Dni postu dla kobiet w ciąży

Zawartość:

Ciąża – to radykalna restrukturyzacja kobiecego ciała. Bardzo często przyszła mama mając niewyjaśnione pragnienie, szczególnie od preferencji smakowych. Doświadczeni moms wiedzieć, że pragnienie czegoś solenenkogo, kwaśną lub słodką – to nie jest żart. Czasami jest to bardzo trudne, aby powiedzieć swoje ciało do ścisłego „stop”, ale jest to konieczne. W przeciwnym razie, to bardzo duże ryzyko, że waga nieubłaganie i niekontrolowany pełzanie. I nadmierna waga podczas ciąży jest niezwykle niebezpieczne. I nie tylko dla zdrowia, ale dla siebie, swojego dziecka kobiety.

load...

Oczywiście, w czasie ciąży nie jest zestaw odważników. I to nie uniknie go i całkowicie bezużyteczne. Jednakże przyrost masy ciała w czasie ciąży – jest subtelny i bardzo delikatny proces, który ściśle kontroluje ginekologa. A nie uciekać od zaleceń lekarza, które radzą, aby spędzić kilka dni na czczo w czasie ciąży.

Po tym wszystkim, zbilansowana dieta i surowe kontrole pozwalają matka nie tylko pozbyć się nadmiernego pęcznienia w czasie ciąży i szybko wraca po ciąży, ale także znacznie ułatwiają proces samego urodzenia (ponieważ dziecko dokładnie można również uzyskać dodatkowe gramów – i jest to problem). Dni na czczo jest szczególnie przydatny do przeprowadzenia po 28 tygodniu ciąży, kiedy dziecko wszystkie główne narządy są już uformowane.

Tak, zorganizować dzień na czczo mogą i powinny być w czasie ciąży. Pytanie brzmi: W sumie trzeba wiedzieć i czuć ten środek. Lekarze i dietetycy ostrzegają, że na czczo dni dla kobiet w ciąży mogą być wykonywane nie częściej niż raz na tydzień. Ponadto, należy pamiętać, że zwykle dieta nie jest odpowiednia dla kobiet w pozycji „ciekawe”. Restrykcyjne diety może znacznie zaszkodzić nie tylko matki, ale także dziecka. Niedobór witaminy, niedobór żelaza niedokrwistość – nie jest to pełna lista problemów, które mogą czyhają na przyszłej matki, je prawidłowo.

Ponadto, niektóre fenomenalne wyniki i czekać nie warto: w dniach wydzielina z korpusu zasadniczo bierze nadmiar wilgoci. Ale, mimo wszystko, nie pozwalają dni na czczo w czasie ciąży, przyrost dodatkowych kilogramów, można bardzo szybko dojść do starej formy. Wiele kobiet martwi się o stan dziecka – i to jest całkiem naturalne. Ale wierzcie mi, jest o wiele bardziej szkodliwe dla Jadłeś kawałek wędzone lub wypić kawę.

load...


Dobrze wiedzieć! zalecenia ogólne

Przed przystąpieniem do rozładowania dni, należy pamiętać, że nawet jednodniowe diety ma przeciwwskazań, więc numer jeden wskazówka: skontaktować się z lekarzem, czy byłoby to jednodniowa dieta jest zbyt duże obciążenie dla organizmu. Ponieważ każda ciąża jest wyjątkowy na swój sposób, tak, że będzie idealnym rozwiązaniem dla przyszłej mamy może być zupełnie nieskuteczne lub, co gorsza, szkodliwe dla innej kobiety.

Każda dieta, w tym na czczo dzień dla kobiet w ciąży, ma ogólne zalecenia. Należy rozważyć je przed zorganizować dzień na czczo:

  • Liczba płynów

Tak więc, należy pamiętać, że trzeba dla prawidłowej ciąży ilość cieczy wynosi nie mniej niż 2 litry dziennie. Oczywiście, jeśli kobieta nie cierpi z powodu obrzęku i lekarz nie zaleca się przestrzegać reżimu picia. Jednak czczo dzień jest trochę inny od wszystkich innych.

W dzień na czczo przyszła mama powinna pić co najmniej trzy litry dziennie, nie licząc zup. Taka ilość niezbędna do przywrócenia równowagi mineralnej i elektrolitowej. Nie martw się o obrzęku: nie jeść soli w ciągu dnia na czczo. A w rzeczywistości zachowuje wilgoć i wywołuje obrzęk. Chociaż, oczywiście, należy porozmawiać z lekarzem o tym, jak to konieczne – może lekarz będzie podawać żadnych zaleceń, biorąc pod uwagę cechy przedmiotu jest ciąża.

  • Systematyczny

W żadnym wypadku nie można zorganizować na czczo dni losowo, bez żadnego celu. Wybierz ciało do rozładunku konkretny dzień, jak w niedzielę. Wtedy organizm przyzwyczaja się i będzie gotowe do takiej diety. Dzień na czczo nie będzie ciężki stres dla organizmu i samopoczucia kobiet ciężarnych nie cierpią. I określić, ile dni w tygodniu lub w miesiącu będziesz głodny. Kwestia ta powinna być omówione z lekarzem.

