Dlaczego uczucie podczas pracy nad sobą mylą

Mylą
Zawartość

Niedawno usłyszałem śpiew w eliptycznym ćwiczącej dwa lekkie, ale … Mmm … niezbyt sportowe damskie. Krótko mówiąc, obaj są pewni, że godzina spaceru na tym symulatorze przy obciążeniu 2% wartości maksymalnej – to poważna siła robocza. Po tym wszystkim, „zacisnąć nogi i uchwyty, też.” Tu i tam jesteśmy w świecie iluzji. Na przykład, lekki trening martwy w stylu „sumo” Myślę, że trudniej trudniej jest „klasyków”, tylko dlatego, że nauczył mnie robić klasykę w pierwszej kolejności. A najprostszym ćwiczenia na świecie do mnie – to jest pręt oporowe do dolnej części brzucha, a nie samego naporu z hantlami. Ze względu na wspomniany powyżej. Czasami iluzja zdecydowanie utrudniają nasze postępy. Jak tego uniknąć?

load...

[Powrót do spisu treści]

Iluzoryczne rodzaje

Szkolenia

Dziś cały przemysł stara się zapewnić, że ty i ja rodzaj zaangażowanych w fitness, a trochę jak, i nie jest szczególnie coś tam robi. Odnowy biologicznej, masaże antycellulitowe, wiele leczenie salon i inne „wspomagająca przywrócić sanity” Wielu ludzi zastąpić ćwiczenia. Osobiście jednak dominują planowania gospodarczego. Na przykład w sportach odzysku masować mnie pieniądze nie jest szkoda, ale na następnej oblewania śmierdzący trawy morskiej – bardzo wyrównany.

To prawda, że ​​”szkolenie zastępcza” z masaży i zabiegów kosmetycznych – jest nierówna wymiana. To proste:

 • Procedur uczynić skórę gładką i lekko poprawić krążenie krwi;
 • Nie mają one wpływu na jakość tkanki mięśniowej, stosunek miofibryli / sarkoplazmatycznych, tempa metabolizmu i mięśni kształtu. Cokolwiek nie jest wymieniona w broszurach, nie można zmienić składu ciała, po prostu owijając go z czymś lub zrobienie czegoś przez skórę;
 • Zabiegi

  load...
 • Stres i zanurzyć nas w stanie „self-care”. Jest to ważne, ale nie jest to efekt szkolenia. Szkolenie stres, lecz pomoc i zmianę składu ciała;
 • Niektórych rodzajów procedur, szczerze mówiąc, bardziej bolesne, jak tortury. Wtedy myślimy, że mamy przezwyciężyć siebie, pracował i na ogół dobrze zrobione. Zasada motywacji szkolnej – otmuchilas nudnej lekcji wykonywane głupią pracę domową, wygrać w pięć czwarta

Ponadto zabieg kosmetyczny – ta opcja jest miłym dodatkiem na poziomie zdrowia zarządzania stresem. Ale bez silnych mięśni, ruchomości stawów, „Bleed” KSH oraz elastycznego kręgosłupa po 35 daleko odejść. Czy to uzupełnić smutny obrót w klinice.

[Powrót do spisu treści]

Iluzoryczne formy planów szkoleniowych

To jest, gdy dana osoba tego samego rodzaju umuchivaet siebie i nieefektywnych ładunki, wydaje się, że nie jest w planie, aw jakiejś przemiany materii i opóźnień. Ulubiony trener fitness jest odpowiedzialny tylko coś w duchu „nie trzymać się diety” i nie daje żadnej pomocy.

