Dlaczego trenerzy fitness nie lubią lekarzy

Zawartość

To idzie na czczo osobistych animozji, ale, powiedzmy, fundamentalnej różnicy w klinice odchudzania i klub zdrowia. W idealnym wszechświata, klient najpierw wysyłane do kwalifikowanego dietetyka z odpowiedniej praktyki klinicznej, a następnie przekazać pełne badanie lekarskie, a dopiero potem przesyłany do właściwego trenera. W rzeczywistości, ludzie, w najlepszym przypadku, wędrować z urzędu powiatowego endokrynologa w tej samej grupie aerobiku, a nawet na stronie z „ćwiczeń na brzuch.” A oni czytać książki polskich dietetyków gwiezdnych. Co z tego mamy?

load...

[Powrót do spisu treści]

Pięć rzeczy, których nienawidzę

  1. W szpitalu dzielnica, w najlepszym wypadku, do analizy i mówić o standardowych przeciwwskazań dla pacjentów z nadciśnieniem tętniczym i osób z nadwagą. Niestety, zgodnie z kwalifikacjami dzielnicy lekarzy „wszystko, co nazywa się słowo” trenazherka „oznacza wysięgnika pod własnym ciężarem, maraton bieganie i rozciąganie Volochkova. Konieczne jest, aby wspomnieć, że możemy zrobić badania lekarskie, aby przejść do klubu fitness, a po prostu rozmawiać o zagrożeniach związanych z wykonywaniem. Oczywiście, klient przychodzi do opinii, że jest to niemożliwe do uprawiania sportu w każdym przypadku, a tak jest, to, czy ryzyko dla zdrowia i know trener robi przysługę. Nie tylko jest wyimaginowany zespół cierpliwy i banalne ludzkie lenistwo nikt odwołany, tak człowiek przychodzi bardziej „napompowane” użalania się nad sobą. Wniosek? Idź do lekarza sportowego, to można znaleźć w szpitalu regionalnym lub wypłacona centrów medycznych. Ten specjalista jest wykwalifikowana i może odebrać ci pozwolił ćwiczenia, nawet jeśli naprawdę nie może się pochwalić syberyjskiego zdrowia.
  2. Kliniki odchudzania, które jak grzyby po deszczu hodowanego na „zero” w najlepszym przypadku będzie można sprzedać treningu psychologicznego, aw najgorszym – po prostu tłum ludzi z nadwagą. Podczas ostatniej wizyty, trzeba będzie zapłacić pieniądze, a dla nich – słuchać tego, co Marivanna, powiedzmy, jedzenia bułki na 5 w godzinach wieczornych, ponieważ nie ma nic do zrobienia w domu i tęskni i Natasha zmieniła chłopaka, a ona natychmiast pocieszył wiadro lodów. Wsparcie – co jest świetne, ale stała „szlifowania” tematem „dlaczego przejadać”, zwłaszcza w grupie własnej naturze, do niczego, ale większą uwagę do żywności, a tym samym zagrożenie nadużywania ich nie ma. Ustawiony czas można spędzać bardziej użytecznie – chodzić, jeździć na rowerze lub udać się na przysłowiowym aerobik. Zanim pójdziesz do kliniki, aby dowiedzieć się, ile czasu poświęca się pracy z lekarza i terapii grupowej, a także – różne spotkania bez udziału lekarzy i „wsparcia psychologicznego”. Tylko tam, gdzie można nauczyć się prawidłowo odżywiać, aby przygotować non-odżywczą żywności i nauczyć się technik relaksacyjnych, zamiast radośnie wygrawerowanym żywności w chwilach stresu.
