzięki czemu proces barwienia w przyjemnej rutyny.

Ale jest jedna wada – jeśli paleta rozjaśnić wybrał bardzo różni się od naturalnego koloru, an_3 nie działa, ponieważ farba bez amoniaku nie jest w stanie rozróżnić brunetki. Dopiero za pomocą farb zawierających pożądaną część utleniacza – amoniaku.

Balayazh

Bardzo prosta i zarazem bardzo modna odbiór do malowania. W tej metodzie barwienia amoniaku wolny od barwnika Schwartzkopfa stosowane tylko do końców włosów. Kolor może wahać się od bieli do głębokiej czerni. Podstawowym ton cyklu włosów przez – wszelkiej woli kapitana i jego wyobraźni.

Brondirovanie

Zupełnie nowy sposób barwienia włosów. Wykonać własny jest mało prawdopodobne, chyba że jesteś zawodowym fryzjera. Jak można brondirovanie wygląda naprawdę? Zwracając uwagę na hollywoodzkich aktorek, o wiele więcej niż kiedyś zauważył, jak ciemniejszy kolor farby na korzenie zmieniona na jaśniejszym tonem na samych czubkach włosów. To umiejętności akrobacji Barber – tworząc gładkie przejście od ciemnej do ciepłego Brunet Blondie. Wykonywanie malowania przy użyciu farb do włosów z Schwarzkopf, nie zawierają amoniaku, być może również dlatego, że mają kremową konsystencję (nie topi się), jest łatwo nakłada się na włosy, aby nie kolidować z czesanie pasm i zróżnicowanej palecie barw pomoże Ci wybrać właściwą drogę do każdej kobiety ,

Ten tajemniczy an_3 żeński

Ze względu na fakt, że krem ​​z Schwarzkopf zapewnia bezpieczną formułę bezammiachnoy, każda kobieta może tak często, jak chce go zmienić kolor włosów. Dzisiaj Vamp kobieta z jasnym makijaż i czarne włosy jak egipskiej królowej. A jutro jesteś kobietą-kot z jasnym czerwone włosy i ostrym blasku czerwonych plamek. A unikalne odcienie od fioletowego na niebieski, które pomogą Ci tworzyć przyciągające wzrok, niepowtarzalny wizerunek. I podczas gdy włosy nie zostaną naruszone. Wszakże w barwach Schwarzkopf absolutnie bez amoniaku i dbanie o zdrowie jest głównym motto firmy od momentu jej powstania.

load...