  • Podział na posiłki

Przyszłe matki wiedzą z pierwszej ręki, jak trudno jest w pozycji „ciekawe” do głodować przez długi czas. Ale nawet w dzień postu osłabiające głód można uniknąć. Aby głód i dyskomfort nie spowodować żadnych niedogodności, podzielić całkowitą ilość jedzenia przez 5-6 przyjęć. W tym przypadku, prawdą jest, że „Kto żuje długo – żyje długie życie” staje się coraz bardziej istotne niż kiedykolwiek.

Po dokładnym żucia nawet niewielką część, można dokładnie tyle. Oraz ze względu na fakt, że odstępy między posiłkami nie są tak duże, żołądek nie ma czasu, aby całkowicie pusty. Tak, uczucie głodu nie jest tak ostry. Ale nie zapominajcie o jednym truizm – ostatni posiłek powinien być nie później niż dwie godziny przed posiłkiem.

  • Toksykoza

Nieco trudniej będzie mieć przyszłe matki, którzy cierpią z powodu zatrucia drugiej połowie ciąży. Po tym wszystkim, głód jest w znacznym stopniu zwiększa uczucie mdłości. Zatem, niewielki wzrost ilości pokarmu – o 20%, zmniejszenie odstępów między posiłkami. I pamiętaj, aby skonsultować się z ginekologiem. Być może to ty wszelkiego rodzaju czczo dni jest ściśle przeciwwskazane. Nie warto ryzykować zdrowie.


Dzień gatunek rozładunek

Tak więc, z ogólnymi zasadami rozpatrywane. Porozmawiajmy o tym, co jest na czczo dni jest najbardziej skuteczne i bezpieczne dla matki. Jednak te dni opcje nie są tak bardzo. Na przykład:

  • Jabłko dziennie

Najczęstszym dni rozładowania – to dzień jabłko. Podczas tego rozładowania i pół kg jabłek powinna być podzielona na 5-6 przyjęć. Można też wypić dwie filiżanki czarnej lub zielonej herbaty bez cukru. Bardzo skuteczny jak dzień dla kobiet w ciąży, które cierpią na niedokrwistość z niedoboru żelaza. Jabłka zawierają bardzo duże ilości żelaza.

Ponadto, podobny do Apple czczo dzień jest bardzo skuteczne procesy trawienne normalizować. Ale zaparcia – to jest bardzo częste w ostatnich miesiącach ciąży problemu. A dieta jabłko – bardzo delikatne rozwiązanie. Ale te kobiety, które cierpią na zapalenie błony śluzowej żołądka, jabłka, niestety, nie nadają się do obchodzenia dnia. W przeciwnym razie, choroba może pogorszyć – i że przyszła mama całkowicie bezużyteczne.

  • Twaróg dni

Jeśli jabłko dziennie jest przeciwwskazane cię, nie rozpaczaj. Starają się wydawać twaróg dni rozładowania: 600 g sera (korzystnie o niskiej zawartości tłuszczu lub minimalna zawartość tłuszczu), podzielić na 5-9 przyjęć. Można pić wodę, że dzień, i mleko. Ale mleko musi również wybrać skim. Nie zapominaj, że dzień nie znaczy ser mlecznych. Śmietana, jogurty i inne produkty mleczne nie są dozwolone w tym dniu.

Nawiasem mówiąc, lepiej zacząć z twarogu dzień, jak skrzep daje większe poczucie sytości niż owoców lub warzyw. W tym przypadku, jeśli po prostu spróbować dni na czczo, to będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli w ciągu dnia czujesz się zbyt silne i wyniszczające głód, można zjeść jedno małe jabłko.

  • Dzień ryby

Nie mniej skuteczne i użyteczne taki dzień na czczo, jak ryba. Podczas tego dnia przyszła mama powinna jeść tylko 1 kg dowolnej ryby. Pamiętaj, że ryby powinny być gotowane na parze, i zawsze bez soli. Nawiasem mówiąc, taka dieta jest bardzo skuteczna, i podczas karmienia piersią. Po tym wszystkim, kiedy karmienie restrykcyjne diety, a nawet przeciwwskazane – dziecko powinno otrzymywać odpowiednie odżywianie.

I kolejna rada: w ciągu dnia, na czczo lepiej zrobić coś sami, inaczej przebiegły lodówka przyciągnie do siebie przez cały dzień. A walka będzie bardzo, bardzo trudne.

Jak wspomniano powyżej, w czasie karmienia piersią dni czczo są również bardzo skuteczne. Po takiej diety nie prowadzą do zmniejszenia mlekiem. Na takie kobiety nie powinny przełącz mono-diety oraz „sytych” diety, takich jak solone gotowane mięso lub sałatkę owocową. Ale o dietach dla karmiących matek, porozmawiamy innym razem.

Światła, narodziny. Zdrowie dla Ciebie i Twojego dziecka!

load...