Dlatego nie wiem, jak to zrobić pompek

Pompek
Zawartość

Och, jak delikatny dziewczęcy serca złamane i rozrzucone na podłodze tylko jednego słowa. Dobra, dwa – „10 pompek”. Są wszędzie – wszystkie rodzaje zajęć z rejsów dla grup Hot Irona do różnych preparatów krajowych na aerobik zasilania. I prawie nigdy nie zrobić, aby uczyć wszystkich. Pisałem już o tym, że większość problemów podważając „pochodzić” z niewłaściwej pozycji wyjściowej. Ale to, jak mówią, to tylko wierzchołek góry lodowej.

load...

[Powrót do spisu treści]

Powód jest prosty albo „jestem dziewczyną”

Osobiście, mój trener na „jestem dziewczyną” zawsze odpowiedział: „i co dalej?”. Codziennie słyszymy o tym, że kobiety mają jakiegoś szczególnego rozwoju mięśni klatki piersiowej, co pozwala na inne gwiazdy kulturystyki Dyskusja na temat odejścia w raku piersi, pachy i wszelkiego rodzaju różnych kochanków proste rozwiązanie – sprzedać nam następny nie jest bardzo potrzebny sprzęt do ćwiczeń do sprężania przed klatką piersiową. Wiesz, jeśli tyle energii spędzony na nauce pompek, nie „dziewczynki” jako wymówki, by nie podążać.

Tak, jesteśmy na tyle małe, by poczynić ruchy ławce w życiu codziennym. Maksymalny – drzwi otwarte z jednej strony, a przede wszystkim łatwe i smarować A my siedzimy z przodu i skręcone ramiona rozluźnione żołądków przez 8 godzin dziennie, co samo w sobie jest złe. A dla pompek – niemal śmiertelnie.

Ale następnym razem masz ochotę na „zawiesić się” ze szkolenia Wrestling kolejny „Nie mogę, nie chcę, nie będę, ja …”, należy pamiętać, że ruch zaangażowane przynajmniej triceps, przednie delts, ABS iz powrotem jako stabilizatory tak, że „słaby pompek piersi” – to tylko wymówka.

load...

[Powrót do spisu treści]

Bo trochę bardziej skomplikowane – Ty dziewczyna

Nie szydzą, co oznacza, że ​​środek ciężkości faktycznie nieco niższy niż w przypadku mężczyzn. Ponieważ łatwiej jest rozciągnąć trochę i zająć pozycję wyjściową w nacisk leżące niemal od skoku. Trudniejsze niż hipotetycznego zdrowej dziewczynki, tylko dziewczyną znacznej skoliozy w kształcie litery S, ale w tym przypadku jest to możliwe wystarczy rozciągnąć do wykonywania pompek 15-20 sekund od 25-30.

Tak więc, większość początkujących Samica początkowo stanąć w następujący sposób:

  • Niech barki uszy, ręce są tam, gdzie powinny, a brzuch podciągnięty;
    ale miednicy zasadniczo zwisa na podłogę, a z przodu ud i brzucha są rozluźnione;

  • Dodatkowo, jeżeli podejmowane są próby zmniejszenia pośladek, nadal są „Dom Stick”

Następnie zegnij kolana, piersi i są wystawione na podłodze i pośladki … to prawda, idą w górę o bezwładności, żołądek spada, dolnej części pleców jeszcze bardziej wygięte, a cała struktura kruche nie można wyciśniętą z podłogi. Oczywiście powodem tego – nie jego ręce, a ich osłabienie i klatki piersiowej.

A fakt, że oryginalna pozycja powinna przypominać stan, w którym stoimy pod ścianą, gdyż podczas kontroli postawy lub podczas wykonywania ćwiczeń „rakietę”.

Tak więc, lead-in do ruchów Zapasy z nas – to nie tylko jakieś lekkie prasy w trenazherchikah lub gumki, ale dwa proste ruchy gimnastyki:

  • Rozciągający się wzdłuż ściany – stanąć plecami do ściany, dokręcić brzuch, ramiona poszerzyć, obniż ostrze do kręgosłupa i zebrać środek ciała tak, że maksymalne ugięcie dolnej części pleców nie ma, ale ramię nie jest „odkleić” od ściany. Jest to zazwyczaj wystarczy do zabrania się trochę koronę, i jak się „rozciągnąć” miednicy. Stojąc w tym miejscu trzeba, aż stanie się w pełni swobodnie, a nie do niego przyzwyczaić się całkowicie. Zazwyczaj takie rzeczy należą ćwiczenia poranne lub w rozgrzewce zaraz po stawie;

  • Trakcja w pozycji leżącej – programu jest taka sama, ale teraz trzeba wrócić na ziemię i wyciągnął piętę i koronę w różnych kierunkach, mając na uwadze położenie łopatek i ramion.

[Powrót do spisu treści]

Powodem jest to jeszcze trudniejsze – Twój osobisty

Ale to wszystko jeszcze teoria, w złożonych ruchów wszystkie wydają się lepiej poznać te linki „łańcuchy mięśni”, który szczerze nie chcą pracować. Dlaczego oni są? Powody masy, najbardziej oczywista – postawa ciała podczas „życia i pracy”, nawykowych wzorców ruchowych, a nawet struktury kostnej.

Po uruchomieniu przez typowe problemy, można znaleźć w następujących miejscach:

  • Wszystko jest dobrze, ale człowiek nie może znieść ups na dłoniach. Tu nie jest jeszcze w słabości mięśni i ograniczonej ruchomości stawów. Jest to proste zadanie, jest dość łatwe do rozwiązania przez rozciąganie przedramię przed pracą, i wykonując ruch obrotowy szczotki;

  • Trzeba tylko zginać ramiona w łokciach iw dół zlewni. To więcej niż psychicznego problemu mięśni. Po prostu nie pamiętać, że konieczne jest, aby pociągnąć za brzuch i miednicę utrzymać stabilny i odpocząć, jak tylko uwagę od środka ciała. Wystarczy pamiętać, a nie prowadzić w celu zrozumienia centrum pracy ciała w ogóle. Dobrym ćwiczeniem dla tej opcji będzie również stanowić paski;

  • Trzeba tylko zginać ręce w łokciach i barkach „odjechać” do uszu i górna część ciała jest zablokowana na odpowiedniej głębokości nie zostanie uzyskany. Problem polega na tym, że cały nacisk idzie do „tie” do notorycznych kasetowych zginanie łokci. Albo naprawdę słabe mięśnie pleców, to nie jest wykluczone, jeżeli tylko ćwiczenia, co musisz zrobić – jest to pierwsza płytka oporowa „przeciętna” jednostka lub ten sam, ale z 2 kg hantlami. Jeżeli świadoma kontrola krawat nic nie robi, zwracać uwagę na takich wspaniałych ruchów jako „australijski” pull-up, a także w jaki sposób robisz notorycznie przyczepność do pasa. Albo raczej – co ty im. Zabezpieczenia powinny być znaczne, w przeciwnym razie wszystkie te próby wzmocnienia tylną nic, nic, a kończą

W każdym razie, jeśli nie praktykują ruchowi 3 razy w tygodniu, w odstępach jednego pełnego dnia, aby odpocząć, nawet nie myśleć, że to nie możesz. Po prostu nie rozpoczęto jeszcze do zrobienia, to wszystko.

Elena Selivanova

load...