Przypomnijmy, że tak powiem, truizmy:

 • Podczas treningu na podstawowej diety odchudzającej. Siła potrzebna jest szkolenie, aby schudnąć nie jest „chuda Gruby”, w harmonijnej harmonijnie złożonej kobiety. Muszą być 2,3 jednostek na tydzień, na całym ciele, ale w mocy, a nie kardiorezhime.
 • Szkolenia

 • Na „dopalania tłuszczu” – Tabata, koła i inne metkony przeznaczony dla zaawansowanych. Oznacza to, że dla tych, którzy mają wystarczającą PFD dla ich realizacji, a już pogłębiony wszystkim klasycznego podejścia do treningu.
 • ćwiczeń kardio są niezbędne dla zdrowia i poprawić ogólną kondycję. Robi cardio przez godzinę dziennie – to nie jest wielki. Maksymalna – 200 minut / tydzień.
 • Plan zasilania powinna być zmieniana co 4-6 tygodni. Periodyzacja liniowa, co oznacza wzrost o masach pracujących każdy trening jest dopuszczalne, o ile będzie to łatwe. Po podaniu dłużej – przejdź do „uszczelnienia”, który jest technicznie komplikuje ruch, nie skrzypiące stawy, nadal wiszą.
 • Dieta nie powinna być zbyt silny, lub składać się, na przykład, źródło białka, w spokoju. Jeśli trener mówi coś w stylu „Wytnij węglowodanów do 20 g / dzień,” go nie potrzebują, a dietetyk.
 • Dieta nie powinna składać się z jednej śmieci – czekolady, chleba, zup pakowane w taki sam kalorii jak normalnego jedzenia, najpierw upewnij się, „utrata masy ciała bez stresu.” A potem „posypetsya”.

Jednak wszystko, co napisano powyżej, stosuje się częściej niż do treningu siłowego i cardio w sali, a do zajęć grupowych. Tu możemy dać jedną radę tylko – „. Jak mam teraz ustanowione pod prawą stopą” szukać właściwego trenera, który wie, jak periodised swojej klasie i zapewnia obciążenie „, jak uczy” zamiast

[Powrót do spisu treści]

Konstruowanie iluzoryczne formy szkolenia

Wszyscy kochamy dziewczyny, które uzyskują posty kilometra LJ, chodzenie na bieżni. Po prostu uwielbiam początkujących turystów przez 5 minut stojąc w ramce „desek”. My – fani, którzy przyszli do pokoju, aby położyć się na ławce ławce. Ale iluzoryczne trening jest druga strona:

 • Wziąć 2 kg hantle i wykonywania prac, 50 powtórzeń, ale – bez wagi. Odpocznij przez 2 sekundy ponownie i pracować 50 powtórzeń. To się nazywa „cardio”, a nie dziełem władzy, jak wiele osób sądzi. Jeśli naprawdę potrzebujesz cardio – pobiegać lub taniec. Jeśli siła wytrzymałości – obciążników do usług. Jeśli udajesz się do treningu siłowego, lepiej pogodzić się z faktem, że nie podoba ci siłę i musimy szukać czegoś innego. Na przykład, joga, pilates, pylon reformatora.
 • Podjęcia Maksymalna waga „pull”, to 1 raz techniką odrażające i dumnie napisać w dzienniku „odnopovtorny maksimum”. Ściera niedomaga pleców, zmniejszenia niewłaściwie zdejmując ramię i udać się kołysać symulatora bloku. Wzloty Odnopovtornye lub „tonie” nie tylko wtedy, gdy naszym celem jest nazywany „ciężarów”, „CrossFit” lub „ciężarów”, a nie „zawodzi trochę w lecie.” W czasie wykonywania dodatek, trzeba być ekspertem w siłę, a nie czytanie postów w społecznościach tematycznych, a do realnego wzrostu wag. Tak, wszystko, co jest mniej niż swoim własnym ciężarem w squat i martwym ciągu – To nie jest poziom eksperta, a poziom „Mam przestrzeń do rozwoju, a ja cieszę.”
 • „siodło” i uruchom bieżnię na 30 sekund przy prędkości 16 km / h, a następnie – do spadku lekkim wpół zagłodzony z powodu złej diety i ogólnego nadmiernego szkolenia. Przesadzam, oczywiście, ale robi cardio do zniesienia – to także złudzenie. Nigdy nie będzie silniejsza niż ty, po prostu omijając kroki w przygotowaniu. I nie stać się szybciej.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma złudzeń, panie i twoje piękno pomoże Ci nie iluzoryczne.

load...