Długo oczekiwany wyjazd do Petersburga

Ciepłe powitanie czeka na wszystkich, którzy przyjdą zobaczyć piękny i niezwykły Petersburg. Jest to miasto legend, i słusznie. Jest utkany z mitów i piosenek. Każde miasto, które pokazują coś innego, niż zajmuje należne jej miejsce w sercu każdego podróżnika.
Dla tych, którzy przyjdą po raz pierwszy budzi znaczne pytanie o tym, gdzie się zatrzymać. Dobrym rozwiązaniem byłoby spojrzeć w kierunku małych przytulnych hotelach. Na przykład, Hotel Aurora będzie się cieszył, jeśli masz ograniczony budżet, ale reszta jest przyzwyczajony do komfortu.

load...

Ten uroczy hotel posiada dwa oddziały, jeden po drugiej stronie rzeki.

  • Centralny (klasa biznes) – znajduje się w pobliżu stacji metra „obszar Rebellion”. Jest w pobliżu głównego dworca kolejowego, po prostu bezcenne przydatna, jeśli przyjeżdżają pociągiem po północy, gdy ruch nie jest czymś, co nie wychodzi, mosty są rozwiedzeni. Goście chętnie tu w każdej chwili. Pokoje urządzone są w klasycznym stylu i ceny Proszę lojalność. Średnio liczba będzie kosztować około 2 tysięcy.
  • Piotrogród (klasa ekonomiczna) – na słynnej wyspie St Petersburg żył inny hotel, gościnność nie jest gorszy od swojego soratnitse. W środku metra i Piotrogrodzie i Moskwie regionu zmęczony podróżnik znajdzie vremennyyi domu. Numer można znaleźć tutaj za 1000 rubli. Nawiasem mówiąc, to jest bardzo blisko do radiowozu, którego nazwa jest to miły hotel.

Zarówno personel będzie tylko zbyt chętnie sugerują, co warto zobaczyć w Petersburgu jest konieczne, jeśli nie wyraźnie nakreślone trasą. Nie tylko muzea i wystawy są istotne w tym mieście. Miejscowi poprosi gdzie smak nasza specjalność północną delikatność. To, oczywiście, mówimy o pączki, które są przygotowywane według starej receptury niemal od czasów cesarskich.

A jednak, istnieje wiele tajemniczych miejsc, o których niewiele zostało napisane, które są wymagane, aby życzenie się spełniło. Na przykład słynna Rotunda. Mówiąc najprościej, jest to interesująca konstrukcja z przodu, który znajduje się w podwórku przy ul Gorokhovaya. Według legendy, jeśli chcesz napisać na ścianie – to prawda. Nic dziwnego, że przestrzeń życiowa jest prawie nie było. Ale jak wiele radości czytania. Ogólnie rzecz biorąc, warto również spróbować swoich pracowników hotelu.
Wiele można powiedzieć o tym mieście, ale na pewno będzie najważniejsze – to jest warte odwiedzenia w codziennym życiu, co najmniej raz. Ta podróż nigdy nie zapomnę.

load...