Długie włosy: Jak spakować na wakacje?

Zawartość:

Dla posiadaczy długich włosów, istnieje wiele opcji Pilings wspaniałe wakacje, tak że nad wyborem będzie musiał dokładnie przemyśleć. Co święto fryzury na długie włosy, można wybrać? Są to podstawowe zasady, które powinny być brane pod uwagę przy wyborze stylizacji: fryzura powinna być wybrana zgodnie z sukni, kształt i właściwości osoby, długości i rodzaju włosów.

load...

Zastanawiam się, co moda dyktuje kiedy kompleks sukienka w kształcie zrobić proste składanie, lecz najbardziej złożony w najprostszy strój.

Jeśli masz do odpowiedzialnego działania, to byłoby miło „try” fryzurę z góry, tylko w przypadku, jeśli absolutnie nie pasują (choć fotografia wygląda dobrze), że nie ma czasu na wybór zamiennik. Najprostsze wakacyjne fryzury dla długich włosów:

  1. Prosta. Curl włosy na curling lekko bita i wbija na boki. Prawdziwie świąteczny obraz fryzurę tworzenia akcesoriów z perłą mesh (odpowiedniego dla fryzur ślubnych), różne dekoracyjne spinki do włosów, tiary.
  2. Idealna gładkość. Oznacza ze zastosowano zabezpieczenie termiczne na mokre włosy, traktują ich prostownik. Zbierz z tyłu w ciasny węzeł. Dopełnieniem wizerunku szpilki do włosów z piór.
  3. Klasyka gatunku. Zrób kucyk, przymocować gumką. Podzielić ją na kilka pasm i curl curling. Sprawia ciężki runo, że złożone końce i dokręcić śruby. Grzywka pozostaje gładka.

Powrót do spisu treści

Nieco bardziej wyrafinowane święto fryzury z rękami

Fryzura, która jest połączeniem Babette i warkocze. Przednia część włosów z świątyń dzieje na górze, wykonany runo, a włosy są upięte szpilki. Włosy pod pachami jest podzielony na dwie części, a pleciony w warkocze, które są określone i zapinane wokół głowy. Wreszcie, fryzura może ozdobić boku Close wdzięku kwiat ażurowe lub łuk twórczego. Za ciemne włosy doskonałej czarny kwiat na światło – białych lub pastelowych odcieniach.

load...

Można zrobić to i fryzura: jest prosta lub boczna rozstanie; brane dwie długie pasma w rozciągaczy na boki twarzy skręcone w wiązki. Nici te są zbierane w ogonie z resztą włosów, ogon jest przymocowany gumkę. Dalsze ukryć guma: przyjęta z ogona jednej nici, która jest owinięta i guma. Sploty końcowe uboju pin. Ta fryzura jest odpowiednia, na przykład, na długie cienkie włosy. Można wykorzystać stab niewidoczna za uchem, wówczas włosy pozostanie luźna, ale w tym samym czasie, nie będzie wspinać się w twarz.

Belka o splocie. Bardzo ciekawe fryzury. Przechylić głowę w dół i czesać włosy do przodu. Tkana kolec od karku do korony. Następnie przymocowany gumką wysoki kucyk. Z tego ogona zrobić kilka pre-grzebień. Promień ogona jest następujący: włosy są owijane wokół gumy na całej długości i śrub kotwiących. Okazuje się bardzo ładnie: kolec z tyłu głowy, kończąc na górnej belce.

Powrót do spisu treści

Belka dwoma uszami (warkocze)

Aby utworzyć takie fryzury będzie potrzebował asystenta, który wie, jak splot warkocze, uszy, dziąsła, niektóre szpilki, lakier. Zrób przedziałek z boku. Wybierz jeden bok kosmyk czole i zacząć kręcić konwencjonalną cienką Spikelet, aż do części potylicznej. Spike jest konieczne, aby delikatnie wirować, nie jest zbyt napięty, trochę zraszanie lakier. Następujące przygody linii włosów firmy powinny lekko rozluźnić splot, ciągnąć kilka pasm spikelets, nadając mu nieco uncool rodzaj, która będzie przydatna później na płynne przejście od uszu do belki.

Spike dopletaetsya wskazówka, łapiąc jak najwięcej najcieńsze kosmyki włosów. Powstały warkocz jest stały zespół. Na całej długości spikelets delikatnie pociągnąć nici, dając im tym samym pętle formie. Z tych pętlach belka nabiera powietrza delikatny wygląd. Warkocze ułożone jedna na drugiej z tyłu głowy i czopów. Naprawimy naszą pętlę powietrza do ukrycia szpilki. Posypane lakier do włosów.

Powrót do spisu treści

Fryzury na wakacje długie kręcone włosy

Kręcone długie włosy – zły przypadek nawet najbardziej doświadczonego fryzjera, ale jakie są wyniki! Oczywiście, długie loki są piękne same w sobie, ale jeśli to robią, i umiejętnie mówiąc, wynik będzie oszałamiający! Na przykład, wyglądają świetnie w tym wykonaniu, skonfigurowanego jako kwiat na szczycie żelazka. Z niej można pozwolić na kilka pasm. Ta fryzura może być ozdobione koralikami Stud lub kołków z małych kwiatów.

Najważniejszą rzeczą w każdej włosy – zdrowe. W tym przypadku, jeśli włosy wyglądają osłabione i bolesne, konieczne jest przed wielkich imprezach biorą ich rehabilitację do świątecznej fryzurze wyglądała idealnie! Elegancki włosy – to nie tylko długi. Włosy w pierwszej kolejności powinny być błyszczące, zdrowe i równomiernie zabarwiona. Przed zbliżającym się uroczystość nie jest konieczne, aby radykalnie zmienić kolor włosów, aby uniknąć niespodzianek.

load...