Dni na czczo – to dobry sposób, aby dowiedzieć

Zawartość:

Co należy zrobić, aby schudnąć – te pytania są zadawane przez miliony kobiet. Oni szukają recepty cudownych diet, liczyć kalorii jeść i pić, studiując korzystne właściwości spożywanego pokarmu i szkody, jakie powodują dla zdrowia, w skrócie, starają się zrobić wszystko, aby odnaleźć utraconą lekkość i wdzięk.

load...

Niektóre sen stracić dziesięć kilo, a inni, aby być szczęśliwym wystarczy dla dwóch lub trzech funtów utraconych. Niestety, aby przybrać na wadze znacznie łatwiejszy i lżejszy niż zresetować. Jednakże, jeśli w podjęciu właściwej diety, możemy dodać do niej co najmniej jeden dzień postu w tygodniu, a także być świadomi, jak prawidłowo zorganizować dni na czczo, po czym dość szybko może prowadzić postać w akceptowalnym stanie, tylko dwa lub trzy miesiące będzie widać wynik.

Nawiasem mówiąc, korzyści z czczo dni już dawno udowodnione. Ale tu musimy pamiętać o jednej ważnej rzeczy: jest to niezbędne i przydatne systematycznie prowadzona dni postu. Ponownie system i system, a jeśli się absolutorium raz lub dwa razy zrobić to przez w trzecim, nie jest konieczne, aby liczyć na zmiany.

Dni podzielono na czczo węglowodanów i białek. Pozwala to, po pierwsze, aby wybrać te pokarmy i receptur, które pasują swoje preferencje smakowe, a po an_3, są okazją do dywersyfikacji menu.

Jak zorganizować dzień na czczo (w odniesieniu do diety) i jak często do rozładunku, każdy decyduje za siebie. Jedyną rzeczą, którą chciałbym zwrócić uwagę, że jeśli się tej decyzji, należy zrozumieć, że sukces jest niemożliwe bez systematycznego podejścia. Oznacza to, że pewne dni tygodnia ma być wybrany, na co dzień na czczo przypisać. Nie jest konieczne, aby zmienić. Ponadto, należy jasno zrozumieć co dzień na czczo. I, oczywiście, trzeba dostosować się psychicznie – to zawsze pozytywny wpływ na wynik końcowy.

load...

Proponujemy kilka opcji. Co jest na czczo dni to najlepszy i najbardziej skuteczny? Każdy z tych dni ma swoje wady i zalety. Przy odpowiednim podejściu, stosowanie na czczo dni jest niezaprzeczalna, a specjalne napady głodu będzie doświadczenie. Jeśli ograniczeń ciężko nieść, zaczynają czczo dni z tych produktów, które daje uczucie sytości. Ten twaróg, śmietana, ryby lub mięso.

Absolutorium dni na ogórkach

Bardzo dobry efekt daje dni postu w ogórkach, kaloryczność jest bliska zeru. Po pierwsze, opuścić dodatkowy ciężar, a po an_3, ogórek diety ma korzystny wpływ na zmniejszenie objętości, w tym pasie. Brzucha i talii – to najbardziej problematyczny obszar dla większości kobiet – jest tutaj, że najszybciej rozwijającym się olej i stąd to z wielką niechęcią do wyjazdu. Więc jeśli masz problem, należy rozpocząć czczo dni z ogórków. Optymalny czas na to – w sezonie letnim, kiedy nasz rynek w obfitości jakości warzyw uprawianych w szklarniach nie są, a w otwartym polu.

Ten dzień na czczo z zadowoleniem przyjmuje większość z tych, którzy nie uciekają, liczby utraconych kilogramów, które są wymienione na forach dyskusyjnych, olśniewające. Ale nie będziemy ich cytować, bo wiemy, że to wszystko nie może prowadzić do wspólnego mianownika – wynik zależy od wielu czynników.

Jedno jest jasne: dzień na czczo ogórka dobre dla organizmu, z pomocą tych warzyw pozbyć się płynu zgromadzonego w tkankach, poprawy zdrowia i zmniejszenia masy ciała. Ile? Dzięki temu dowiesz swoje łuski. A nawet jeśli to będzie skromna dane nie stracić serce – wszystko wielkie i ważne rzeczy na początek pierwszego małego kroku. Poprzez ten krok najbardziej, jesteś na dobrej drodze. Tak, może masz coś do krok nad sobą, ale wprowadzenie pewnego wysiłku, można uzyskać prawdziwy wynik.

Diet „ogórek” dni

W ciągu dnia można zjeść na czczo od kilograma do dwóch kilogramów ogórków, dzieląc je na 5-6 przyjęć. Optymalne wykorzystanie tych przydatnych warzyw bez soli i ze skórki. Picie reżim darmo. W ciągu dnia można pić zieloną herbatę bez cukru, herbatki ziołowe. Przemienności picia z częstych posiłków nie odczuwa głodu i dlatego ten dzień na czczo jest przekazywana łatwo, chociaż kalorii jest prawie zerowa.

