Dlaczego wszyscy wiemy, wszyscy wiemy, ale nie osiągnął

Zawartość

To, oczywiście, przejdź do naszej ulubionej trenirovochkah rekreacyjnego. Wydaje się, że dziś jest to możliwe, aby pozostać w ciemności o technice ćwiczeń i szkolenia schematu, chyba że mieszkasz pod drzewem na górze, a dzień można spędzić w medytacji. A powodem jest oczywiście świat będzie rzucać się w kilku wizji lifterok pole position w danej sytuacji. W rzeczywistości głównym wrogiem treningu fitness – to nie jest słodkie funkcje, takie jak skolioza lub urazu lub godzin pracy „dziennie w ciągu jednego dnia”, i naszej własnej biednej głowie. Albo raczej jak ona używana do myślenia w niektórych sytuacjach. Ponieważ nie robimy tego, co mieliśmy do zrobienia, a poruszać się w błotnistym huśtawki strumienia wszystkie części ciała, sesje grupowe z fantazyjnych nazwach i samobiczowania do oglądania zdjęć modeli fitness.

load...

[Powrót do spisu treści]

Po prostu niewygodne w pokoju, gdzie idziemy

Wyznaj swoje makiety pokój dla początkujących? W naszej kondycji podczas gdy usługi, aby znaleźć miejsce z dobrym staromodnym zastraszanie – rzadkość. A ponieważ nikt nad nami kpi co to jesteśmy tak, wyciągnął ramiona, znalazł ciemnym kącie i wił się tam ze sprzętem, który jest w stanie zebrać z nieodebrane innych klientów.

Czynniki mogą być ustawione, a wszystkie z nich – osobisty. To dla mnie osobiście niewygodne w pokojach, mające na celu wykazanie odzież, osiągnięć chirurgii plastycznej i przemysłu komórek / samochodowym. Tzw „elitarny klub” Kiedyś zdobył w ciemnym kącie. Jednym radość – nie jest zwykle ramki zasilania w takich zakładach, i można się bawić. Tylko muzyka będzie musiał wziąć ją jako szum drogich głośników salonu może sprawić moc tylko ci, którzy mieszkają w górach i używane.

Ktoś przypadkowo wpadł klub dla studentów, i czuje się w niej mama. Ktoś – nie mniej losowo, do klubu tylko dla kobiet, i jakoś stracił tę spośród laskę masochek, okłady, przysiady w Smith i rozcieńczony nogi w siłowni. Oczywiście nie zamierzam spędzać sto siedzieć na podłodze, gdzie wokół tylko nie dyskutować „męskie kobiety” i szturchnął wypielęgnowaną palec.

load...

W ogóle, jeśli restauracja jest winien sprawności, które po prostu nie mają możliwość trenowania zgodnie z planem, zrobić bazę, a nie czynicie tego, co robią wszystko – siłownia zmiany dla kondycji. Cóż, można stracić trochę pieniędzy, jeśli nie może sprzedać bilet. Ale jeśli przegrasz, jesteś aż sześć miesięcy nie będzie żyć i cierpieć, mówię ci.

[Powrót do spisu treści]

Nie chcemy robić ze względu na pojawienie

Lord mainstreamowe psychologowie YouTube stopnia zazwyczaj wkłada się dziewczynie, de, należy chcą poprawić wygląd. Od czasu pojawienia się dziewczyny-DE – najważniejszej rzeczy. A jeśli nie chcesz, aby poprawić wygląd … Tak, prawie nie ma miejsca w sferze kolorów losinok, cute przesiewaczy i izolacji ćwiczenia pośladki.

To nie ma znaczenia, co twoja motywacja, ważne jest to, że jeśli nadal na kształt pośladków, nie obróci ich entuzjazm. I gratulacje, jesteś psychicznie zdrowsze prawie każdy, kto przedmiot nie jest obojętny, śni w nocy, a którą jest szalony, aby doprowadzić do zakupu pushap spodnie (tak, są takie) z obsadą (dobrze, że nie widział) i vkachki ton zagranicznych substancje i przedmioty w zdrowym wyglądzie ciała.

