Długie włosy falowane – kobiecy urok

Zawartość:

Jest stara jak twierdzenie, że włosy – jeden z biżuterii głównej damskiej nie traci swoje znaczenie w czasie. Długi, płynących, błyszczący, faliste włosy zawsze była i pozostaje głównym damska tajną bronią, która uderza bez miss, co ludzkie serca, że ​​zamrożenie, a następnie trzepotanie. Nawiasem mówiąc, do takich samych wniosków doszli naukowcy, którzy przeprowadzili serię badań opinii publicznej. Ponad 50% mężczyzn w wieku od 18 do 65 lat potwierdziły, że ten typ włosów jest najbardziej atrakcyjna seksualnie.

load...

Być może sekret odwołania długi włosy falowane, że mimowolnie związanego u mężczyzn z niewinności i młodzieży. Rzeczywiście, pomimo różnych krótkie fryzury, często uciekają się dojrzałe kobiety, obarczonych rodziną i różne obawy. Jest to zrozumiałe – oni po prostu nie mają czasu, aby dbać o długie włosy.

Tak, kręcone włosy dostarczyć wiele problemów z jego właściciela. Muszą być stale pod opieką. Aby fryzura wygląda imponująco i trochę nieostrożny czasami trzeba poświęcić kilka godzin przed lustrem. Ale efekt jest tego wart! W jaki sposób można prawidłowo dbać o tego rodzaju włosów?

Proste zasady

Struktura kręcone włosy jest tak wyjątkowe i skomplikowane, że wymaga obowiązkowego systematycznej i intensywnej opieki. Kręcone włosy tworzy loków, fałdy, które są uważane za najbardziej zagrożone. Dlatego niewłaściwe mycie lub stylizacji można łatwo uszkodzić. Aby tak się nie stało wystarczy skorzystać z kilku prostych zasad.

 • Długie kręcone włosy nie zaleca się zbyt często myć – codzienne działanie mechaniczne na loki mogą im zaszkodzić. Należy używać szamponu dla Twojego rodzaju włosów. I musi być stosowana tylko w korzeniach – końcówki umyć podczas mycia siłownia.
 • Staraj się nie nadużywać gorącej stylizacji – może to wysychają włosy. W celu zmniejszenia szkodliwego wpływu na gorące powietrze, zaleca się użyć suszarki do włosów z dyfuzorem. Nawiasem mówiąc, ta wskazówka pomoże kształtować doskonale sprężyste loki. I że włosy przechowywane dłużej na koniec układania przełączyć na tryb suszarka chłodnym i niech zamki ostygnie. Przynajmniej dwa razy w tygodniu, niech włosy suche siebie – niech odpocząć od suszarki do włosów. W pozostałe dni, należy stosować środki ochrony termicznej.
 • Regularnie nawilżać włosy. Można użyć gotowej maski na włosy kręcone, można je gotować samemu, używając receptury „babcine”.
 • Nigdy nie należy używać szczotki z włosiem częstej stylizacji. Lepiej jest kupić grzebień z kilka zębów. Generalnie, czesanie jej długie kręcone włosy powinny być w jak najmniejszym stopniu. Idealnie – tuż po umyciu i bardzo starannie. Jeśli w ciągu dnia rozwianymi włosami – jedynie dodaje loki pożądany kształt palcami. I, oczywiście, w celu uzyskania włosy stylowy wygląd i zadbana należy wybrać odpowiednią fryzurę.

load...

Jak dobrać fryzurę

Długie włosy przez wiele lat, mocno trzyma pierwsze miejsce w świecie mody fryzjera. Jest to zrozumiałe. Po tym wszystkim, że jest z nimi w pana istnieje ogromna przestrzeń dla kreatywności. Najtrudniejsze elementy i najbardziej wirtuozowskie Stacking jest wykonywana na tej długości włosów. Fryzury z długimi falującymi włosami, istnieje wiele. Więc który z nich wybrać? Przy wyborze fryzury należy koniecznie wziąć pod uwagę strukturę włosów. Na przykład, cienkie włosy, które są często mylone, zaleca się, aby wyciąć kaskadę. To daje im niezbędnej objętości, a ponadto umożliwiają blokadę każdego pakietu oddzielnie. Te fryzury są zaskakująco wszechstronny i uniwersalny. Ponadto, wyglądają fantastycznie piękne i atrakcyjne. Jednak jeden warunek – włosy muszą być bardzo zadbana.

Ale twarde i ciężkie warkocze bardzo nadaje się gładka fryzura z „drabina”, graniczące delikatnym twarzy. I jeszcze jedno, co warto zwrócić uwagę – nie ważne co fryzura z długimi falującymi włosami wybrać, z prostej grzywki eksperci zalecają jeszcze odmówić. Jeśli wybierzesz się fryzura nie jest to możliwe, najlepiej jest zasięgnąć porady doświadczonego profesjonalnego stylisty. Po odpowiednio dobranej fryzurze jest w stanie podkreślić swoją indywidualność i dodać końcowy, wykończenie do obrazu, dzięki czemu jest jasne i harmonijne.

Stylizacja na długie włosy

Niestety, nie zawsze mają czas i możliwość dokonywania regularnych pakowanie w drogich salonach. W jaki sposób można umieścić falistych loków na własną rękę? I tak, że włosy były trzymane długo i wyglądał spektakularne. W rzeczywistości, nic skomplikowanego o nim. Potrzebne będą:

 • Błyszczeć
 • łatwe mocowanie lakier
 • Szczotka
 • Curling
 • Mieszkanie szczotka
 • Szpilki

Zacznijmy?

 1. Umyj włosy i delikatnie osuszyć z suszarką do włosów. Muszą być absolutnie suche.
 2. Dokonaj bouffant potylicznej i ciemieniowej części głowy, za pomocą płaskiego grzebienia.
 3. Ze szczotką dokładnie wyrównać górną część włosów tak, że runo pozostało w środku.
 4. Grzebień najpierw przekręcić w wiązkę, a następnie zebrać w bułce i przymocować kołkami.
 5. Pozostałą curl włosy przy użyciu lokówki.
 6. Zorganizować je asymetrycznie, umieszczając jedno ramię. Twoje włosy są gotowe!

Jak widać, wszystko jest bardzo proste – wystarczy trochę troski i uwagi, a przed swoimi luksusowymi zamków nie może znieść nikogo. Po tym wszystkim, to jest – darem, który podany jest nie dla każdego. Mądry, stare powiedzenie ludowe: „Co to jest rzadkie, to jest drogie cenione” nie został odwołany!

load...