Jednakże, jeśli czujesz, że nie będzie trwał cały dzień na czczo niektórych ogórki, można uzupełnić dietę gotowane mięso. Oczywiście, w tym przypadku zastosowanie dni na czczo jest nieco zmniejszona, ale niewielka ilość mięsa w diecie (może to być kurczak, indyk, królik) śmiertelne rola nie będzie grać. Przepisy te diety są oczywiste: 150-200 gram mięsa powinna być podzielona na kilka porcji i spożywany razem z ogórków podczas dnia.

W ciągu jednego dnia, można rzucić jeden do dwóch kilogramów, a jeżeli wykonane rozładunku dwa dni w tygodniu, w krótkim czasie, jest całkiem możliwe, aby osiągnąć imponujące rezultaty.

Czczo dni kefir lub jogurt

Dietetycy uważają, że post dni na produkty mleczne są niezbędne dla każdej kobiety. Kalorii jest niewielka, a korzyści dla zdrowia nie są w wątpliwość. Taka dieta, ma korzystny wpływ na przewód pokarmowy, oczyszcza jelita eliminuje patogenów. Czczo dzień na kefir (jogurt) przenosi się dość łatwo, a organizm dostaje wszystkie niezbędne witaminy i minerały.

Który fermentowany produkt mleczny jest najlepszy? Co wybrać? Które produkty są najbardziej przydatne? Właściwie każdy naturalny jogurt lub jogurt, przygotowane przy użyciu żywe kultury będzie właściwe. Jeżeli chodzi o tłuszcze, to dopuszczalne jest jogurt, zawiera od 1 do 2,5 procent tłuszczu mlecznego. Niedawna dietetycy coraz częściej mówią o tym, że korzyści z produktów niskotłuszczowych ma poważne wątpliwości. Niektóre wyrażona bardziej radykalnie i bezpośrednio powiedzieć, że niskotłuszczowe produkty są szkodliwe.

Dzień dieta kefir

Na czczo dni, można pić do półtora litra maślanki lub jogurtu do picia, które należy podzielić na 5-6 przyjęć. Jeśli wolisz gęsty jogurt naturalny, a następnie w ciągu dnia trzeba będzie nie więcej niż pięciu 150-gramowych kubki. W przerwach między dawkami produktów mlecznych można pić herbaty ziołowe, zielona herbata, uzvar lub kompot z suszonych owoców (bez cukru). Wszystkie z nich są dobre dla organizmu i nie dać kalorii.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że wyładowanie kefiru nie wszystkie są łatwe do przeprowadzenia. Co można zrobić, jeśli czujesz dyskomfort? Dietetycy uważają, że jest to całkiem możliwe, w ciągu dnia, aby jeść kilka łyżek płatków śniadaniowych, garść suszonych moreli, śliwek lub suszonych jabłek. Przepis jest prosty: na obiad, na przykład, można jeść muesli i jogurt – jest serdeczny i bardzo pomocny.

Czczo dni na kapuście

Kapusta jest bardzo użytecznym upraw warzyw, które pomaga oczyścić organizm, zwłaszcza jelita depozytów produktów przemiany materii, co powoduje zmniejszenie masy i objętości. Kapusta jest niskokaloryczna, więc nawet w dzień postu można zjeść całkiem sporo. W związku z tym tworzy uczucie sytości, a więc dzień kapusta czczo przeniesione dość łatwo.

Kolejną zaletą jest różnorodność rodzajów warzyw, które nie tak monotonne dni rozładowania. Można, na przykład, na śniadanie przygotować sałatkę z kapusty, zupy obiad brukselka – innymi słowy, że twoja wyobraźnia będzie ci coś powiedzieć i gotować. Kapusty, czerwonej, Pekin – to doskonały wybór.

Wszyscy przedstawiciele rodziny krzyżowych zawiera liczne dużych ilości włókien, które zwiększa ruchliwość jelit, jak również użyteczne kwasy organiczne, witaminy, istotną mikro- i makroelementów. Ma korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, ma łagodne działanie moczopędne, pozbywając się nadmiaru płynu, pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Przepisy na czczo dni na kapuście

Dietetycy oferują szereg receptur dla obchodzenia dnia, na podstawie kapusty. Wybór, jak zawsze, jest twoje.