Wyjście jest dość prosta. Istnieje wiele rodzajów sportów mocy i sprawności pochodzących od nich, gdzie celem jest stać się silniejszy, lub podnieść wytrzymałość zasilania, albo nauczyć się pewnych ruchów. I nawet nie myśleć o kształcie pośladków of the Damned. Po prostu trzeba spróbować je wszystkie i znaleźć taki, który sprawi, że twoje serce go pobić.

[Powrót do spisu treści]

Kochamy innych ludzi

Czy wiesz, co najbardziej popularnym tematem rozmów wśród dziewcząt, obcisłe entuzjastów Fitness Power? Tak, dokładnie tak samo – kto używa narkotyków, a kto nie. I jak zwykle, używane przez osoby, które wygląda lepiej lub bardziej podnosi się. To jakiś żart. Ale poważnie. Nasze własne postępy i może umrzeć, jeśli nie budować szkolenie na temat osobiście przywrócone nasze ciało, a przy okazji zaleca ciotka Masza z publicznego „Fitonyashki miasta N.”.

Należy zwrócić uwagę na własnym ciele. Załóżmy, że jesteś na deficyt kalorii, a nie na planie, aby zwiększyć wytrzymałość zasilania (tutaj można naprawdę boli wszystko i zawsze celu, a nawet jeśli szkolenie dla kondycji niż sportowe – też). Co masz ból? Od dosłownie mięśni? To jest w porządku, jeśli trzymać okresy do odzysku i nie cierpieć ubogim nóg lub pośladków każdym treningu każdy leniwy. Złącza są spuchnięte? Do lekarza, to nie jest żart, zazwyczaj kiedy boli, konieczne jest, aby włączyć do profesjonalnego jako proces, przykro mi, rozwija się i będzie tylko gorzej. I nie, choroba zwyrodnieniowa stawów, występy i inne choroby mogą być zaangażowane w ODA. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić.

Nie spać, nie jeść, i ogólnie złe samopoczucie? Więc twój trening powinien być po prostu mniej, to wszystko. I to nie jest konieczne, aby zdobyć wiele godzin tańczyć maraton weekend. Można zarezerwować i czytać wieczorem, nikt nie umrze z tego powodu. A ty – aby odzyskać i móc trenować na wynik.

[Powrót do spisu treści]

Nie są wykorzystywane do zbierania

Na przykład, dziecko nie lubi chodzić do szkoły. Pamiętaj, że masz już takie doświadczenie? Jak idziesz do klasy? Po pierwsze, staramy się „zawiesić” na ból głowy, temperatury lub innych problemów zdrowotnych. Gdy nie jest obecnie – wlać herbatę. Kiedy jesteśmy wciąż w przebraniu i wypchnięty do drzwi, starając się trafić w autobus. Albo zasnąć na przystanku. A potem przez cały dzień siedzieć i udawać, że nie jesteśmy tutaj.

W szkoleniu mamy świadomości, gdzie? W pracy lub w swoim ulubionym serialu? I naprawdę lubię ten rodzaj fitness, które mamy chodzić? Ponieważ „zaangażowana” – ma być w pełni zaangażowane w ten proces. Mamy „go”, a więc nie męczy zbytnio. I nie ma wyników dla tego powodu.
A czasem po prostu zakładamy nawyk ze szkoły, aby być rozproszone w ciągu dnia, tak aby nie ucierpią, jeśli coś nie włącza się. Więc jeśli to jest twój problem, nie jest to złe wieści dla ciebie. Dopóki nie nauczysz się zebrać, nic dobrego nie wychodzi z waszych zajęć sportowych nie wyjdzie.

Ogólnie rzecz biorąc, szef osoby świadomie podana. A jeśli nie rozumieją, że to się dzieje, można ponownie uruchomić, niedoci¿enia, przepracowanie i naśladować gwałtowną aktywność na zawsze.

Elena Selivanova

load...