Długotrwała ciąża

Przewidywany termin dostawy już minął, ale nie ma pożądane cechy wzrasta podniecenie, ale … 70 75% długotrwałego ciąży – to jest po prostu błędne zestawienie terminów. Zazwyczaj jest to spowodowane błędem w obliczeniach (wczesne nawożenie jest zwykle błędem z powodu niedokładnego daty ostatniego cyklu miesiączkowego). W rzeczywistości, w użyciu ultradźwięków szacowania wieku ciążowego, ciąża perenashivanie zmniejszenie częstotliwości od 10% (jak sądzono przez długi czas) i 2%. Jednakże, długotrwałe ciąża jest to możliwe, zwłaszcza w przypadku pierwszego porodu. Jeżeli dostawa nie będzie do 42 tygodni, zwykle nazywane generacje różnych metod stymulacji. Po przedłużonym ciąży, istnieją dwie wersje wydarzeń i decyzji podejmowanych przez lekarza.

load...

Po pierwsze, konieczne jest, aby zakwestionować poprawności daty dostawy. W tym przypadku, jeśli w czasie ciąży osi czasu odpowiada wartości wysokości macicy i macicy dna (najwyższy punkt macicy), datę pierwszych ruchów płodu w ciąży, data słuchać lekarza pierwszych uderzeń serca płodu, można mieć pewność, w odpowiednim etapie ciąży. Wcześniej przeprowadzone badania ultrasonograficznego lub testu ciążowego, na podstawie pomiarów stężenia hCG (horioticheskogo gonadotropin) we krwi kobiet w ciąży, może dodatkowo potwierdzić poprawną datę wskazaną.

Po drugie, lekarz powinien zapewnić prawidłowy przebieg dalszego rozwoju płodu. Często zdarza się, że płód rośnie i rozwija się prawidłowo w dziesiątym miesiącu ciąży (choć może to spowodować trudności podczas porodu, ponieważ dziecko będzie jednym z głównych trudności z przejściem przez genitalia). Zdarza się jednak, środowisko wewnątrz macicy przed doskonały, się pogarsza. Starzenie fotelik dla dziecka nie jest dostarczanie odpowiedniej ilości składników odżywczych i tlenu oraz owodniowego spadku produkcji płynów. Niebezpieczne zmniejszenie ilości płynu owodniowego w macicy. W tych warunkach, dalszy rozwój płodu w macicy staje się trudne.

Długotrwały dzieci, co do zasady, cienki, suchy, łuszcząca się, pomarszczonej skóry, warstwy bez powłoki generycznego na skórze jest zwykle noworodka donoszonych. Mają dłuższe paznokcie i włosy, oczy szeroko otwarte i być bardziej aktywna. Noworodki, którzy odwiedzili już w nieprzyjaznym środowisku, mają żółtawą skórę i bardziej zagrożone podczas porodu.

Często po okresie płód rodzi się przez cesarskie cięcie; dzieci, które przebywały w łonie matki przez okres dłuższy niż 40 tygodni mają duży obwód głowy i / lub mogą być niedotlenienie. Podczas pracy dotyczą one oryginalne cal. Dzieci te wymagają również szczególnej obserwacji w oddziale noworodkowym. Reszta dzieci urodzonych w 42 tygodni w normalnym przebiegu ciąży nie są dotknięte chorobami przewlekłymi w większym stopniu niż dzieci urodzonych o czasie.

load...

Po 41 tygodniach ciąży, jeśli podczas badania zauważył, że szyjka macicy jest dojrzały (miękka), wielu lekarzy wolą zachęcić poród. Indukcja porodu lub cesarskie cięcie będzie również stosowana (niezależnie od dojrzałości szyjki macicy), kiedy nadejdzie powikłań, takich jak nadciśnienie tętnicze (przewlekłe lub spowodowane przez ciążę), cukrzyca, płyn owodniowy zielonym, spowodowanego przez uwolnienie pierworodnych kału, zahamowanie wzrostu płodu lub innych zagrożeń dla dziecka sytuacji. Jeśli szyjka nie jest gotowy, możliwe jest, aby przyspieszyć ten proces indukowanie porodu przed wprowadzeniem odpowiedniego leku. W tej sytuacji, dokonując inspekcji płodu dobrego samopoczucia testów. Można powtórzyć ten test 1-2 razy w tygodniu przed rozpoczęciem pracy.

W niektórych przypadkach lekarze wolą czekać 42 tygodni lub nawet więcej, wydatki stałe monitorowanie stanu zdrowia matki i płodu. Jeśli nie są związane z miejscem dla dzieci, albo bardzo małej ilości płynu owodniowego lub dostarczenia jakichkolwiek obserwowane działania niepożądane, lekarz natychmiast zacznie działać żadnych innych sygnałów o zagrożeniu matki lub dziecka. Sytuacja pokaże, czy dostawy powinno być stymulowanie albo lepiej uciekać się do cesarskiego cięcia.

load...