  1. Czczo dzień na kapustą duszoną, docenią wszyscy, którzy kochają tę potrawę. W procesie wytwarzania można stosować cebulę, marchew, pietruszka, pomidory i niewielką ilość oleju roślinnego. Smaczne i bardzo satysfakcjonujące. Podzielić danie dla 5-6 porcji. Między posiłkami w ciągu dnia, można pić wodę mineralną lub stopionego śniegu, róży bulion, herbatki ziołowe, zielona herbata.
  2. Czczo dni na świeżej kapusty lub kapusty pekińskiej. Można naprzemiennie – jeden posiłek przygotować sałatkę z kapusty z jabłkiem i zielony, an_3go sałatkowy „pekinki” z marchwi i zielonej cebuli, etc. Napełniać świeże sałatki może być sok z cytryny i niewielką ilość oleju roślinnego. Ci, którzy chcą osiągnąć szybkie wyniki, można to zrobić tylko z sokiem z cytryny. Bądź kreatywny i wymyślać sałatek receptur dla „kapusta” dzień.
  3. Alternatywnie służy połączenie coleslaw z dietą odmian mięsa lub ryby parze. Smaczne, obfite, ale wyniki nie są tak imponujące jak z czysto „kapusta” dzień.

I inne dni na czczo …

Jak wspomniano powyżej, dzień czczo można przeprowadzić na różne produkty. Na przykład, bardzo skuteczne jest dzień na czczo sok pomidorowy lub pomidory. Fakt, że pomidory zawierają dużo składników odżywczych – to prawie wszystkie witaminy i minerały.

W ostatnich latach zaczął mówić o tak ważnej sprawie, zawarty w pomidorach jest likopen. Jest silnym antyoksydantem, to znaczy zapobiega starzeniu się, ma zdolność rozkładania tłuszczu i niższy ciężar, zwiększa odporność i posiadają właściwości przeciwnowotworowe. Więc czczo dni na pomidory i sok pomidorowy korzystny ze wszystkich punktów widzenia.

Jeśli zdecydujesz sok pomidorowy, należy pamiętać, że nie powinien zawierać sól, więc lepiej nie eksperymentować z gotowych soków i pić tylko ci, którzy sami ze świeżych pomidorów.

Generalnie rozładunku na pomidorach nie nadaje się dla każdego. Aby nie zaszkodzić ich zdrowiu, skonsultować się z dietetykiem.

Bardzo popularny dzień owoce na czczo – jabłko, pomarańcza, grejpfrut, itp Jednakże, jeśli masz jakieś problemy z przewodu pokarmowego, należy skonsultować się z lekarzem, lub zamiast stosowanie może doprowadzić do poważnych obrażeń.

Słodki ząb może być wskazane, aby wyładować na lody. Jest oczywiste, że nie chodzi o pogrubienie Sundae lub creme brulee, a tzw sorbet, które są zamrożone sok owocowy lub jagód. Są smaczne, zdrowe i niskokaloryczne. Ponadto, są one proste do zrobienia samemu.

Można również otrzymać z dowolnego owocowego ich przez mikser, który następnie należy umieścić w zamrażarce. Sceptycy, na pewno powie, że łatwiej jest jeść tłuczone ziemniaki i sok pić bez zamrażania. Ale to nie jest prawda. Jest jeszcze jedna sztuczka: jeść przez cały dzień takiej żywności, nie tylko jeść produkty non-odżywcze, ale również trudne do spędzenia energii (innymi słowy, własnych kalorii) do ich asymilacji.

Co trzeba wiedzieć, w ramach przygotowań do dnia rozładowania

Rozładunek dobra rzecz, ale konieczne jest, aby zbliżyć je mądrze. To jest bardzo ważne nie tylko zorganizować dla niektórych z dnia wstrząsnąć ciało. Równie ważne jest, aby zrozumieć, jak zorganizować dni postu, tak aby nie zaszkodzić ich zdrowiu. Po tym wszystkim, nie chcemy po prostu pozbyć się dodatkowych kilogramów, regulować głośność ciała, ale również pomagają organizmowi stają się mocniejsze i bardziej odporne na choroby.

  • Tak, prawidłowa dni rozładowania obejmuje dietę lekką, który często opiera się na jednym produkcie.
  • Całkowita ilość paszy (zazwyczaj niską zawartość kalorii) dzieli się na 5-6 otrzymanie (bardziej możliwe).
  • U podstaw każdej diety, którego celem jest utrata masy ciała, to jest podzielone posiłki. W skrócie, jeśli mówimy o tym, jak prawidłowo zorganizować dni na czczo, wiąże się nie tylko niskokaloryczne, ale także małe odstępy między posiłkami (jeść często iw małych porcjach). Taka organizacja władzy zawsze przynosi dobre rezultaty.
  • Przed rozpoczęciem rozładować dni, konieczne jest, aby odwiedzić dietetyka lub swoją lekarzem prowadzącym. Specjalista dostarczy niezbędnych wskazówek, które pomogą Ci zbudować dni dieta czczo.

Dzień postu pomoże Ci nie tylko kupić smukły kształt i dopasowanie, ale również mieć pozytywny wpływ na zdrowie.

Chudniesz z umysłem i być zdrowe!

load...