  3. Najbardziej „wyspecjalizowane kliniki odchudzania” reasekuracji cierpieć. Mówiąc najprościej, włożyli wszystkich klientów na dietę 1000-1200 kcal w tak, że oni też schudła na pewno. Ten niskokaloryczny wyjaśnia rzekomo supermedlennym metabolizm. W tym przypadku, ten test metaboliczny dokonać tylko jedna trzecia przychodni i takie same jak te, które po prostu sprawia, że ​​odchudzanie, warto numery z sufitu. Jednak niektórzy lekarze udało się rozwiązać wszystkie mają ustaloną wartość kaloryczną. Do pewnego czasu, ludzie naprawdę schudnąć. Ale potem, gdy nagle postanawia rozpocząć szkolenie, istnieje frustracje i problemy, a nawet zaburzenia odporności. Dlaczego? Po takiej „żywność” organizm średnio jeden rok zostanie przywrócony, a w tym roku, i dodaje się w postaci naprężeń sprawności. W rzeczywistości, zmniejszenie masy ciała może być nieco wolniejsze i mniej cierpi z powodu głodu i zachować zdrowie w tym samym czasie i „dopuszczalne” do ćwiczeń. Zwracając się do dietetyka, śmiało i otwarcie powiedział mu, że plan w celu dostosowania pozycji za pomocą sportu i uniknąć „specjalistów”, którzy wierzą w rzeczy sportowe, nie związane z utratą wagi.
  4. Większość krajowych „Star dietetyków” odmówić sprawności jako podstawa do utraty wagi. Powiedzmy, jaki rodzaj ćwiczeń powinno być zrobione, ale musi to być koniecznie ćwiczenia aerobowe, a „mięśnie pod warstwą tłuszczu będzie rosnąć.” Zazwyczaj każda taka książka zaleca dietę 1200-1500 kcal na terenie i spacery, taniec, pływanie, kolarstwo „wykonalne”. Niektórzy ludzie szczerze wierzą interwałowy trening chód naprzemienny na 5 i 6 km / h, a większość z radą poświęcić aerobiku co najmniej godzinę. W rzeczywistości, te długie stroną na bieżni … stymulować całkowitego Stamina, zamiast spalania tłuszczu, ale także powodować trwałą nienawiść do wychowania fizycznego nudnego, 90% osób. Inteligentne obciążenie siłowe pomogą przyspieszyć spalanie tłuszczu w kilka razy i na pewno przyczyni się do poprawy sylwetki. Ponadto (szept) pozwala mieć większość ludzi 1500-1800 kalorii i schudnąć w tych samych 2-3 kg miesięcznie.
  5. Pana „przez lekarzy odchudzania” Szczerze wierzę, że człowiek potrzebuje dzień postu. Jednocześnie 80% zwykłych ludzi nie może znieść je po prostu ze względu na odpychającego produktów, na których są prowadzone. Endokrynolodzy są nadal „wylewa” swoich pacjentów jogurt, a słynny sól dieta imieniu jednego „Star dietologini” przekleństwo większości personalschikov. Przez jakiś nieszczęśliwy zbieg okoliczności, zwykle te same 2 tygodnie przed Nowym Rokiem „lądowania” na ryżu, jogurt i kurczaka, a wynajęcie osobistego trenera. Ten specjalista cierpi najbardziej – do normalnego obciążenia do osoby, która jest nawijania ze słabości, to nie jest możliwe, aby klient ma zazwyczaj zbyt. Tymczasem każdy chce wyników … Wentylatory słyszeć o ratowaniu jogurtu powinna ściślej monitorować swój apetyt. W niektóre dni jesz więcej, niektóre mniej, a to nie jest konieczne, aby sztucznie „linia poziomowanie” przejadanie się na świątecznym stole, a następnego dnia na czczo.

A lekarze uważają sportowców rodzaj maniaka-odpadem, słabo zrozumienie procesów fizjologicznych w organizmie człowieka. Ale swoją drogą, nie każda dzielnica terapeuta jest ekspertem w dziedzinie odchudzania i zrozumieć te procesy lepiej niż większość profesjonalnego trenera. Aby skontaktować się z lekarzy, oczywiście, trzeba tylko niech to być poświadczone lekarzy z praktyką kliniczną w dziedzinie żywienia i medycyny sportowej, zamiast lekarzy ogólnych lub wątpliwej „odchudzanie klinice” Bez imienia i reputacji.

load...