Długie kobiety w dół kurtki

W okresie jesienno-zimowym jest coraz częściej na ulicach Są kobiety ubrane w stylowe kurtki. Płaszcze i kurtki na puch popularne nie bez powodu: są lekkie, ale bardzo ciepły, praktyczny, łatwy do opieki nad nimi – można prać w domu. Taka odzież wierzchnia jest idealna do codziennego noszenia i do rekreacji.

load...

Ze względu na duży popyt na produkty w dół, projektanci każdego roku w celu opracowania nowych modeli kobiecych stylów lub sportowy. Poprzez zakup kurtki puchowe damskie hurtowych , należy zwrócić uwagę na dół długich płaszczach. Producenci oferują je w szerokim zakresie z płaszczem średniej długości.

model

Długie kurtki są często wyposażone sylwetka sprawia, że ​​kobiety bardziej smukły. Nacisk na pasie można zrobić z pasków lub paska. Aby w dół kurtki luksusowy typ wykończenia zapewnia naturalną puszyste futro. Ozdobić one kołnierz, mankiety, kaptur. Ta wierzchnia uczyni jego posiadaczem bardzo spektakularne.

Producentów tych dodatkowych elementów, takich jak nietypowe klocków mocujących na ramionach i łokciach, pasek materiału na zamków zaworów zamykających zamek. Długie kurtki wydają się uczynić go bardziej wygodne w użyciu – wiele z nich ma odłączane części: kołnierz, ciepłą podszewką, kaptur. Zamienne modele mogą odłączyć spódnice – w tym przypadku produkt jest przekształcany krótkiej kurtce, które mogą być noszone w cieplejsze dni.

Warstwa górna jest wykonana z materiałów syntetycznych: poliestru, poliamidu, nylonu. Ich specjalnej obróbce, aby dać właściwościach hydrofobizujących. Tkaniny te są atrakcyjne w wyglądzie, miękkie w dotyku, mają właściwości hipoalergiczne.

load...

kolor

Poprzez zakup puchowe kurtki hurtowo Koszulka damska, można wybrać produkty z szerokiej gamy kolorów. Młode dziewczęta jak model jasnych kolorach: żółty, fuksja, czerwony, szmaragd, fioletowy, złoty, srebrny, różowy, koral, niebieski. Szare pochmurne dni jasne kolory będą rozweselić.

Starsze kobiety są oferowane kurtki klasyczny szary, czarny, biały, brązowy tony. Wiele dół płaszcz z kolekcji projektantów mają piękny połysk. Błyszczące tkaniny – trend w modzie, dobrze wyglądają i przyciągają uwagę.

Zgodnie z informacjami 

load...